PENDLID - NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .

Sellel korral ei tule konkreetne kristall nädala kristalliks, nii nagu igal korral on tulnud, vaid hoopis pendlid saavad selle au endale. Kuna on käimas pendlite koolitused, siis see teema on väga aktuaalne. Küll aga panen ma kirja väikese nädala ennustuse tulevase nädala kohta.

13. MÄRTS - 20. MÄRTS NÄDALA ENNUSTUS

Sellel nädalal hakkab energia vaikselt tagasi tulema kõigil inimestel, kevadväsimus kui selline asi hakkab võitu saama energiaga - eks see ole väike kevadekuulutus omaette.

- Sellel nädalal on soodne aeg erinevate taimede istutamiseks ja koristustöödega alguse tegemiseks. See nädal sümboliseerib "energiat" ja kui sa alustad mingi suurema ettevõtmisega, siis suudad selle ilusti lõpuni viia. Seega, kui sul on juba kaua aega olnud mõtetes, et soovid garaaži või ka aia korda teha, siis alusta sellel nädalal, nii jätkub sul energiat selle lõpule viimiseks.

- Hea periood on tervislike muudatuste tegemiseks, soodne aeg on endale mõni tervislik toitumiskava moodustada, kuna sellel nädalal on vastavad energiad, et sa suudaksid seda järjepidevalt teha. Tervislikule toitumisele aitab kaasa Valge Hauliit ja Apatiit.

- Kindlasti ei tohiks sellel nädalal puhata nii, et midagi ei tehtaks, puhkamine peab olema ka aktiivne, kuna mitte midagi tegemisega tood sa endale kuuajase laiskustunde kaasa. Seega olge aktiivsed, liikuge ja olge tegusad.

PENDLID

Kristallidest valmistatud pendlid on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Kõikide kristallpendlitega on võimalik küsida kõikidele küsimustele vastuseid, aga igal kristallil on oma erinev vägi ja konkreetsed küsimused, millele need paremini vastavad.

Näiteks Ametüsti pendleid kasutatakse mineviku küsimuste seletamisel ja aitab ka sinu visioonidele kinnitusi anda. Näiteks, kui sa näed läbi une äärmiselt reaalset sündmust (Kellegi sündi, surma, pulma jne.), siis saad Ametüsti pendli käest küsida : "Kas see unenägu läheb täide?". Ametüst on üldiselt väga universaalsetele küsimustele, nii nagu seda on ka Mäekristalli pendlid.

Karneooli pendleid saab kasutada väga hästi tööalaste küsimustele vastuste saamiseks või viljakuse blokaadide avamiseks. Pendleid saab kasutada Tšakrate avamiseks ja ergutamiseks.

Kui soovid rohkem teada saada enda ja enda sõbra tunnete, tuleviku ning saatuse poolt antud ülesande kohta, siis selle kohta aitab vastuseid leida väga kiirelt Kollase Kaltsiidi pendel.

Kuukivi pendleid saab kasutada laste teemaliste küsimuste küsimisel, näiteks "Kui palju mul lapsi veel sünnib?", "Kas ma käitun oma lapsega selles konkreetses situatsioonis õiglaselt?", "Kas on soodne aeg lapseootele jäämiseks?". Kuukiviga saab ka väga palju teisi küsimusi küsida, mis on seotud perekonna ja armastusega.

Samamoodi saab armastuse temaatilistele küsimustele vastuseid tingimusteta armastuse kristalliga - Roosa Kvartsiga. Roosa Kvarts töötab väga hästi algajatega ja aitab pendli tunnetust väga hästi selgeks saada, kuna see suudab ka madala intuitsiooniga inimesega hästi tööd teha.
Mookaite pendel on üks parimaid pendleid lähituleviku ennustamisel, sellel on oskus kiireid lahendusi tuua. Mookaite sobib hästi lisapendlina igapäevastele küsimustele vastuste saamiseks. Samamoodi lähituleviku ennustamiseks sobib ka Oranži Kaltsiidi pendel. Nendel mõlemal pendlid on üks ühine omadus, need oskavad energiat juurde anda sinu kehale, kui sa nendega tööd teed.

Musta Turmaliini pendlid või teised musta tooni kristallid, (Oonüks, Must Obsidiaan ja ka Ahhaadi pendlid) nendel on oskus saladusi välja tuua ja väga segastesse olukordadesse lahendusi anda. Must Turmaliin võiks kindlasti olla lisapendlina just rasketele küsimustele vastamiseks. Musta Turmaliiniga sobib küsida: "Kas ma saan teda usaldada?", "Kas ma peaksin temaga suhtlema?" jne. Shiva Lingami pendliga on võimalik vaadata needusi, halba karmat ja ära sõnumist.

Šampanja Aura Kvarts või ükskõik milline Aura Kvartsist valmistatud pendel on väga hea tuleviku ennustaja. Verekivi on ideaalne tervise pendel, millega saab kõikidele küsimustele vastuseid, mis on seotud inimese tervisega. Samamoodi on ka Rudraksha pendlid tervise küsimustele vastuse saamiseks.

Igal kristallil on oma energia ja laadimise kristallid, mis on pendlile vajalikud. Selleks tuleb luua aknalauale või koju kusagile kapi peale vastav ase kristallpendli hoidmiseks. Seal võiks olla geood, mille peal see laeb senikaua kui seda ei kasutata ja ka võiks olla pendlikott koos energia kristallidega. Energia kristallid hoiavad pendlit töös ja laadimise geood aitab pendlit puhastada.

Pendleid võib mitmeid olla ja neid võib ühise laadimis geoodi peal hoida senikaua, kui neid ei kasutata. Pendlitel on oma jõud ja kui pendleid on mitmeid, siis on lihtsam konkreetsematele küsimustele vastuseid saada.

See, et kui hästi pendel töötab sinu käes, sõltub kõik sellest, kui hästi sa end spirituaalselt arendad, sellest, kuidas sa enda intuitsiooni tugevdad ja loomulikult ka harjutamisest. Kui sul on pendel, siis soovitan sul pidevalt sellega tööd teha.
Uuendatud: 13.03.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja