AMETÜST - NÄDALA KRISTALL JA ENNUSTUS

by in UUDISED .
"AMETÜST on kristall, mis aitab spirituaalsemaks muutuda, intuitsioonil areneda ja visioonidel tulla.”

Ametüst on maailmas üks enimtuntuid ja enimkasutatav kristall, mis kuulub Kvartsi alla ja millel on oskus enda violetse valgusega kõike enda ümber spirituaalsemaks muuta.

AMETÜSTI ENNUSTUS 6. MÄRTS - 13. MÄRTS

Ametüst on seekord saanud nädala kristalliks, kuna see sümboliseerib väga hästi selle nädala olemust ja annab just sellel nädalal igaühele kõige enam jõudu juurde. Sellel nädalal, arvestades kuu seisu ja astroloogilisi näitajaid, on hea aeg iseendas rohkem selgusele jõuda, iseennast avastada, end tundma õppida ning ka mõista, miks kõik sinu elus on just niipidi läinud. Ametüst toob selgust ja väga head rahu aega.

"Tuleb periood, mil me pöörame iseendale rohkem tähelepanu ja elame enda heaolu jaoks".

- Sellel nädalal on ideaalne aeg kõikideks erinevateks ettevõtmisteks, mis on seotud iseenda elu korda seadmisega, olgu siis otsuste vastu võtmine või enda kodu energeetiline puhastamine. Peale selle mõjutab 9. märtsil meid väga suuresti noore kuu loomine, millele langeb kokku ka päikese varjutus. Tuleb äärmiselt pöörane nädal, kuna unenäod on ingleid ja hingi täis. On ideaalne aeg teha erinevaid rituaale ja maagiaid, seega laske lavendli essentsil kodus korda teha ning kuul kristalle laadida.

- 9. Märtsi noore kuu loomise kohta saate lugeda SIIT ja noore kuu uue armastuse rituaali tegemise kohta SIIT.

- Sellel nädalal võib tulla nii mõnegi inimese eraelus suuri otsuseid langetada ja soovitan igal ühel mitmeid kordi endaga maha istuda ning analüüsida, mida sinu hing soovib, mitte sinu materiaalne pool. Kõik otsused, mida me langetame lähtudes materiaalsusest või niiöelda maapealse reaalsuse järgi, need otsused me langetame valesti. Kui sul on vaja sellel nädalal elu muutev otsust vastu võtta, siis kuula enda südant ja sa ei kahetse.

- Hea periood meditatsiooniks, jooga läbi viimiseks, jalutuskäikude ette võtmiseks ja kodu puhastamiseks.

- Soodne periood seemnete külvamiseks, eriti head päevad selle tegemiseks on 8. - 10. märts.

- Sellel nädalal annab Ametüst märku ka sellest, et ole äärmiselt tähelepanelik enda unenägude suhtes. Kuna Päikesevarjutus aitab Kuul domineerida, siis on ka erinevad hinged meie astraalis paremini näha ning kuulda.

MIDA AMETÜST SULLE ANNAB?

Ametüsti kristalli
saab erinevatesse kristallikomplektidesse lisada, olgu siis selleks kristallikomplektiks näiteks head und, visioone või inglite käest sõnumeid toov eesmärk. Ametüst sobib ideaalselt magamistuppa, kuna sellel on oskus rahustada, pingeid leevendada ja aidata uinuda ka kõige raskemini uinuval inimesel. Ametüsti võib samal eesmärgil koos hoida voodi kõrval Rubiin-Fuksiidi, Kuukivi, Tselestiidi jt.
Ametüst geoodi võib samuti hoida voodi kõrval, et võimalikult rahulik uni endale tagada. Ametüst geoodiga laetakse enamus kristallehteid aknalaual, seega kui sul on ehteid juba väga palju erinevaid kogunenud, siis on kasulik, et ka Ametüst geood oleks olemas. Igal õhtul võid oma ehted aknalauale selle geoodi peale või kõrvale panna, et need saaksid oma jõudu koguda sinu paremaks abistamiseks.

Ametüst on hea ennustuskristall, kuna sellel on oskus inimese hinge kiirelt üle minna ja ka niiöelda algajal kristalliarmastajal õppida enda alateadvusest vastuseid saama. Ametüst pendlid on kasulikud neile, kes soovivad pendliga ennustamist õppida ja head algust tuua enda intuitsiooni arendamisele.

Ametüst bonsai puid on kasutatud Feng Shui kodu teraapias juba aasta sadu, et tuua perekonda rahu ja stabiilsust.

Ükskõik, kuidas sa Ametüsti endaga kannad, olgu siis see Ametüst käekett, Ametüstist kõrvarõngad või Ametüsti ripats, kõik need aitavad hinge rahu tuua ja leevendada kogu sinu stressi.

Nädala kristall on alati -10% soodsam tervel nädalal.
Uuendatud: 06.03.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja