VASTUSE SAAMINE - KUU ESIMESE VEERANDI MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .
 
Väga paljud inimesed vaevlevad pidevalt ühe ja sama küsimuse juures :"Mida ma peaksin tegema?","Mida ma peaksin otsustama?". Väga paljud inimesed ei suuda keerulistel aegadel enda hetkeolukordi lahendada ega ka suuri otsuseid vastu võtta, nendeks otsusteks võib olla kolimine, armastuse teemad, lapse saamine, töö vahetus jne.
Panen siia kirja ühe tegelikult äärmiselt lihtsa maagia, mida saab teha just konkreetsele küsimusele vastuse saamiseks ja pealegi võib seda teha iga kuu vähemalt ühe korra, aga seda tuleb alati teha vaid KUU ESIMESE VEERANDI loomise päeval.

KUU ESIMESE VEERANDI LOOMINE on ühel päeval iga Kuu ja see on iga kuu ka erineval ajal. Seega soovitan jälgida minu teavitusi, kuna enamjaolt ma alati annan teada, milline kuufaas parasjagu käimas on. Esimene veerandi loomine on tähtis, kuna sellel ajal tehakse erinevaid maagiaid, kus saadakse vastuseid või proovitakse millegi sisse jõudu anda. Selle maagia puhul soovitakse vastuseid saada.

RETSEPT:
1. Valge küünal
2. Kadaka oks/Salvei oks (mõlemad sobivad väga hästi, kuna
nendel taimedel on äärmiselt sarnane jõud)
3. Valge niidirull
4. Valge paber
5. Kaks Sinist Kaltsiiti (Sinine Kaltsiit on vajalik, kuna sellel on
oskus hingede käest vastuseid tuua ehk läbi une hakkavad inglid sulle nendest vastustest lähemalt rääkima.)

SURNUAEDA TULEB JALUTAMA MINNA ENNE MAAGIA TEGEMIST
Surnuaeda tuleb tõepoolest jalutama minna, kuna see aitab vastuse saamise maagiale jõudu juurde anda. Surnuaias jalutamine on kasulik selleks, et sealne energeetika ehk seal eksisteerivad sajad hinged saaksid sinu Aurast eemaldada negatiivsuse või ebaselged energialaineid. Pärast jalutuskäiku on sinu Aura automaatselt puhtam kui varem ja sellel samal päeval maagia tegemine töötab mitmeid kordi kiiremini.

- Maagia tegemiseks soovitan sul üksinda olla, kui see vähegi võimalik on.

- Maagia tegemise kohal ei ole vahet, seda võib suvisel ajal ka õues või terassil teha.

- Kui surnuaias on jalutamas käidud, siis leitakse koht, kuhu asetada küünal, mida kasutad vaid sellel samal päeval. Küünal peab olema kindlasti valget värvi ja võib kasutada ka seda, mida lihtsalt oled ennem kodus või kristallide aktiveerimisel kasutanud (Tähtis on lihtsalt valge küünla leek).

- Süüta valge küünal.

- Seejärel võtad paberi ja paned kirja enda mõtte, millele vastust ootad saada, aga sellises vormis, et see vastus nagu juba eksisteeriks sinu elus. Näiteks, kui küsid vastust suhte kohta ja oled küsimuse ees, kus ei tea, kas minna või jääda suhtesse, siis kirjuta selline mõte : "MA TEAN, MIDA SELLE SUHTEGA ETTE VÕTTA" või näiteks "MA OLEN OTSUSTANUD SELLE SUHTE SAATUSE ÄRA". Niiviisi sa kutsud vastuse esile!
Lauset kirjutades keskendu oma probleemile ja küsi enda mõtetes pidevalt, et sellele vastus antakse.

- Nüüd võta Salvei oks/Kadaka oks ja aseta valge paberi peale (kirjutatud lause kohale). Tõmba valge niidiga paber rulli nii, et oks oleks paberi sees.

- Võta valge küünal kätte ja vala niidi peale veidi küünla vaha.

- Seejärel kustuta küünal.

- Kui kõik see on tehtud, siis võtad maagia rull ja aseta koos kahe Sinise Kaltsiidiga enda voodi alla terveks ööks.

- Järgmisel päeval tuleb maagia rull ära põletada ja pärast seda üks Sinistest Kaltsiitidest surnuaeda puu alla viia, aga kindlasti mitte kellegi hauale. Sobib ka surnuaia kõrval olev park või mets, kuna hinged liiguvad ka seal ringi. Seda on vaja selleks teha, et mõni abivalmis hing annaks sinu teele, unenägudesse või märkidena vastuseid, mida hakkad järgmistel nädalatel saama.

- Teine Sinine Kaltsiit peab kindlasti jääma sinu voodi alla senikauaks, kuni oled suutnud oma probleemi ära lahendada või kui oled vastuse saanud.

Vastus tuuakse läbi unenäo, sõnumitega teiste inimeste poolt, satud õigel ajal õigesse kohta jne. Pead ise äärmiselt tähelepanelik olema ja vastus võib saabuda alles kuu või kahe pärast. Kui oled vastuse saanud, siis tänutäheks kingid voodi all oleva Sinise Kaltsiidi loodusele ehk viid mõne puu alla.

Seda rituaali võib erinevate küsimuste jaoks teha mitmeid kordi!
Uuendatud: 03.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja