UNENÄOPÜÜDJATE PUHASTAMINE JA VÕIMENDAMINE

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Unenäopüüdjad on väeesemed ja kõik väeesemed vajavad pika kasutamise järgi uut energiat, puhastust ning energia taastamist. Unenäopüüdjaid on tegelikult võimalik päris lihtsat viisi puhastada, aga nende võimendamine on omaette kunst, mida võiks rakendada eriti siis, kui unenäopüüdja on lapse oma.

PUHASTAMINE :

Unenäopüüdjaid puhastatakse Kuu esimese veerandi loomise ajal (see kuupäev on igal kuul erinev, aga on umbes nädal peale noore kuu loomist). Kuu esimene veerand on seetõttu kõige soodsam aeg selle tegemiseks, kuna sellel ajal on võimalik tasakaalustada nende väeesemete energiaid, mis on äärmiselt võimekad ja mida saab kasutada aastaid, kui mitte aastakümneid järjest. Unenäopüüdja on ise võimas ja seda on võimalik kasutada kuni selle purunemiseni.

- Puhasamiseks läheb vaja vaid Salvei oksa või rituaali tõrvikut.

Kuu esimese veerandi loomise päeval hoidke põlevat Salvei oksa võimalikult lähedal Unenäopüüdjale või lihtsalt magamistoas (alati hoida aken lahti, kui Salveid kasutada) ning samuti peab toas põlema valge küünal. Unenäopüüdjat ei pea lae küljest alla võtma.

VÕIMENDAMINE :

Unenäopüüdja külge on soovitatav lisada kristallidest väeesemeid või talismane, et Unenäopüüdjale jõudu juurde anda. Väeesemete lisamiseks on õige aeg noore kuu loomise või kuu esimese veerandi loomise päev, kuna siis võtab Unenäopüüdja need kristallid ka kiiremini endaga töösse. Enne talismani lisamist puhastada Salveiga Unenäopüüdja kindlasti ka ära.

- Talismane võib riputada unenäopüüdja küljes olevate paelte külge.
- Talismanideks sobivad poolkuu sümboliga ripatsid ja päikeserattad. Poolkuu sümbolid annavad sulle pidevalt läbi öö Aurasse kaasa vastava kristalli omadusi ja päikeseratastel on kõikidel oma eriline mõju unenäopüüdjale.
- Kõike talismane võib riputada erinevat värvi unenäopüüdjate külge.
- Võid lisada unenäopüüdja külge kaitsvaid , intuitsiooni tugevdavaid, armastust toovaid või astraalrännakuid soodustavaid päikeserattaid. Päikeserattad töötavad kõik individuaalselt, mis tähendab seda, et intuitsiooni ja armastuse päikeseratast võib hoida ühe ning sama Unenäopüüdja küljes.

Laste unenäopüüdjate külge soovitan talismane riputada, et kristallid saaksid lapsele läbi une jõudu anda või tervendada teda. Lapsed on ülitundlikud kristallidele ja läbi une jõuab kristalli toime kõige paremini lapse eeterkehasse.

Uuendatud: 28.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja