23. MÄRTSI TÄISKUU JA SELLE NÕIDUSLIK JÕUD

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Täiskuu on võimas energia andja ja igal erineval kuul on Täiskuul oma eriline vägi kaasas. Kõik oleneb tähtede seisust ja vastavast sodiaagist, mis Täiskuud mõjutab. Kuna Täiskuu loomine toimub samalajal, kui on Kalade sodiaagist üleminek Jäärale, siis see annab omakorda Täiskuule väga palju energiat kaasa.


MÄRTSI TÄISKUU OMADUSED:

- Kuu on sellel hetkel Kaalude mõju all.
See loob ideaalse perioodi erinevateks juriidilisteks asjaajamisteks, armastuse maagiateks, otsuste langetamiseks, spirituaalse kaitse loomise maagiaks ja närvilisust tagasi tõmbavateks rituaalideks.
- Päikesemärk on Jääras.
See annab Täiskuule jõudu, energiat, elujanu ja aktiivsust. Seega sellel Täiskuu loomise ajal inimesed tavaliselt on väga aktiivsed ja valmis muudatusi ellu viima.
-
Päikesevalgus
Mida rohkem sellel päeval päikest paistab, seda võimsamalt see sinu energeetikale mõjub. Seda võimsam on ka maagia, rituaalid ja Aura puhastus, mida sa sellel päeval teed.

Märtsi Täiskuu annab väga palju energiat inimestele ja seega soovitan ajavahemikus 21.03 - 25.03 väga palju korda saata nii spirituaalses kui ka materiaalses maailmas. See Täiskuu annab lihtsalt lisajõudu juurde asjade õnnestumiseks.
Tule Ahvi aasta on ülikiire tempoga ja Märtsi Täiskuust alates hakkavad kõikide päevad veelgi kiiremini otsa saama. Elutempo tõstetakse üles ja peagi märkadki, et jõulud on juba käes - uskuge mind, te näete ja tunnete seda kõike ise.

PUHASTA KODU, KRISTALLID JA EHTED

Märtsi Täiskuu annab kõikidele tegevustele lisajõudu juurde, seega kui eelmistel Täiskuu aegadel oled piisavalt väsinud olnud, et puhastust enda kodus teha, siis soovitan seekord see kindlalt ära teha. Eelmised paar kuud on inimeste eludes olnud väsitavad, aga nüüd on mul hea uudis kõigile - see kõik võib mööda minna. Tee kindlasti kodus puhastus ära ja anna Täiskuule võimalus enda energiavarusid suurendada.

SALVEI Puhasta enda kodu Salvei rituaalitaime suitsuga, selleks lase Salvei oksal suitseda enda kodus ja kindlapeale tee selleks ka aknad lahti. Hoia Salveid enda kristallide, ehete ja geoodide juures, lase Salveil negatiivsel, stressi ning halval energial majast minema ajada. Salvei rituaalitaime kasutamise kohta saad lähemalt lugeda siit artiklist.

Hoia sellel Täiskuul meresoolaga täidetud kaussi kodu keskpaigas ja viska see järgmisel päeval kodust minema. Meresool aitab neelata kõik halva, mida Salvei suudab kodust välja meelitada.

Peale Salvei kasuta ka erinevaid viirukeid, viirukitel on oskus energiad üles tõsta, et Salvei või sinu kodu kaunistavad geoodid (Ametüst, Mäekristall, Ahhaat jne.) saaksid oma kodu puhastavat jõudu täiel määral kasutada.

Too majja elusaid taimi, korrasta neid, mis sul juba kodus kasvavad ja kasta neid Mäekristalli veega. Vee-eliksiirina mõeldud Mäekristalli hoia lihtsalt mõnikümmend minutit ennem kastmisvee sees ja seejärel kasta kodus olevaid taimi. Mäekristalliga sellel Täiskuu ajal taimede kastmine aitab taimete maagilistel omadustel mitmekordistuda. Seega annad Tõlvlehikule jõudu õhu puhastamiseks ja näiteks Havisabale jõudu kodu kaitsmiseks.

LAE ENDA HING TÄISKUU ENERGIAST TÄIS

Märtsi Täiskuu on väga jõulise energiavaruga ja seega soovitan kõikidel spirituaalsetel Eestlastel enda kristallehete varud üle vaadata ning enamus neid sellel päeval kanda. See on üks vähestest päevadest, kus ma soovitan kõiki võimalike kristalle koos kanda. See on aeg, kus need annavad sulle oma energia kiirelt edasi ja hiljem õhtul loomulikult puhasta need Salvei, viirukite, maagia küünaldega ja geoodil hoidmisega ära.
Öösel hoia kindlasti oma ehteid kristall geoodidel võimalikult lähedale aknale ja kellel võimalus, siis hoidku neid sellel ööl õues.

23. märtsil joo palju Musta teed, kui soovid enda kaitset suurendada ja kasuta toitude valmistamisel Rosmariini, kui soovid enda hinge rohkem armastust tuua.

Kanna öösel kaelas Seleniiti, Skolessiiti, Ingli Aura Kvartsi, Aqua Aura Kvartsi, Tselestiiti, Ioliiti, Küaniiti või Lasuriiti, kui soovid oma kaitseinglit näha või astraali kogeda. Selle jaoks on ideaalne aeg just tulevasel Täiskuul, kui sul on mõni nende kristallide ripats olemas, siis anna endale vähemalt selleks võimalus - mina igatahes anna.

Kui sul on mõni neist kristallidest ööseks kaela jäetud, siis võid küsida enne magama jäämist ka konkreetse küsimuse, millele vastuse sooviksid saada enda kaitseingli käest. Selleks uinumise ajal korruta enda mõtetes küsimust, nagu näiteks :"Palun näidake mulle, kas ma peaksin temaga koos olema?","Mis eesmärk on mul selles elus?", täpselt seda, millele sa vastust sooviksid saada. Kui vastust öösel ei näe, siis kas sa ei tohi seda teada või küsimus oli liialt materiaalne.

Kui sul on Seleniidi, Ametüsti või Valge Kaltsiidi küünlaalus olemas, siis tõsta see magamistuppa enne magama minekut ja lase selle sees vähemalt üks tund valget värvi küünlal põleda. Need kristallid koos küünla valgusega oskavad avada inglite ja astraali kogemise jaoks õiged kanalid.

PEA MEELES...

- Selle Täiskuu ajal ei tohi sa endast ega ka enda lähedastest halba rääkida, neile halba öelda, kuri olla ega ka kurb olla. Igasugune negatiivsus mõjub sellel päeval sulle endale "ära needvalt", seega soovitan sul pidevalt endale meelde tuletada, et pead olema rõõmus ja optimistlik.
- Mida rohkem sa tegutsed sellel päeva, puhastad Aurat, puhastad kodu või tegeled spirituaalsete asjadega, seda võimekamaks sinu hing muudab. Need inimesed, kes on sellel päeval puhkamas ja ei tee eriti midagi, nendel jääb kahjuks mitmeks kuuks elujõud või ka unistuste teostumised kinni. Midagi ei ole teha, Täiskuul on nõiduslik vägi!
- Puhasta kindlasti oma kodus kõige Lõuna poolsem tuba ära, tee remont lõpuni, tõsta mööblit ringi või täienda Lõuna poolses toas olevate kristallide komplekte. Selle toaga 23. märtsil tegelemine toob majja uut jõudu ja edasiviivat energiat juurde.

Loe veel lisaks Täiskuu kodu kaitse rituaali kohta ja ka Täiskuu suhte tugevdamise rituaali kohta.

 

Uuendatud: 15.03.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja