TSITRIIN - NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .

 
TSITRIIN

"Tsitriin toob uue tuule, mis annab jõudu liikuda edasi kohast, kus sa oled kinni jäänud".

Tsitriin on üks kristallidest, mis on maailmas enimtuntud ja üks populaarsemaid õnne ning külluse kristalle. Tsitriin on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks kollakas-valge kristalli värvus.

TSITRIINI ENNUSTUS 14. VEEBRUAR - 21. VEEBRUAR

Tsitriin on seekord saanud nädala kristalliks, kuna see sümboliseerib väga hästi selle nädala olemust ja annab just sellel nädalal igaühele kõige enam jõudu juurde. Sellel nädalal hakkab juba Tule Ahvi aasta iseloom välja tulema ja enamus, kes on tundnud end väga jõuetuna, suudavad juba liikuma ning uuesti elu nautima hakata.

"On aeg energial tagasi tulla!" ja see võib nii mõnegi asja peapeale lüüa!

- Sellel nädalal tuleb väga palju tegemist teiste inimestega, sa võid kuulda teiste kohta või sattuda ka teiste suhete vahele. Igatahes kisutakse sind igale poole sisse, kuna energia lained on väga pinges sellel nädalal. Seetõttu ongi Tsitriin nädala kristalliks, kuna see aitab sul positiivne olla ja see sümboliseerib ka suhtlemist. Sellel nädalal hoia positiivset hoiakut, kuna negatiivsed inimesed või vähegi omaette olevad jäävad teistele pinnuks silma. Kui oled aga positiivne, siis ei segata sind niivõrd teiste probleemidesse ega ka norita sinu kallal.
- See nädal on väga soodne erinevate ostude sooritamiseks, sa kas ise jääd rahule või sulle ka müüakse seda, mida sa soovid. See kehtib eriti kinnisvara või suuremate ostude korral.
- See nädal ei ole soodne erinevatele meelelahutuslikele üritustele minemiseks, mis on seotud millegi tähistamisega, kuna võib esineda ülesöömist, liigset alkoholi tarbimist või õnnetusi. Küll aga on soodne inimestega suhelda, ennast avada ja näidata välja kõike seda positiivset, mida sa tunned, kuna sulle antakse samuti positiivset vastukaja tagasi. Näiteks on soodne enda tundeid avaldada.
- Mida nädala lõpu poole, seda närvilisemaks ja pingelisemaks läheb atmosfäär, kuna Veebruari võimas Täiskuu on saabumas.
- Sellel nädalal on soodne aeg õppimiseks, enese arendamiseks, töö tegemiseks, kuna energiat on sellel nädalal enamus inimestel väga palju.

MIDA TSITRIIN SULLE ANNAB?

Tsitriini talismanina kandes aitab see elu rohkem vabamalt võtta, aitab sul hoida positiivset suhtumist ka siis, kui seda on äärmiselt raske teha. Tsitriin sümboliseerib edasiminekut rasketest aegadest ja ükskõik kes seda kannab ning ükskõik millisel eluperioodil, siiski see suudab sind veelgi optimistlikumaks muuta. Tsitriin toob eluenergiat ja aitab lahti saada negatiivsest suhtumisest.

Elupuu Tsitriini talisman aitab tuua selle kandjale tervist, lootust ja uut algust.

Lihvimata kristallina saab Tsitriini kasutada külluse karbis või kodu kõige Kagu poolsemas toas külluse elemendina. Tsitriini tipud aitavad kodust ära filtreerida energiad, mis takistavad perekonnal edukas olla. Tsitriin esmalt aitab halvast energiast lahti saada ja seejärel aitab tuua väga soodsaid võimalusi enda elu paremaks muutmiseks. Tsitriin aitab materiaalsetel unistustel täituda ja toob raha õnne.

Poleeritud Tsitriini võib samuti igale poole koju asetada, et see looks võimsalt positiivse atmosfääri sinu koju. Näiteks saab luua enda söögituppa või enim läbikäidavasse ruumi kristallikomplekti, mis on mõeldud hoidma sinu enda või perekonna positiivsena. Mida rohkem on Tsitriini kristalle sinu kodus, seda positiivsemad on sealsed elanikud. Tsitriini kõrvale võib lisaks veel panna Oranži Kaltsiiti.

Tsitriini leidub ka geoodilise kristallina, mis on samuti väga võimas väeese. Tsitriin geood aitab kodust eemaldada stressi, kurbuse, depressiooni ja haiguse energia. Tsitriini geoodiga saab laadida väeesemeid ja nendele uut jõudu juurde anda. Tsitriini geood üksi juba toas aitab luua harmoonilise energia ja aitab sul täielikult lõõgastuda.

Kanna Tsitriini käeketina, kui soovid endale head õnne, jõukust, küllust ja positiivsust juurde anda. Kanna Tsitriini kõrvarõngastena, kui soovid endale anda juurde lisajõudu külluslikeks võimalusteks, tuua raha õnne või ettevõtlusega tegelemisel lisaenergia lisamiseks.

Tsitriin aitab tervendada stressi, närvilisust, ärevushäireid, põiega seotud haigusi, vabastada hirmudest ja tugevdada tähelepanuvõimet.

Nädala kristall on alati -10% soodsam tervel nädalal.
Uuendatud: 14.02.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja