9. MÄRTSI VÕIMAS NOORKUU - PÄIKESEVARJUTUS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Märtsi kuu noorkuu on tavapärasest võimsam ja seda nimetan ma "Superkuuks", kuna toimub päikesevarjutus. Päikesevarjutus on see, kui Kuu jääb täpselt Maa ja Päikese vahele ning selle tagajärjel tekib päikesevarjutus. Päikesevarjutus muudab noore kuu loomise superkuuks seepärast, et päikesevarjutus võimendab kõiki selle noore kuu omadusi ja jõudu. Seega seda artiklit lugedes võid kahekordistada kõik kuu mõjud. Päikesevarjutuse tõttu mõjuvad kõik Kuu rituaalid ja maagiad mitmeid kordi võimsamalt tavapärasest.

Päikesevarjutusega blokeeritakse Päikese jõud, mille tõttu vähendatakse egoismi, jõulisust, agressiivsust ja suurendatakse rahulolu tunnet, heaolu ning puhkamist. Seega enamus inimesi peaks end poole rahulikumalt ja tasakaalukamalt tundma.

Päikesevarjutus annab Noorele Kuule võime ka sellel päeval tehtud maagiatel kiiremini ellu minna tavapärasest.

9. märtsi päikesevarjutuse maagiline mõju kestab kuni 15. märtsini, mis tähendab seda, et kõigil nendel 7 päeval on inimeste meeltel võimas inspiratsioon ja vajadus end loominguliselt väljendada. Seega ära imesta, kui sa tühjast kohast keset päeva uusi ideid elu paremaks muutmiseks saad ja neid ka väga palju.

Noore Kuu loomine ja Päikesevarjutus langevad kõik Kala astroloogilise märgiga kokku, mis muudab Noore Kuu loomise eriti maagiliseks. Sellel päeval on hea ette võtta erinevaid spirituaalseid tegemisi, kuna Kalad on ise kõige spirituaalsem tähemärk, siis see suurendab kõigi inimeste intuitsiooni, selgelttajumist ja unenäod võivad äärmiselt prohvetlikud olla.

SELLEL ÖÖL VÕID KOGEDA PROHVETLIKE NÄGEMUSI

Päikesevarjutus avab teistesse dimensioonidesse portaalid ja aitab nii Inglitel kui ka teistel energeetilistel eludel meiega kontakti saada ning meil nendega ühendust võtta.
Seega soovitan kõigil enne 9. märtsi puhastada enda magamistoa Aura, kas siis Lavendli essentsi/õliga/viirukiga või lasta põleda Lavendli küünaldel selles toas. Lavendel aitab vabastada negatiivse energia, mis võib soodustada kahjulike energiate sisse pääsemist.
Veel soovitan enda astraal-rännaku, intuitsiooni ja hea une kristalle korralikult ära puhastada juba enne 9. kuupäeva. Seda selleks, et võimalikult palju häid hingesid kohata öösel, nende käest sõnumeid saada ja enda kadunud lähedasi näha.

Enne magama minekut 9. märtsil joo rahustavat ja unenägusid avavat piparmündi teed. Piparmünt on seotud prohvetlike nägemuste nägemisega.

MIDA SELLEL PÄEVAL TEHA JA VÄLTIDA:

- Sellisel müstilisel päeval tuleb võimalikult palju puhata ja endale midagi spirituaalset lubada. Olgu selleks siis mediteerimine, jooga, rituaalide ellu viimine, kodu ja enda energeetika puhastamine. Seda kõike selleks, et tulevane periood kuni järgmise Noore Kuu loomine tuleks vähese stressi ja võimalikult hea enesetundega.

- Sellel päeval ei ole soodne tööd teha ja see kehtib vaid 9. Märtsi kohta, kuna seda mõjutab Päikesevarjutus. Tööd ei ole soosiv teha sellepärast, et see toob kaasa äärmiselt äreva järgmise kuu. Kui oled aga sellel päeval tööl, siis püüa kõike teha armastuse, loomingulisusega ja positiivselt, nii sa suurendad läbi töö enda spirituaalsust.

- Keskendu tuleviku peale, mõtle selle peale, mida sa enda ellu soovid tuua, kuidas sa sooviksid enda elu näha tulevikus. Väga soodne aeg on teha Noore Kuu soovide täitumise rituaali.

- Otsi sellel päeval nähtud märkidele ja sümbolitele tähendusi. Tänu dimensioonide avanemisele otsivad hinged meiega kontakti ja annavad läbi märkide meile eluks vajalike märke.

- Analüüsi lahti enda unenäod, mida koged nii enne 9. märtsi, kui ka mõned päevad peale seda.

- Lao endale oraakli või ingli kaarte ja vaata, mida dimensioonist läbi tulnud hinged soovivad sulle teada anda.

SOOVIDE TÄITUMISE RITUAAL 9. MÄRTSIL, MIS ON SEOTUD PEREKONNA HEAOLUGA

Retsept: (selleks läheb sul vaja)
- Tühja klaasist pudelit, millel on vajalik kork.
- Valget paberit ja pliiatsit.
- Valget küünalt.
- Kristallidest läheb vaja Püriiti.
- Valget niiti ja hobuserauda.

9. Märtsil võta need esemed ja aseta laua peale valge küünal. Küünla alla aseta hobuseraud (ideaalselt peaks see olema kasutatud hobuse poolt, mitte uus ja kui kodus on olemas, siis võib seda kasutada).
Seejärel aseta Püriit küünla ette ja kirjuta enda südamesoov valgele paberile märksõnana (nagu näiteks "oma kodu", "perekond", "parem suhtumine").
Seda kirja pannes keskendu enda soovile. Seejärel tõmba paber rulli koos valge niidiga ja aseta see küünla ette.
Seejärel süüta küünal lausudes seda sama märksõna, mille sa paberile kirja panid.
Lase küünlal põleda vähemalt südaööni ning hoia rituaaliesemeid omadel kohtadel. Küünalt kustutades lükkad leegi vaha sisse ja lausud uuesti seda sama märksõna, mille paberile kirja panid.
Järgmisel seitsmel päeval tuleb see küünal ära põletada ja mida rohkem sa küünalt saad põletada, seda võimsam on rituaali jõud.
Iga kord kui küünla põlema paned, siis lausud uuesti selle märksõna ja samamoodi ka küünalt kustutades.
Kui küünal on ära põlenud, siis võtad paberi ja paned selle klaaspudeli sisse ning koos hobuseraua ja Püriidiga asetad võimalikult lähedale kodu uksele, kas siis esikusse mõnda kappi või riiuli peale.
Sellel rituaalil lastakse olla seal kuni  kodust välja kolimiseni ja see rituaal vajab eksisteerimist ning lahti võtta võib seda äärmuslikel põhjustel.

Kui seda on aga vaja teha, siis võetakse pudel lahti, puhastatakse rituaali esemed Salvei taime oskaga, millel lastakse suitseda. Asetatakse valge küünal esemete ette, kirjutatakse küünla peale VABASTUS ja lastakse Noore Kuu ajal põleda kuni südaööni. Püriit koos Hobuserauaga tuleb maha matta.

VANADEST HAAVADEST VABAKS

Tänu Päikesevarjutuse ja Noore Kuu loomise kokkulangemisel avab Kalade märk vanad emotsioonid nii, et see sulle haiget ei teeks. Peale selle aitab see müstiline jõud sellel päeval vanadest haavadest vabaneda ja eluga edasi liikuda. Kuna vanad haavad on seotud meie Sakraaltšakraga, siis sellel päeval põleta enda kodus oranži tooni küünlaid, mille ümber laota Karneooli, Oranži Kaltsiiti ja Merevaiku.
Hiljem võid kristallid kodu Lõuna poolsesse tuppa viia, et need ei laseks probleemidel tagasi tulla. Kui sul on seal toas juba Feng Shui järgi kodu Lõuna poolsete kristallide komplekt olemas, siis võid neid samu kristalle kasutada.
See on imelihtne kristallide rituaal, mis aitab nii sinu enda kui ka perekonna, kellega koos elad, teievaheliste probleemide tervendamiseks.
Küünalde põletamine nende kristallide lähedal sellel päeval aitab tervendada ükskõik millist vana probleemi, mis on seotud usaldamise, reetmise, kiusamise, emotsionaalse valu ja kurbusega.

Hingesugulane või kestev sõprus?

Kui sa kohtud kellegi täiesti uuega sellel päeval, teie vahel tekib kontakt ja te hakkate suhtlema, siis on see ilmselge märk, et sellest kõigest võib tulla sügav armastus või kauakestev sõprus. Tegelikult kehtib see kõigi Noore Kuu loomistega, aga Kalade märk ja Päikesevarjutus annab sellele omapoolse jõu kaasa.
Uuendatud: 24.02.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja