MUSTA TURMALIINI MEDITATSIOON TOOB SELGUST JA VISIOONE

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

Mediteerimine on üks osa minu elust, kuna see käib väga suuresti minu olemuse, minu uskumuse ja minu jõu kogumisega kokku. Meditatsioon on "endas selgusele jõudmine", mida ma soovitan igal ühel enda elus viljelema hakata. Mediteerimiseks on sul vajal rahuliku kohta, aega ja harjutamist.
Paljud ütlevad mulle, et nad ei oska mediteerida ja nad sooviksid seda teha. Mina ütlen selle peale, et see on tegelikult lihtne, aga ajaga tuleb oskus enda vaimset keha konkreetsematesse seisundisse viia ja visioone koguma hakata. See tuleb kõik ajaga, harjutamisega ja sihikindlusega.

Miks mediteerida ja mida sellega on võimalik saavutada?

- Mediteerimine aitab hinge rahu tuua, eneses selgusele saada, visioone koguda oleviku ja tuleviku jaoks.
- Inglitega kontakteeruda, neid enda lähedale kutsuda ja nende käest võimast kaitset saada.
- Mediteerimise viljelemine eemaldab närvilisuse, stressi ja aitab saavutada ülima rahutunde.
- Suurendab spirituaalsust ja aitab intuitsioonil areneda.

Minu üks suurimaid põhjuseid mediteerimiseks on see, et ma soovin läbi selle saada sõnumeid enda Inglitelt. Nendel on alati midagi öelda, midagi ette hoiatada või rääkida. Läbi mediteerimise avan ma nende jaoks energiakanali, mille kaudu neil on lihtne mulle visioone ja mõtteid tuua. See ongi nende suhtlemine, kui sa meditatsiooni käigus hakkad nägemusi nägema.

MEDITATSIOON MUSTA TURMALIINIGA

Kuna minu spirituaalne arenemine on seotud kristalliteraapiaga ja kristallid on minu viis ennast arendada, siis meditatsioonis kasutan alati nende abi. Igal kristallil on oma jõud ja vägi, mida see suudab läbi meditatsiooni inimesele anda.

Mediteerimisel hoian käes kahte Musta Turmaliini kristalli ja koos nendega lasen enda argimõtetel kaduda.
Musta Turmaliini mõlemas käes hoides aitavad need eemale viia mõtted sinu tänasest elust, see on aga kasulik selleks, et meditatsioon saaks sügav olla.
Paljud minu tuttavad räägivad tihti sellest, et nad ei suuda keskenduda. Siis soovitan ma kristalle meditatsioonis kasutada, et need aitaksid neil seda saavutada.

Läbi meditatsiooni aitab Must Turmaliin tuua järgmist:

- Aitab sügavat meditatsiooni saavutada.

- Kui soovid meditatsiooni käigus mõnele küsimusele vastust saada enda Inglite käest, siis Must Turmaliin on selleks kasulik. Must Turmaliin aitab keskendunult kuulata Inglite sõnumeid ja visioonidel tekkida nii, et sa suudaksid neid kaua ka jälgida. Paljude meditatsioonide juures võid sa kiirelt niiöelda "ärgata" ja sügavad visioonid võivad äkitselt kaduda. Must Turmaliin ongi selleks kasulik, et suudaksid visioone lõpuni näha.

- Mediteerimise ajal aitab maandada erinevaid energiaid sinu Tšakra kanalites, mis on tasakaalust väljas, seega on see kasulik tervendaja samalajal.

- Peale selle aitab Must Turmaliin läbi meditatsiooni kaitsta halbade hingede eest, kes Aurasse võivad pääseda Inglite kõrvalt. See on ka põhjus, miks ma meditatsiooni läbi viies Musta Turmaliini ehtena kannan. Sama efekti annavad ka paljud teised kristallid, nagu näiteks Turmaliisuletistega Kvarts, Merevaik, Hüpersteen, Kiastoliit jt.

- Aitab puhastada eeterkehasse kogunenud negatiivsest energiast, negatiivsetest mõtetest, teiste poolt suunatud kurjusest ja ebaõnne tekitavatest energiatest. Seega kasulik väga mitmekülgselt kogu hingele.

KUIDAS MUSTA TURMALIINIGA MEDITEERIDA ?

Mediteerimiseks läheb sul vaja aega ja sa ei tohi kiirustada kellaajaliselt mõnele kohtumisele. Mediteerida on hea alati siis, kui Täiskuu või Noorkuu hakkab looma.

- Leia endale sobiv koht, kus sa tunned ennast mugavalt.

- Pane küünlad põlema, lase viirukitel suitseda või eeterlikel õlidel samas toas oma maagiat edasi anda. Need kolm rituaalieset aitavad sul lõõgastuda. Viirukite suits aitab avada mediteerimiseks sobilikud kanalid.

- Istu, ole rätsepa istmes või kasvõi ole pikali. See, kuidas sa soovid olla, see on väga individuaalne, aga üks on selge, sa pead end mugavalt tundma.

- Hoia mõlemas käes Musta Turmaliini kristalli. Need võid võtta enda selgeltnägemise-, intuitsiooni-, astraalrännaku või ingli kristallide komplektis, kui need juba seal on. Kui ei ole, siis võid neid hiljem seal hoidma hakata. Kõiki kristalle, mis nendes neljas kristallikomplektis on, neid võib kasutada meditatsiooni tegemise ajal ja hiljem pärast puhastust tagasi panna.

- Sule silmad ja oota, et sinu mõtted kaoksid ära. Tekib vaikne puhkus, mis aitab sinu meeltel sügavasse maailma minna ja visioonidel esile tulla.

- Oota ja vaata, mida sulle näidatakse - mida näidatakse, on kasulik informatsioon sinu oleviku ja tuleviku jaoks. Meditatsiooni ajal visioonide saamine on saadetud sinu Inglite poolt.

- Kui soovid vastust mõnele konkreetsele küsimusele, siis silmi sulgedes küsi "Näidake mulle vastust..." selle või teise asja kohta. Seejärel oota kuni Inglid hakkavad sulle vastuseid andma.

Ole kannatlik, harjuta ja sa saad sellega hakkama. Kui oled meditatsioonis juba esimese visiooni kätte saanud, siis usu mind, see saab olema osa sinu elust.
Mediteeri, puhka, lase visioonidel tulla, usalda enda nägemusi ja sa näed, kuidas kõikidele küsimustele on vastused sinu sees olemas...
Uuendatud: 27.02.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja