PENDLI INDIVIDUAALSEANSID 10. JA 13. MÄRTSIL

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

Pendli individuaalseansid on mõeldud 12 - 16 liikmelisele grupile pendli käsitlemise ja sellega ennustamise õppimiseks. Pendli seanss on mõeldud spirituaalsele hingele, kes soovib enda oskusi suurendada ja pendliga edaspidi ennustama/vastuseid saama hakata.

PENDLI SEANSIL TOIMUV:
Pendli seanss on eelkõige mõeldud selleks, et õppida pendlit kasutama ja enda intuitsiooni sellega vastalt arendada.

- Tene läheneb igale seansil osalejale individuaalselt, aitab pendliga kontakti saada, räägib ka selle kohta, mida õieti või valesti tehakse (seda kõigi osalejate ees, et kõik õpiksid samal ajal).
- Räägime sellest, kuidas pendliga paremat kontakti saada, mida selleks tuleb teha, milliseid kristalle on sobilik pendeldamiseks kanda ja mida kõike on võimalik pendli käest teada saada.
- Räägime erinevate taimede teedest, mis aitavad paremini keskenduda, kui soovitakse pendliga tööd teha.

Pendli seansil osaletakse koos enda isikliku pendliga, seega on vajalik oma pendel kaasa võtta. Kui sul ei ole veel pendlit, siis esimeseks sobilikuks pendliks võib olla Mäekristall, Karneool, Ametüst, Roosa Kvarts, Sodaliit, Ioliit või Mookaite. Need kristallid võtavad kõige kiiremini inimese energiat omaks.
REGISTREERIMINE:

Pendli seansile ei loosita välja kohti, vaid kohtade kinni panek toimub registreerimise alusel. Pendli seansi grupp on väike ja kui on soov kaaslase/sõbraga koos tulla, siis palun see ära märkida kirja saatmisel.

10. märtsil toimuva seansi algus on kell 19.00 ja 13. märtsil toimuv algab kell 17.00

- Saada oma sooviavaldus koos enda nime, kontakttelefoni numbri ja sobiva kuupäevaga meili peale. Kui sinu jaoks ei ole kuupäev oluline, siis kindlasti see meile ära mainida.
- Kui registreerid korraga mitu inimest seansile, siis palume ka nende kontaktandmeid.

 registreerimine@latene.ee

Teiega võetakse ühendust peale registreerimist mõne päeva jooksul.
Vajaduse korral saame moodustada veel Pendli seansi gruppe Märtsi kuus, kui seansile registreerijaid on rohkem kui kahe grupi võrra.

Uuendatud: 23.02.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja