TIIGRISILM - NÄDALA KRISTALL, ENNUSTUS JA RITUAAL

by in UUDISED .
TIIGRISILM

“Kaitseb ohu eest ja aitab läbi intuitsiooni eemale hoida õnnetustest. Toob küllust, ärilist edu ja jõukuse majja”

Tiigrisilm on üks kristallidest, mis on maailmas enimtuntud ja üks populaarsemaid kaitse ning materiaalse edu kristalle. Tiigrisilm on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks pruunikas kuldne värvus.

TIIGRISILMA ENNUSTUS 21. VEEBRUAR - 28. VEEBRUAR

Tiigrisilm on seekord saanud nädala kristalliks, kuna see sümboliseerib väga hästi selle nädala olemust ja annab just sellel nädalal igaühele kõige enam jõudu juurde. Sellel nädalal arvestades kuu seisu ja astroloogilisi näitajaid on hea võimalus ette võtta suuremaid oste, müüke, kinnisvara tehinguid, paljud võivad endale uue töökoha leida jne. Tiigrisilm sümboliseerib kõiki selliseid ettevõtmisi ja seega on see sellel nädalal suuresti toeks.

"Tuleb positiivne periood ja on aeg teha suuremaid muudatusi enda elus!"

- Nagu ma ka eelpool mainisin, et sellel nädalal keerleb kõik raha, muudatuste, kinnisvara, töö ja teiste materiaalsete asjade ümber, siis tõepoolest kuuseisud soosivad selliseid ettevõtmisi. Kui sa tunned juba pikka aega, et peaksid mõne suurema sammu ära tegema, kinnisvara kuulutuse üles panema või remondi tegemisega algust tegema, siis see nädal on ideaalne sellisteks ettevõtmisteks. See nädal soosib materiaalseid ettevõtmisi, mis tähendab, et sulle antakse lisajõudu ja head õnne edukaks tegutsemiseks.
- Paljudele inimestele tulevad uued mõtted, ärilised ideed, tööalalised ideed ja projektid pähe. Sellel nädalal on "inspiratsioon" lendamas ja see jõuab pea igaühe mõtetesse. Inspiratsioon võib tulla tühjusest, kasvõi siis, kui teed enda igapäeva toimetusi. Kui sellel nädalal leiad end mõtlemast uute asjade, uute ettevõtmiste või unistamise juures, siis võta seda kui märki - märki, et see võib väga edukas sinujaoks olla.
- Sellel nädalal soovitan ma kõigil alustada kaua mõtetes olnud plaanidega.
- Negatiivne külg selle nädala juures on auto avariid, õnnetused, mis on seotud metallist esemetega. Seega Tiigrisilma kandmine sellel nädalal võib anda lisajõudu õnnetuste ärahoidmiseks, kuna Tiigisilm kaitseb liiklusõnnetuste ja teiste õnnetuste eest.

TIIGRISILMAGA "MATERIAALSE EDU" RITUAAL (Võib teha Täiskuu ajal kuni Noore Kuu loomise päevani ehk sellel Veebruari kuul võib seda teha 22.02 - 08.03, kuna 09.03 on Noore Kuu loomise päev). Seda rituaali võib teha iga kuu Täiskuu ajal kuni Noore kuu loomise päevani.

Retsept:
- 1 Tiigrisilm, mille võid võtta ka kodu Kagu poolsesse tuppa tehtud külluse karbist.
- Rohelist värvi riiet või riidest kotti.
- Rohelist küünalt.
- Ühte münti.
- Aaloe taime värsket vart, mis on murtud rituaali tegemise päeval.

Rituaal on ülimalt lihtne ja see on pigem Tiigrisilma aktiveerimine, et see saaks majja, perekonnale ja sinule endale edu tuua.

Võetakse roheline küünal ja asetatakse see kodu Kagu poolses toas olevale lauale või otse küllusenurga juurde (küünal võib olla ka maagia küünal, nagu näiteks Aaloe, Basiiliku või Koriandri küünal, mis on ka seotud materiaalsuse rituaalidega).

Küünla alla asetatakse münt (mille võib võtta Külluse karbi seest, kui see juba olemas on).

Seejärel võetakse Aaloe vars ja asetatakse see rohelise koti sisse või riide peale koos Tiigrisilmaga otse küünla ette. Kui see kõik on tehtud, siis süüdatakse küünal lausudes "Küllus tulgu, ebaõnn kadugu" nii kolm korda järjest.

Küünlal lastakse põleda rituaali tegemise päeval vähemalt kolm tundi, aga täpselt kuni südaööni (00:00). Kui küünalt kustutakse, siis lükatakse küünla põlev osa vaha sisse ja lausutakse kolm korda järjest "Ebaõnn kadugu, küllus tulgu".
Seejärel võtad riide, paned mündi sinna sisse, seod riide kinni või paned koti kinni ja paned selle külluse karbi sisse või jätad sinna samasse kohta kuni Noore Kuu loomise päevani.
Noore Kuu loomise päeval teed koti lahti, võtad Tiigrisilma koos mündiga ja paned külluse karpi. Kui külluse karpi ei ole olemas, siis see on esimene kristall koos mündiga sinu külluse karbist ja leiad mõne laeka või karbi nende jaoks.
Rohelist riiet võid kasutada järgmiste maagiate tegemisel, Aaloe vars visatakse kodust ära (kuna see eemaldas ebaõnne energiat) ja rohelist küünalt võid edasi põletada või aktiveerida sellega külluslikke kristalle.

Selline rituaal aitab Tiigrisilma aktiveerida külluse majja toomiseks ja edu energia suurendamiseks. Sellist rituaali võid aeg-ajalt korrata sama kristalliga või teiste Tiigrisilmadega, mis sul küllusekrabis on.

MIDA TIIGRISILM SULLE ANNAB?

Tiigrisilma talismanina kandes aitab see soovmõtlemistel täituda, ärilist edu tuua eriti meestel, kaitseb kurjade inimeste eest ja aitab vältida liiklusõnnetusi. Tiigrisilma kandmine on igatepidi kasulik ja kui seda kanda mõne teise kristalliga samaaegselt, siis Tiigrisilm kaitseb selle teise kristalli energiast tühjaks saamise eest. Tiigrisilmal on oskus kaitsta kõike, mis on sinu sees või sinu ümber.

Tiigrisilma südame sümboolikaga talisman aitab saavutada sul seda, mida sa kõige enam enda ellu sooviksid tuua ja minna samm-sammult külluslikemate võimaluste poole. Tiigrisilma süda tugevdab ka emotsionaalset vastupidavusvõimet.

Tiigrisilma kristalli võib hoida kodu külluse nurgas külluse karbis või rahakotis, et see materiaalset õnne tooks. Peale selle võib seda hoida ka autos, et kaitsta autot õnnetustesse sattumise eest.

Kui kanda Tiigrisilma käeketina, siis see aitab luua erilise kaitse füüsiliste õnnetuste eest ja kui Tiigrisilma käepeal hakatakse kandma, siis mõne aja pärast tekib lausa vajadus seda käe peale panna, kuna sinu enda intuitsioon tunnetab Tiigrisilma jõudu. Väga paljude tuttavate ja klientide käest olen seda kuulnud, et Tiigrisilm on üks kristallidest, milleta nad kodust välja ei soovi minna. Tiigrisilm võtab inimese Aura väga kiiresti endasse ja see on ka põhjus, miks tekib selle vastu suur "tõmme".

Tiigrisilmast saab valmistada väga palju erinevaid väeesemeid, nagu näiteks Tiigrisilma päikeserattaid, mida riputatakse autodesse kaitseks või unenäopüüdjate külge luupainajate eemale tõrjumiseks. Tiigrisilmast valmistatakse erinevate sümbolitega talismane, nagu näiteks Tiigrisilma Karusid, selleks, et anda selle kandjale läbi Karu sümboli edasi veelgi võimsamat enesekindlust. Sümbolid võimendavad kristallide jõudu.

Nädala kristall on alati -10% soodsam tervel nädalal.
 
Uuendatud: 21.02.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja