SELLER - NÕIAVÄEGA TERVEKS JA VAIMSELT TUGEVAKS

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Nõiduses käivad küünlad, kristallid ja taimed käsikäes. Igal taimel on oma vägi, mida see inimesele annab nii ära süües kui ka koju tuues või rituaalides kasutades. Seller on läbi aegade minu menüüst läbi käinud juba selle tervislike omaduste ja otseloomulikult ka väga võimsa jõu pärast, mida see suudab edasi anda. Kui sa soovid enda intuitsiooni arendada, siis on ülitähtis sinu toitumine ja mida rohkem rohelist ning looduseande sa sööd, seda spirituaalsemaks sa muutud.

Seller võiks saada ka sinu menüüst väikese osa, kuna see võib olla just see, mis sinul enim aitab intuitsiooni arendada.

MAAGILISED OMADUSED, MIDA SA ENDALE SAAD SELLERIT SÜÜES:

Ei ole vahet, kuidas sa Sellerit tarbid, kas siis sellest mahla tehes, smuutisi valmistades või salatisse lisades, selle maagilised omadused saad sa nii ehk naa endale.

- Puhastab mõtetest negatiivsuse, eneses kahtlemise, ebastabiilsuse, tujukõikumise ja muudab inimest väga aktiivseks.
- Suurendab oskust märke näha, mida meie Inglid meile annavad ja aitavad neid analüüsida.
- Aitab eemaldada intuitiivseid blokaade, mis ei lase inimesel enda elu korralikult tajuda ega ka enesekindlalt otsuseid langetada.
- Aitab lahti saada pidevast kõhklemisest, kartmisest ja melanhooliast.
- Annab jõudu kaasa ükskõik millise maagia ellu viimiseks, kuna see aitab keskenduda maagilistele rituaalidele.
- On kasulik neile, kellel on probleeme väljapuhkamisega ja täisväärtusliku une saamisega.
- Avab Kolmanda Silma erinevate väeesemete mõju paremaks omastamiseks, nagu näiteks kristallide energia vastu võtmiseks.
- Sellerit söö siis, kui soovid klatšijuttu eemale tõrjuda ja ärasõnumist enda Aurast vabastada.

MIDA SELLER SINU TERVISELE ANNAB:

Seller on üks suur vitamiine täis loodusand, milles on külluslikult erinevaid eluks vajalikke toitaineid. Selleris on hulgaliselt A vitamiini, C vitamiini jt.

HEA UNI Seller sisaldab külluslikult Magneesiumit, mis aitab kehal lõõgastuda ja närve puhata. Soovitan seda kindlasti enne magama minekut süüa või sellest mahla teha, et tagada endale täisväärtuslik uni.

LIIGESE VALUD, ASTMA JA AKNE Selleril on oskus maandada paistetusi, põletike ja viia hapniku erinevatesse kehaosadesse, seega on see kasulik nende kolme probleemi puhul. Kui minu juurde on tuldud akne probleemide jaoks abi küsima, siis ma olen väga paljudele soovitanud Selleri mahla joomist ja Peterselli söömist. Tagasiside naha probleemide tervenemise kohta on olnud vaid positiivne. Akne puhul võib kanda ka Rohelise Aventuriini või Mariami Jaspise ehteid.

PAREM SEEDIMINE Selleris on väga palju kiudaineid, mis on kasulikud inimese seedesüsteemile. Peale selle koosneb Seller peamiselt veest, mis teeb selle seedimise ja vitamiinide kättesaamise inimese kehale veelgi lihtsamaks.


SILMADE TERVIS JA VERERÕHU ALANDAMINE Selleris on palju A vitamiini, mis on silmade tervise ja hea nägemise jaoks vajalik. Peale selle olen ise palunud paljudel inimestel Sellerit sööma hakata, kui on mulle kurdetud kõrget vererõhku, ka selle kohta olen saanud head vastukaja.

Alternatiivmeditsiini olen õppinud vabakutseliselt ja enda artiklites räägin kogemustest taimedega. Kuna tegelen inimestega igapäevaselt ja aitan neid õige raja peale suunata, siis õige toitumine on osa minu elustiilist, mida soovitan ka teistele.

SELLERIGA KRISTALLIDE PUHASTAMINE JA ÜMBERSEADISTAMINE

Väga palju olen ma saanud küsimusi, mis on seotud kristallide õigetesse kohtadesse panemise ja kaua seisnud kristallide kasutamisega. Selleriga on võimalik kristalle, mille oled endale koju toonud ja kõik ühtekohta aluse peale seadnud, ümberseadistada. Need on kristallid, mis tegelikult ei oska sinu kodus tööd teha ja oleks hea neile oma õige askoht anda koos suurema eesmärgiga. Selleril on oskus seisnud energiat maha võtta.

- Võta kristallid, millel ei ole sinu kodus eesmärki ja need on lihtsalt majja toodud, kuna tundsid selleks vajadust. Pese kristallid (mida vee all tohib hoida) hoolikalt puhtaks ja leia valget värvi taldrik või alus, mille peale need saad panna. Kristallide keskele aseta üks valge küünal.

- Seejärel lõika värske Seller tükkideks, sega kokku meresoolaga ja laota äsja valminud segu ringina ümber kristallide . Kui Selleri ja meresoola segu on kristallide ümber laotatud (ei tohi kokku puutuda kristallidega), siis süüta valge küünal.

- Lase küünlal põleda mõned tunnid ja seejärel lase sellel alusel olla omal kohal terve öö.

- Hommikul võta kristallid aluse pealt ära, loputa need veelkord korralikult ära voolava vee all ja viska Selleri segu majast minema.

- Seller ei tohi kokku puutuda kristallidega, kuna see eemaldab nende sisse kogunud negatiivsuse ja aitab neid ümber seadistada.

- Sellises puhastuse rituaalis saab puhastada vaid neid kristalle, millele ei ole veel keegi konkreetset eesmärki andnud.

- Peale kristallide loputamist leia igale kristallile oma eesmärk, armastuse kristall pane armastuse komplekti, Sodaliit vii astraal-rännaku komplekti ja Must Turmaliin kodu välisukse juurde. See, kuidas kristalle paigutada, selle kohta ma kirjutan iga kristalli juurde või mainin ära erinevates artiklites.

- Kui viid kristalli mõnda teise komplekti, siis alati puhasta kogu komplekt vee all, lase viirukil või küünlal selle juures põleda, et teised kristallid uue kristalli jõu omaks võtaksid.

Head komplekteerimist ja ümber aktiveerimist!

Uuendatud: 01.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja