TSITRIINI, OONÜKSI JA KALKOPÜRIIDI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .
 
TSITRIINI PROHVETLIKKUS

Tsitriin on üks põhikristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel. Mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Ükskõik millisele küsimusele sa vastust otsid, on see vastus "ON AEG TEGUTSEDA" ehk suure tõenäosusega on see vastus "Jah".

- Tsitriin annab mõista, et kui sa soovid sellel küsimusele saada parimat lahendust, siis pead sa ise väga aktiivne olema. Tsitriin annab teada, et kes on kiirem, see võidab.

- Tsitriin annab nõu selleks, et sa enda ideed ellu viiksid, unistused teeksid materiaalseks ja astuksid esimese sammu. Üleüldiselt annab Tsitriin märku, et on saabumas positiivne aeg ja kõik peaks sinu meeltmõõda minema. Vähemalt on võimalus selleks antud.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina annab Tsitriin teada, et sul tuleb positiivne, optimistlik või heade uudistega päev. Tsitriin annab mõista, et võib tulla palju suhtlemist ja aktiivne päev.

Põhilised märksõnad: suhtlemine, positiivsus, on aeg tegutseda, kiire reaktsioon, aktiivsus, kõik läheb hästi


OONÜKSI PROHVETLIKUS

Oonüks on üks põhikristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Ükskõik millisele küsimusele sa vastust otsid, on see vastus "OLE ÄÄRMISELT ETTEVAATLIK KÕIGE SUHTES" ehk suure tõenäosusega on see vastus "Ei" või "Mõtle veel kord selle üle järgi".

- Oonüks annab teada, et hetkel on väga suured riskid erinevate tegevuste jaoks, peaksid olema ettevaatlikum ja hästi kõik planeerima, kui üldse mingisugust liigutust plaanid teha.

- Oonüks võib sulle ka teada anda, et salakavalus on mängus, keegi võib olla reetlik ja keegi ei pruugi mängida siirast mängu sinuga.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina annab Oonüks teada, et sul on täna lisakaitset vaja ja ole ettevaatlik, kellele mida usaldad.

Põhilised märksõnad: oht, kavalus, ettevaatlikus, salakavalus, varjamine, tõe varjamine, kaitse vajadus


KALKOPÜRIIDI PROHVETLIKUS

Kalkopüriit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada veel teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Ükskõik millisele küsimusele sa vastust otsid, on see vastus "OLE ENESEKINDEL JA TEGUTSE" ehk suure tõenäosusega on see vastus "Jah" aga annab märku ka sellest, et sa pead olema ettevaatlik ja vägagi kaalutlev iga sammu osas.

- Kalkopüriit annab sulle märku, et sul on vaja endaga tegeleda, enda enesekindlust tõsta ja kui sa soovid, et sinu unistused täituvad, siis hakka iseendast pihta. Kalkopüriit annab soovituse paremini toituda, magada ja negatiivsetest mõtetest eemale hoida.

- Kalkopüriit ütleb, et kui tahad positiivselt välja tulla ükskõik, millisest situatsioonist, siis see on hetkel vaid sinu enda teha.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina annab Kalkopüriit teada, et on aeg end liigutada, muuta enda suhtumist ja pea püsti hoida. Soovitab täna tegeleda iseendaga ja jälgida enda toitumisharjumusi.

Põhilised märksõnad: enesekindlus, negatiivsusest eemale hoidmine, endaga tegelemine, kõik on sinu enda teha.
Uuendatud: 03.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja