ORANŽ KALTSIIT - NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .
 
"ORANŽ KALTSIIT  - Tuline jõud, mis annab võimsalt edasi enda energiat, jõudu ja elutahet".

Oranž Kaltsiit on üks Kaltsiidi vormidest, mis kannab endas edasi tule elementi, mis omakorda annabki edasi elujõudu, elujanu, elutahet, motiveerib tegutsema igas suunas ja aitab lahti saada niiöelda "paigalseisust".

ORANŽI KALTSIIDI ENNUSTUS 07. VEEBRUAR - 14. VEEBRUAR

Oranž Kaltsiit on seekord saanud nädala kristalliks, kuna see sümboliseerib väga hästi selle nädala olemust ja annab just sellel nädalal igaühele kõige enam jõudu juurde. See nädal on väga eriline, kuna Lamba aasta annab oma krooni üle Tule Ahvi aastale ja see muudab inimeste mõttemaailma, tegutsemise soovi ning suunda.

- Pikka aega on enamus inimesi tundnud, et on justkui elus toimumas täielik seisak või mitte kuidagi ei suudeta ennast kokku võtta ning positiivne olla - see kõik on Lamba aastalt Ahvi aastale ülemineku energia tagajärg. Nüüd kus 8. veebruraril võtab Tule Ahv krooni enda peale, see aga kõik hakkab muutuma. Tuleb tagasi elujõud ja energia, mida ka Oranž Kaltsiit sümboliseerib. Oranž Kaltsiit aitab lahti saada väsimusest ja suunab inimest tegutsema, seega sobib vägagi selle nädalaga kokku.
- Tule Ahvi aasta toob kaasa palju pingeid inimsuhete vahel, palju inspiratsiooni, tegutsemis soovi, ärilisi ideid, iseenda leidmist, suhete klaarimist ja seepärast valisin Oranži Kaltsiidi Tule Ahvi aastat sümboliseerima. Oranž Kaltsiit aitab tugevdada inimeste vahelisi suhteid, mis on seotud ärilises mõttes, see toob motivatsiooni tegutsemiseks ja väga kiire elutempo - seega Tule Ahvi aasta kristall. Tule Ahvi aastal ei ole sul võimalik tempot maha võtta ja seda näitab juba esimene nädal... kõik lausa libiseb sinu käest ära... pidevalt on kiire!
- Sellel nädalal püüa olla väga leplik inimeste väljaütlemiste suhtes, kuna Tule Ahvi aasta esimene nädal toob välja kõik erinevad aspektid, mis sellel aastal ülekülluses on. Üheks probleemiks on inimeste liiga suur soov kõik asjad enda seest välja öelda, mis võib kaasa tuua ka valusaid tundeid.
- Analüüsi läbi enda 8. veebruar, kuna see peegeldab sinu tervet aastakäiku.

MIDA ORANŽ KALTSIIT SULLE ANNAB?

Oranži Kaltsiiti talismanina kandes aitab see suurendada elujõudu, nii nagu ma eelpool ka sellest rääkisin. Oranž Kaltsiit aitab tasakaalustada meeleolukõikumisi ja viib mediteerimis staadiumisse. Meditatsioon on hea selleks, et paremini uinuda, pendliga töö tegemise ajal ja ka lihtsalt lõõgastumiseks. Oranž Kaltsiit tervendab kõiki kolme esimest Tšarat, milleks on Juur-, Sakraal- ja Päikesepõimiku Tšakra.

Südame sümboliga Oranži Kaltsiiti kombineerides aitab see talisman tugevdada närvikava ja õpetab olema positiivsem.

Lihvimata kristallina saab Oranži Kaltsiiti kasutada DIEEDI pidamises ja seda saab asetada kööki või külmkappi. Oranž Kaltsiit sinu kodus olles ja köögis konkreetselt olles aitab suunata eemale söögiisu või pidevat vajadust midagi süüa. Oranži Kaltsiiti kasutatakse ka dieedi kristallide komplektis lisajõu andmiseks.

Feng Shui järgi võib poleeritud Oranži Kaltsiiti viia kodu kõige Lõuna poolsemasse tuppa või sealses toas oleva lille mullale, et see tõstaks kodu energiat. Oranž Kaltsiit aitab muuta pereliikmeid aktiivsemaks ja anda neile lisajõudu juurde. Oranž Kaltsiit aitab lastel aga paremini õppida ja sobib seega koolilaua peale asetamaks või talismanina kandmiseks.

Oranžist Kaltsiidist valmistatakse küünlaaluseid selleks, et puhastada ja võimendada kodu energiat. Oranž Kaltsiit aitab majast välja viia seisma või kinni jäänud energia, mis takistab teistel energiatel liikumast. Samuti aitab see teistel kristallidel ka paremini tööd teha kodu atmosfääriga, kuna see eemaldab blokaadid kristalliteraapia mõjumise jaoks. Küünlaaluse peal saab laadida positiivseid ja küllusega seotud väeesemeid.

Kanna Oranži Kaltsiiti käeketina, kui soovid endale juurde anda positiivset ellusuhtumist ja pidevast väsimusest üle saada.

Nädala kristall on alati -10% soodsam tervel nädalal.
Uuendatud: 07.02.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja