TÄISKUU RITUAAL - KODU KAITSE LOOMINE

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .
 
Täiskuu loomise aeg on kõige võimsam periood, kus maagiaid või erinevaid rituaale saab teha. Panen siia kirja ühe äärmiselt lihtsa ja võimeka Täiskuu rituaali, mida võib teha ükskõik millisel täiskuul. Rituaal on seotud kodule kaitse peale panemisega või kaitse võimendamisega.

Kaitse rituaale on soovitatav aeg-ajalt enda kodule teha, kuna need aitavad kaitsta perekonda ebaõnne eest ja koju halva sisse laskmise eest.

Selleks, et Täiskuu rituaali teha, tuleb sul esmalt välja uurida see, millal järgmine Täiskuu on loomas. Täiskuu kohta kirjutan ma ise väga palju ja seda saab näha meie lehel uudiste alt. Igal kuul on Täiskuu loomine erineval ajal ja seda konkreetset rituaali võib teha ühel päeval kolme päeva jooksul, mis tähendab seda, et kui Täiskuu loob 22. kuupäeval, siis võib seda teha ka juba 21. kuupäeval või päev hiljem Täiskuu loomisest 23. kuupäeval.

RETSEPT:

- Meresoola ja väikest anumat selle jaoks.
- Kristallidest läheb vaja ühte Antofülliiti, Kullisilma, Kalkopüriiti ja Ahhaati.
- Läbipaistvat anumat (klaas, kauss või midagi muud).
- Ühte Musta küünalt, ühte Pipra essentsiga maagia küünalt (Võib asendada Valge küünla ja jahvatatud pipraga).
- Ühte Salvei oksa (väga väikest tükki 3-4 cm).

MÕJU : Kodust ebaõnne eemale peletamine, kaitse suurendamine, kodu kaitse kristallide võimendamine, negatiivse energia puhastamine esikust. Kui rituaali teed õieti ja järgid minu juhiseid, siis peab see rituaal aitama sul endal kodus end paremini tunda.

RITUAAL : Rituaali võib läbi viia ka siis, kui mõni teine pereliige on kodus, aga seda tuleb teha siis, kui on teada, et enne südaöö saabumist keegi ukselävelt sisse-välja enam ei astu. Seega võib seda teha õhtul enne magama minekut.

- Esmalt aseta anum, mille sees on meresool, enda kodu välisukse ette (enamvähem keskele). Meresoola sisse pane Antofülliidi kristall.

- Kui meresool on ukse ette pandud, siis järgmisena võtad klaas anuma ja paned selle vett täis. Klaasi tõstad täpselt soola anuma ette. Seejärel võtad Kullisilma ja Ahhaadi ning paned need vett täis anuma sisse.

- Kui need kristallid on oma koha leidnud, siis võtad pipra maagia küünla ja asetad selle omakorda klaasanuma ette ning süütad põlema. Küünalt põlema süüdates lausud mõtetes järgmist: "Takistused kadugu, kaitse saabugu" Võid seda lauset ka mitu korda enda mõtetes lausud.

- Seejärel võtad musta küünla ja võtad sellele pipra essentsi küünlalt leegi (mitte ei süüta seda tikuga) ning viid selle välisukse jaoks kõige lähema akna juurde põlema (aknalauale). Musta küünla kõrvale asetad Kalkopüriidi kristalli

- Lased küünaldel põleda südaööni ja siis kustutad need. Rituaali esemeid peale seda ei puuduta ja lähed magama. Järgmisel hommikul võtad musta küünla ja paned selle ära (võib hiljem kasutada teistes kaitse rituaalides või ka selle sama rituaali tegemise jaoks). Pipra maagia küünla põletad enne kuu viimase veerandi loomist ära (üldiselt jääb Täiskuu ja viimase veerandi vahele kuni 9 päeva). Kristallid võtad kõik oma kohtadelt ära ning paned need koju loodud kaitse kristallide komplekti. Kui sul kaitse komplekti ei ole veel loodud, siis need neli kristalli juba aitavad seda luua ja leiad nende jaoks sobiliku koha enda välisukse lähedale, kuhu hiljem saad veel kaitse kristalle juurde lisada. Rituaali vee valad kõikide kodus olevate taimede vahel laiali ning kastad selle veega neid. Kui kodus toataimi ei ole, siis ei ole võimalik seda rituaali teha. Sool, mida rituaalis kasutasid, selle viskad majas välja, kuna see on täis ebaõnne, mida rituaal aitas majast eemaldada.

- Hommikul või samal päeval põleta ühte Salvei oksa esikus peale rituaali asjade kokku panemist ja kristallide omale kohale viimist. Salvei suits aitab rituaalil minna täielikult teele.

Rituaali võib teha mitmel korral aastal, kui tunned, et sul on vaja kodus kaitset taastada või võimendada. Võid kasutada neid samu kristalle senikaua, kuni kristallid näevad elujõulised välja. Samuti võib rituaali ka kristallidega teha, mis on kodu välisukse juures olevas kaitsekomplektis juba olemas. Peaasi, et kristallideks oleksin need konkreetsed neli, vastaseljuhul muutub rituaali mõte ja see sama eesmärk ei täitu.
Uuendatud: 28.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja