MUST TURMALIIN - NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .
MUST TURMALIIN - Kristall, mis aitab kaitsta nii meie füüsilist, kui ka vaimset keha ebaõnne ja kurjuse eest.

Must Turmaliin on maailmas üks enimtuntud kaitse kristalle. Must Turmaliin on kergesti kättesaadav ja sellel on väga palju erinevaid oskusi meid kaitsta. Must Turmaliin oskab kaitsta ära sõnumise, needmise, vägivalla, varguste ja ebaõnne eest.

MUSTA TURMALIINI ENNUSTUS 31. JAANUAR - 7. VEEBRUAR

Must Turmaliin on seekord saanud nädala kristalliks, kuna see sümboliseerib väga hästi selle nädala olemust ja annab just sellel nädalal igaühele kõige enam jõudu juurde.

- See nädal tõotab tulla väga pingeline, kuna on Lamba aastalt üleminek Tule Ahvi aastale ja see ei ole just kõige soosivam periood. Tule märgile üleminek tõstab väga palju pingeid, negatiivsust, närvilisust, väsimust ja pessimismi üles.
- Nädala aja jooksul võib väga palju kogeda inimeste pessimismi nende elude suhtes, võid märgata, et enamus juttu on halbadest või kurbadest asjades. Inimesed kuidagi ei suuda sellel ajal väga palju ilu elus näha. Tegelikult on see vaid seotud sellega, et me läheme üle teisele energia lainele ja ei tohiks sellest end lasta mõjutada.
- Musta Turmaliini kandmine sellel nädalal on üks võimalustest end kaitsta negatiivsete mõtete eest ja ka selle eest, et teised sinuga oleksid ebameeldivad.
- Soodne periood sellel nädalal on kodu puhastamiseks/remondi tegemiseks/uuenduste ellu viimiseks, mis on seotud koduga. Seega sisusta, kujunda, puhasta, taaselusta ja dekoreeri oma kodu.

MIDA MUST TURMALIIN SULLE ANNAB?

Musta Turmaliini talismanina kandes aitab see kaitsta ärasõnumise, kurjade inimeste halva mõju, needuste, närvilisuse, energia-deemonite, halvale teele mineku ja ebaõnne eest. Musta Turmaliini talisman aitab Aurale luua väga võimsa ja tugeva kaitse ükskõik millise ebaõnne ja energia lekke eest. Energia leke tähendab seda, et ei suudeta enda elu üle enam kontrolli saavutada.

Musta Turmaliini pendel on kasulik siis, kui soovitakse teada saada saladusi, näha asju, millele on väga raske vastuseid leida ja ka väga hea asjade otsimise pendel on Mustast Turmaliinist valmistatud.

Musta Turmaliini sõrmus on kasulik kaitse, intuitsiooni ja teadlikuse väeese. Musta Turmaliini sõrmus töötab meie Auraga kümneid kordi kiiremini, kui lihtsalt kristalli kaelas või käepeal kanda käeketina.

Musta Turmaliini võib teiste kristallidega koos kanda, kuna see hakkab automaatselt kaitsma seda eesmärki, milleks teine väeese on kõrvale pandud. Näiteks Must Turmaliin koos Rohelise Aventuriini ehetega aitab see kaitsta töö õnne, rahaõnne või sõpruse õnne. Must Turmaliin koos Tiigrisilma ehetega aitab kaitsta auto õnnetuste eest.

Nädala kristall on alati -10% soodsam tervel nädalal.
Uuendatud: 31.01.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja