22. VEEBRUAR TÄISKUU JA SELLE VÄGI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .
Veebruari Täiskuu loomine toimub 22. kuupäeval ja seda mõjutab kõige enam Neitsi. Täiskuu hakkab juba end looma 20. kuupäeval ja selle mõjutused toimivad kuni 24. kuupäevani. Seega Täiskuu loomise perioodiks võib öelda neli päeva, millal selle vägi meid kõige enam mõjutab. Panen siia kirja ka rituaali, mida saab sellel kuul teha, kuna Neitsi on mõjutamas Kuud, siis selle tegemine on kõige võimsam 22. kuupäeval, aga võib juba rituaali teha ka 21. ja 23. veebruaril.

Täiskuu on alati võimas olenemata sellest, milline märk või planeet seda mõjutab, aga sellel korral on Neitsi omale au võtnud ning annab Täiskuule edasi järgmist:

- Sa ise ja ka kõik teised inimesed muutuvad väga perfektsionistlikuks ning soovivad võib-olla isegi liialt palju teistelt inimestelt. Seega märksõnadeks on liigne norimine, uudishimu, rahulolematus, mõned inimesed muutuvad lausa agressiivseks ja ka väga närviliseks.
Seda kõike teades soovitan ma juba 20. kuupäevast saati kandma hakata rahustavaid kristalle, nagu näiteks Kuukivi, Roosat Kvartsi või Sinist Kaltsedoni. Need kristallid aitavad seda rahutut Täiskuud taluda ja mitte väga rivist välja minna.

- Neitsi mõjutab Täiskuud niivõrd, et on võimalik luua erinevaid puhastus ja uute alguste maagiaid. Maagiate ja rituaalide alla kuuluvad kodu kaitse rituaalid, uue armastuse ligi tõmbamise maagiad jne.

- Kuna inimesed muutuvad norivaks ja võivad unustada tolerantsuse, siis ära lase sellel kõigel endale hinge minna. Pealegi on käimas ka Tule Ahvi aasta, mis samuti toob inimestes välja palju negatiivsust, mis sellel Täiskuul kahjuks siis ka võimendub.
Kanna kindlasti Täiskuu ajal ka kaitse kristalle koos rahustavate kristallidega. Seega võta enda kristallehted välja ja vali sealt endale targalt õiged väeesemed. Kuu mõjutab meid väga palju ja kui sa oskad ette näha selliseid aegu, siis sa tuled võitjana sellest välja.

Mida ei tohiks 20. - 24. veebruarini teha:

- Kindlasti ei tohiks mitte ühtegi suuremat probleemi enda elus avada, sellest kellegi teisega rääkida ega ka nõu küsida. Kui soovid midagi lahendada, siis seda tee enda mõtetes ja enda sees. Vastasel juhul võid sa endale kutsuda probleeme ligi. Inimesed ei ole tolerantsed ja pruugi asju adekvaatselt hinnata.

Mida on soovitatav 20. - 24. veebruarini teha:

- Väga soodne aeg enda kodust välja viia vanad seisma jäänud asjad, katkised esemed, parandada füüsilisi asju, uuendusi luua, puhastus rituaale teha vana energia ära ajamiseks ja korrastada kogu kodu Aurat. Neitsi annab piisavalt jõudu juurde, et sellised tegemised oleksid edukad ja annaksid niiöelda "uut algust" just majapidamisse. Seega kindlasti teha väga tõsine puhastus oma kodus.

- Süüa korralikult, tervislikult ja juua puhast vett või teed. Neitsi märk on seotud ainevahetusega ja Täiskuule annab see jõudu juurde tervislikumaks muutuda. Seega, kui nendel neljal päeval suunad end tervislikumaks, siis võid sellise suhtumise toitumisse võtta kaasa päris pikaks ajaks.

- Valmista endale sidruni vett kõikidel nendel neljal päeval, et see aitaks sinu enda Aural puhastuda. Kõige rohkem joo seda kindlasti 22. veebruaril. Sidrunil on oskus inimese eeterkehast välja suunata energiaid, mis meie Aurale kahjulikud on.

PUHASTA ENDA KODU VANAST ENERGIAST JA LASE UUEL ENERGIAL SISSE TULLA
Neitsi mõjutustega Täiskuu annab kõige enam jõudu juurde rituaalideks, mida kasutatakse välisukse, kurjade inimeste eemale peletamise ja stressi energia vabastamise puhastus rituaalides.

- Puhasta kogu enda elamine Salvei rituaali taime suitsu või viirukiga.
- Põleta kristallidest valmistatud küünlaaluste sees küünlaid ja aseta kristall ehted sinna kõrvale laadima. Võid ka geoodilised kristallid küünlaaluse kõrvale tõsta.
- Puhasta kodu kristallikomplekte, hoia neid voolava vee all, põleta maagia küünlaid kristallkomplektide juurde ja viirukeid.
- Viska kõik vana minema või anna vanu asju ära, et need uue eesmärgi endale leiaksid.
- Tuuluta pildialbumeid ja sellel korral soovitan ka albumite juures viirukeid või küünlaid hoida, et nendes peituv vana energia taastada.
- Pese sidruni veega välisust ja esikut, et halb majast eemale peletada.
- Hoia meresoola klaasi täis vee sees kodu keskpaigas, et see Täiskuu jõuga tõmbaks enda sisse kodus olev negatiivsus. Hiljem järgmisel päeval tuleb soola vesi ära visata.
- Vaata üle kõik enda kodused taimed, taaselusta neid pestes, mulda vahetades ja ka asukohta vahetades. Vii kodust välja kõik surnud või kehval järjel taimed, kuna need on halba energiat täis, mis omakorda kahjustavad kogu kodu Aurasüsteemi.  Kasta enda toataimi Mäekristalli vee-eliksiiriga, et tervele kodule jõudu juurde anda. Jäta meelde, et meie kodused taimed juhivad energiaid.

TULE AHVI AASTA JA NEITSI TÄISKUU RITUAAL "VANAST VÕLAST VABAKS"

Tule Ahvi aasta on seotud inimestest lahti laskmisest, kes meie ellu enam tegelikult ei kuulu ja sellel aastal üleüldse on võimalik nendest "võlgadest" lahti saada. Neitsi mõjutustega Täiskuu annab hea võimaluse luua rituaali, millega on võimalik konkreetsest suhtest lahti öelda ja anda enda poolne jõud kaasa selle lahendemisele, et see probleem kaugele tulevikku kaasa ei tuleks. Iseenesest rituaali on ülilihtne teha, aga see vajab head keskendumist, seega rituaali tehes pead ise oskama enda mõtted vaid rituaalil hoida.

RETSEPT:
- Loorberi lehed.
- 2 Seleniiti ja Antofülliit.
- Valge paber ja musta värvi sisuga pliiats.
- Valge riie ja musta värvi niit.
- Valge küünal (Võib kasutada ka Piibelehe maagia küünalt, kuna Piibelehte kasutatakse lahti laskmise ja vabastamise rituaalides)

RITUAALI:
- Rituaali tehakse kodu kõige Lääne poolsemas toas, kuna see sümboliseerib suhtlemist teiste inimestega. Asetad laua või mõne kapi peale valge küünla, selle ümber puistad loorberi lehed ja paned kolm kristalli küünla ette.
- Küünla peale kraabid noaga või terava esemega (mida hiljem ei tohi kasutada söögi tegemisel) inimese nime, kellega sa sooviksid sidet katkestada ja karmat kiiremini liikuma saada, et sinu ja tema vahelised probleemid saaksid kiiremini lahendatud.
- Seejärel süütad küünla ja lausud kasvõi mitmeid kordi enda mõtetes: "Vabastagu ja puhastagu".
- Peale küünla põlema panemist võtad paberi ja pliiatsi ning kirjutad selle sama lause ka sinna peale mõeldes selle inimese peale.
- Nüüd võtad niidirulli ja seod selle paberi rulli koos musta värvi niidiga.
- Võtad maagia paberi ja kallutad sellele valge küünla vaha peale nii, et mustale niidile see kinni jääks. Kui see on tehtud, siis jätad selle paberi sinna kolme kristalli peale.
- Esimesel päeval lased küünlal põleda niikaua, kuni sa täpselt saad seda teha ja jätad ööseks kõik esemed omadele kohtadele.
- Järgmisel päeval süütad uuesti küünla ja lausud selle sama lause: "Vabastagu ja puhastagu". Võtad maagia paberi ning paned selle samast küünla leegist põlema ja põletad ahjus või mõnes teises tulekoldes ära.
- Loorberi lehed ja kristallid jäävad omadele kohtadele senikauaks kuni oled küünla ära põletanud. Selle küünla põletamisega ei ole tähtaega, aga mida kiiremini sa seda teed, seda parem see on.
- Kui küünal on ära põlenud lõpuni, siis võtad valge riide ja paned kristallid koos loorberi lehtetega sinna sisse ning tõmbad musta niidiga need kinni. See on maagia kott, mille sees on see sama sõnum ja seda hoiad enda kodus peidetult senimaani, kuni asjad lahenevad. Hiljem, kui kunagi saavad teie vahel asjad korda või te enam ei puutu kokku, siis tehakse kott lahti ja viiakse kristallid taimete juurde või metsa.

Selle rituaaliga on võimalik karmat kiiremini liikuma panna, et asjad kiiremini laheneksid ja mõlemad osapooled saaksid oma eluga edasi minna. See aitab vabastada viha tunnet, andestada iseendale ja valust vabaks saada, mis mõni intsident teie vahel on tekitanud.
Uuendatud: 18.02.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja