INTUITSIOONI ARENDAMINE - MIKS JA KUIDAS ALUSTADA

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

 

Mis on Intuitsioon?

Intuitsioon on oskus iseenda elu näha selgelt, oskus otsuseid teha, mis ei kahjusta eluteed. Oskus tunnetada keha vajadust, asju, mis ei tohiks ellu kuuluda ja oskus elada ilma küsimusi esitamata. Intuitsioon on sisemine hääl, mis on antud igale hingele terves universumis, see on nagu energia, mis juhib meid õigele teele. Mina soovitan kõigil arendada enda intuitsiooni selleks, et elus hakkama saada, enda elu rohkem mõista ja õppida elama ilma hirmuta. Kui inimene arendab enda intuitsiooni tugevaks ja võimsaks, siis vastused tulevad ellu kergemalt ning valesid otsuseid palju ei tehta. Otsused ei pea elus ainult head ja halvad olema, vahel on need halvad ja veelgi halvemad, vahel aga head ja veelgi võimsamad. Tugev intuitsioon õpetab elama nii, nagu sa pead elama, nii nagu sulle on elu ette antud.
 
Mida on võimalik tugeva intuitsiooniga saavutada?

- Tugev intuitsiooni tunnetus aitab sul enda füüsilist keha rohkem tunnetada, aitab mõista, mis sinu keha jaoks hea on ja mis halb. See aitab haigustest paremini aru saada ja nendest kiiremini terveneda.
- Aitab mõista, miks mõni inimene sinu ellu on antud, mida ta sulle annab, mida sa temale annad ja milleks on teie vahelised suhted head.
- Aitab mõista, keda sa oma ellu soovid lasta ja kes ei tohiks sinu elus eksisteerida.
- Annab sulle oskuse mõista enda saatust, andeid ja saatuse poolt ettemääratud eluülesannet.
- Tugev intuitsioon hoiatab ohu eest, millesse sa võid sattuda ja aitab ära hoida ebavajalikke probleeme. Ebavajalikud probleemid on need, mis ei õpeta, vaid viivad emotsioone tasakaalust välja.
- Tugeva intuitsiooniga inimesed ei vaja kunagi kellegi nõu, nad teavad mida elult oodata, mida ellu on vaja tuua, kuidas kuhugile jõuda ja kuidas saavutada unistuste täitumist.

Kas intuitsiooni arenemisel on piirid või kõik suudavad areneda lõpmatuseni?

Intuitsioon toimib jo-jo efektiga sinu eeterkehas, kui sa seda arendad, siis see kasvab, kui sa jätad pooleli, siis see vaibub maha. Seega on vaja intuitsiooni tugevdamisega pidevalt tegeleda, et see aina võimsamaks muutuks.
Intuitsiooni arenemine on igal ühel erinev, kuna kõik sõltub nendest asjadest:

- Kui mitmendat elu sa elad.
- Kas sa oled oma karma ülesanded eelmistes eludes lõpuni viinud või kui palju karistusi sa oled kaasa endale võtnud.
- Kas sa oled õppinud eelmistes eludes armastama, hoolima, jagama, austama ja aktsepteerima inimese individuaalsust. Mida paindlikumaks on inimene enda elude jooksul muutnud, seda kiiremini saab intuitsioon areneda.
- Kas sa oled sündinud nõidade perekonda või oled eelmises elus spiritualisti kaitse all elanud.
- Suur trauma, mis on tekitanud olukorra, kus inimese hing on teises dimensioonis ära käinud ja naasnud tagasi sellesse füüsilisse kehasse, aitab intuitsiooni arengult blokaadid eemaldada.

Need asjad on väga olulised, kui me räägime väga võimekast intuitsiooni arengust. Kui sul on selles elus raskusi intuitsiooni usaldamisega, siis tea, et mõnest nendest asjades on sul elus veel läbi kogenemata ja see seab takistusi. Selles elus sa saad intuitsiooni arendada ja kui arendad seda, siis võtad järgmisesse ellu kaasa selle, mis siin õpitud. Järgmises elus tegeled enda intuitsiooniga ja kolmandasse ellu võtad kaasa nende kahe elu õppetunnid - nii see käib. Mida võimekam on sinu intuitsioon, seda rohkem oled sa eelmistes eludes õppinud.

KUIDAS ARENDADA ENDA INTUITSIOONI

Intuitsiooni arendamine on lihtne, kui sa kasutad selleks spirituaalse energiaga väeesemeid, see on ka üks põhjuseid, miks ma kristalle selleks soovitan. Need kannavad vajalikku energiat sinu intuitsiooni arenemise jaoks ja kui sa nendega tööd teed, siis need aitavad sul areneda, muutuda tugevamaks ja mitte alla anda.

Ma panen siia kirja kõige lihtsamad sammud intuitsiooni arendamiseks, mis aitavad hea aluse luua Auras, et sealt edasi liikuda saamaks veelgi võimekamaks.

SODALIIT Sodaliidi kristall on esimene intuitsiooni kristall millega alustada, et eemaldada hingest ja Kolmandalt Silmalt blokaadid, mis takistavad spirituaalset arengut. Kui sa tunned, et sa ei suuda mitte kuidagi edasi astuda, tunnetada, õigeid vastuseid saada, teed palju vigu ja astud pidevalt "ämbrisse", siis Sodaliit on kristall, mis aitab sind. Sodaliiti soovitan üleüldse kanda aeg-ajalt ka neil, kelle intuitsiooni tunnetus on enamvähem paigas, kuna see aitab likvideerida negatiivse energia spirituaalsest kehast, mis võib luua probleeme intuitsiooni arengus. Sodaliidi kristalli soovitan kanda ehtena ja seda võib teiste kristallidega koos kanda.

MÄEKRISTALL Mäekristall on kristall, mis aitab Aurast eemaldada negatiivsuse ja segava energia, mis takistab intuitsiooni kuulamist. Mäekristalli soovitan kõigil kanda ükskõik millisel eluperioodil, kuna see filtreerib pidevalt sinu eluteelt halbu asju ära.

TSITRIIN Tsitriini kandmisel aitad sa sellega enda Aurast eemale tõrjuda vale informatsiooni ja kui sa kannad Tsitriini koos mõne teise intuitsiooni kristalliga, siis see aitab ära tuvastada valelikud inimesed või salakavaluse, eriti kui seda kanda koos OONÜKSIGA.

KUUKIVI
Kuukivi on intuitsiooni kristall, mis mõjub kõige enam naistel ja aitab minna järk-järgult spirituaalsele teele.

TSELESTIIT Hoia Tselestiidi kristalli võimalikult lähedal enda voodile, kuna Tselestiit aitab läbi une avada Kolmandat Silma, tugevdada seda ning suurendada oskust intuitsiooni kuulata.

LASURIIT Lasuriit sobib kokku kandmiseks Sodaliidiga, kuna see aitab uskuda iseendasse, uskuda enda nägemustesse, mitte alla anda, kui tunnetus on eksiteele viinud, eemaldab koos Sodaliidiga blokaade ja aitab areneda väga kiirelt. Samas Lasuriit kaitseb Aurat ebavajaliku energia eest, mis takistab intuitsioonil areneda.

Kasuta kristallpendlit enda arendamiseks Kasuta pendlit enda arendamiseks, kasuta seda vastuste saamiseks, mille vastuse sa võib juba homme saada. Nii sa saad ise jälgida, kas sa arened või oled intuitiivselt kinni. Pendli pidev kasutamine on hea, kuna sellega saad enda arengut jälgida. Küsi vastuseid asjadele, millele sa kindla vastuse saad juba mõne aja pärast.

Need kristallid, mis ma siia kirja panin, on kõik intuitsiooni kristallikomplekti kristallid ja seega võib nendest valmistada komplekti, mida hoitakse magamistoas võimalikult lähedal voodile.

TEE ENDALE INTUITSIOONI ARENDAMISEKS VEE-ELIKSIIRI

Kristallidest valmistatakse vee-eliksiire, kuna kristallid suudavad vee sisse anda enda energiat. Vee-eliksiiriks kasutatakse vaid kristalle, mis on vee-eliksiiri jaoks endale võetud. Näiteks, kui ostad kristalli, millest soovid vee-eliksiiri valmistada, siis see tuleb kohe esimeseks ööks vee sisse panna. Vee valad hommikul ära ja peale seda võid kristalli kasutama hakata. Vee-eliksiiri kristalle kasutatakse vaid erinevate vee-eliksiiride valmistamiseks ja neid hoitakse kõik üheskoos karbi või riide sees.

AKVAMARIIN, MÄEKRISTALL, KUUKIVI, SODALIIT JA IOLIIT Nendest kristallidest võib valmistada vee-eliksiiri, et avada enda intuitsiooni arengule, eemaldada Kolmandal Silmal olevaid blokaade ning suunduda edasi veelgi võimsamale arengule. Vee-eliksiiri võib teha kasvõi mitu kuud järjest.

Vee-eliksiiri valmistamiseks hoidke kristalle vähemalt 20 minutit kannu sees ja seejärel on see energeetiliselt valmis.
Kristallid peale kasutamist puhastada voolava veel all ja lasta aknalaual mõne geoodi peal laadida.


USK ISEENDASSE

Intuitsiooni arengu jaoks on üks kuldne reegel, mis kehtib kõigi kohta. "Usu iseendasse, ära mitte kunagi lase kellelgi endale haiget teha ega lase end alahinnata". Kui sa ei usu endasse, siis sa ei arene ja kui sa lased teistel muuta end nõrgaks, siis sa muutudki nõrgaks.

ÕPI MÄRKE KUULAMA JA MÄRKIDELE RÕHKU OSUTAMA

Sinu teele antakse pidevalt märke kõrgemate jõudude poolt selleks, et sa kuulaksid neid, kuna need on sulle kasulikud. Kui hakkad pidevalt mingisuguseid sümboleid nägema igal pool, numbreid ja pidevalt näed unes ühte ning sama unenägu, siis otsi nendele seletusi. Ära võta märke ükskõikselt - sa pead need lahti seletama, lahti analüüsima, kuna need on sulle sõnumid. Mida rohkem sa analüüsid ja otsid vastuseid, seda kiiremini areneb sinu intuitsioon.

KUI TUNNED, ET EI TOHI "MIDAGI TEHA" AGA TEED SEDA IKKAGI

Vahel tunned, et sa ei peaks minema ühte või teise kohta või suhtlema mõne inimesega ja ikka sa astud enda sisetundele vastu, siis tea seda, et iga kord, kui sa seda teed, siis sinu intuitsioon muudkui muutub nõrgemaks. Sisetunnet peab kuulama ja kui sa seda ei kuula, siis see muutub nõrgemaks. Kui kuulad enda sisetunnet hoolimata sellest, et sa ei mõista, miks sa ühte või teistpidi tunned, siis sa muutud võimekamaks. Mida rohkem sa kuulad ennast, seda kiiremini areneb intuitsioon.

TEGELE KUU MAAGIAGA JA JÄRGI KUU FAASIDE SÕNUMEID

Kuu valitseb meie emotsioonide, tegude ja õnne üle. Kuu on Maa kaaslane, mis saadab Maa peale sõnumeid läbi enda energia. Seega on inimene vägagi mõjutatud Kuust ja kui me selle mõju järgi seame enda tegemisi, siis me tegelikult arendame ka enda intuitsiooni. Kuufaasid on erinevate mõjudega ja kui me kasutame selle positiivset jõudu ära, siis meie spirituaalne keha muutub tugevamaks. Igal noore kuu loomise ajal ja täiskuu loomise ajal meile kas antakse jõudu või võetakse ära läbi meie enda tegude.

PUHASTA PIDEVALT ENDA KODU ENERGEETILISELT

Kodu energeetika puhastamine annab sulle soodsa aluse, millele enda intuitsioon rajada. Kui kodu Aura on pidevalt puhastatud, siis kodune atmosfäär ei takista inimese intuitsioonil areneda, vaid annab selle tõuke juurde. Igasuguste maagiliste rituaalide tegemine aitab intuitsioonil kiiremini areneda.
Uuendatud: 28.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja