UNENÄOPÜÜDJAD - NÄDALA KRISTALLI ASEMEL JA 20.03 - 27.03 ENNUSTUS

by in UUDISED .
Sellel nädalal on kõik unenäopüüdjad esile tõstetud juba sellepärast, et 23. märtsil on väga võimsa Täiskuu loomine, mille kohta te saate lähemalt lugeda SIIT. Kuna portaalid on avatud hingedele liikumiseks, siis tunnen, et sellel korral nädala kristalli asemel tõstan esikohale unenäopüüdjad.

NÄDALA ENNUSTUS

- Kuna sellel nädalal on võimas Täiskuu loomine, siis selle kohta tegelikult saate lähemalt lugeda Täiskuu artiklist, kuhu ma juba päris palju soovitusi ja ettekuulutusi kirja panin.
- Peale selle tuleb silmas pidada, et paar päeva enne Täiskuu loomist võiksid hakata juba kontrollima enda mõtteid ja tundeid, et sa läbi Täiskuu loomise endale vaid positiivseid asju ellu kutsuksid.
- Tegelikult on aga nii, et tervel sellel nädalal on soodne aeg unes küsimusi küsida, selleks, et endale elulise tähtsusega vastuseid saada. Selleks enne uinumist keskendu ühele küsimusele ja proovi selle sama küsimusega unne jääda. Unenägu on sinu vastuseks ja seetõttu olengi valinud nädala kristalli asemel sellel korral Unenäopüüdjad - kuna need aitavad headel hingedel vastuseid tuua ja halbadel hingedel eemale hoida.
- Kindlasti ei tohiks selle nädala lõpu poole kellegiga omavahelisi probleeme lahendama hakata, kuna nendest võib välja tulla veelgi suuremad probleemid. Pigem hoia nädala lõpu poole end rohkem vaos hetkedel, kus sa tunned, et sa sooviksid sõna sekka öelda. Kuu seisud on lihtsalt sellised, et need võivad tülist teha veelgi suurema tüli.
- Kõigil soovitan siiski 23. Täiskuust maksimum võtta, kuna kõikidel inimestel on tegelikult ise kõik see olemas, et see Täiskuu sulle positiivset ärasõnumist teeks ja kui me ei tegutse, siis tuleb sinu peale lämmatav takistus, mis annab sulle äärmiselt palju takistusi edasi liikumiseks.

UNENÄOPÜÜDJAD

Unenäopüüdjad on pärit Indiaanlastelt ja teised hõimud ning uskumused on nendelt selle üle võtnud enda kasutusse. Unenäopüüdjad on valmistatud käsitsi ja kui seda Indiaanlane tegi, siis andis ta enda head soovid sellega kaasa. Uskumuste põhiselt aitavad need unes olijat kaitsta, hingedel häid või ettehoiatavaid sõnumeid tuua ja loomulikult tagada sügav uni. See, kes magab Unenäopüüdja all hästi ja kelle uni on hea olnud, siis see tähendab seda, et keegi hea hing on sind valvamas käinud ja jaganud sulle teadmisi, mida hiljem läbi oma intuitsiooni ära kasutad. Näiteks ühel päeval sa tunned väga suurt tahet kuskile minna, kus sa tavaliselt ei käi. Sinna minnes ootab sind ees uue inimesega tutvumine, kellega sinu teekond läheb ka edasi ehk läbi intuitsiooni astud samme, mida hing on ette rääkinud.

- Unenäopüüdja kaitseb päikeseloojangust päikesetõusuni nii, et läbi suurima ringi keskpaiga, mis on tavaliselt paeltest, niitidest või nööridest, püütakse halb hing kinni ja hoitakse kuni päikesetõusuni kinni ning alles siis lastakse läbi sulgede hing tagasi sinna, kus ta pärit oli.
- Kaitseb halbade hingede eest, kaitseb teiste poolt saadetud kurjade ja ärasõnuvate sõnade eest, kaitseb energia-deemonite eest, kaitseb halbade unenägude eest, mis üldiselt ongi märk sellest, et keegi halb hing on majja pääsenud. Hinged saavad läbi une meid kõige rohkem mõjutada ja see on põhjus, miks unenäopüüdjad ka kunagi valmis tehti.
- Unenäopüüdjate külge riputatakse erinevaid kristalle või kristallidest ripatseid, et tuua prohvetlike unenägusid.
- Unenäopüüdjad toovad head ja sügavat und, aitavad eemaldada õudusunenägusid, kaitsevad sinu hinge uinudes ja aitavad inglitega kontakteeruda.

Unenäopüüdja peab rippuma otse voodi kohal ja kõige parem oleks, kui see ripuks nii, et voodis pikali olles on see sinu pea kohal. Niiviisi töötab unenäopüüdja kõige paremini ja saab oma kaitsvaid ülesandeid täita. Väike unenäopüüdja sobib ühe inimese jaoks, keskmine kahele inimesele ja väga suuri unenäopüüdjaid kasutatakse sellise toa kaitsmiseks, kus koos magavad eraldi voodites mitmed inimesed. Üldiselt, siis kui lastetuppa riputatakse üks unenäopüüdja, siis see võiks olla suur ca. 30 cm läbimõõduga ja sellisel juhul riputatakse see otse toa keskele. Unenäopüüdja võib rippuda laps vankri kohal või turvahälli küljes, et tagada ka temal hea uni. Algupäraselt on need lastele ka tehtud ja see on hea viis anda oma lapsele spirituaalne kaitse. Ka autodesse võib unenäopüüdjaid riputada, aga see aitab vaid öösiti kaitsta autot vandaalide ja varguste eest, aidates autol olla "nähatmatu" halba soovijate suhtes.

Unenäopüüdja on üks väeesemeid, mida saab kasutada tuleviku nägemiseks läbi une. Voodi kõrval võid hoida ka selgeltnägemise kristalle sama tulemuse saamiseks.
Unenäopüüdjaid ei pea puhastama, kui magamistoas aegajalt lastakse viirukitel, küünaldel või rituaalitaimetel suitseda.


ERINEVATE VÄRVIDE MAAGILINE JÕUD UNENÄOPÜÜDJAS

LILLA
Lilla unenäopüüdja on spirituaalne, aitab tuua ettekuulutusi, aitab mõista sinu enda elu sügavamaid mõtteid, soodustab astraalrännakusse minemist ja muudab läbi une sind spirituaalsemaks. Spirituaalsemaks niiviisi, et see aitab sul ettekuulutusi tuua ja aitab sul need hiljem hommikul lahti seletada. Lilla unenäopüüdja juurde sobib Barüüt, kui soovitakse unenägusid hommikul mäletada. Barüüdi kristall riputatakse unenäopüüdja külge.

ROOSA
Roosa unenäopüüdja toob väga romantilisi unenägusid, leebeid visioone, aitab näha unes armastusega seotud visioone. Roosa unenäopüüdja lapsel aitab leevendada õudusunenägusid ja sobib neile lastele, kes kardavad pimedust, kardavad, et perekonnaga midagi juhtub või kes on väga tundlikud. Roosa värvus leevendab stressi ja toob rahuliku und.

SININE
Sinine Unenäopüüdja toob unenägudes prohvetlike visioone, aitab kiirendada astraalrännakusse minekut, aitab enne magama minekut soovida unes ettekuulutusi ja aitab neid läbi une tuua. Sinine värv sümboliseerib visioone, selgeltnägemist, sensitiivsust, ettekuulutusi, astraali, ingleid. Sinise Unenäopüüdja all uinudes aitad sa endale ingleid ligi tuua ja et need öösel sinuga suhtleksid.
ROHELINE / HELEROHELINE
Roheline Unenäopüüdja toob rahulikke unenägusid ja see toon sümboliseerib unenäopüüdjas stabiilsust ning harmooniat. Roheline unenäopüüdja on väga sobilik väikelastele, aidates tuua rahulikku und ja leebeid unenägusid. Roheline värv sümboliseerib ka küllust, jõudukust, edu, uusi väljakutseid ja tulevikku. Sellega seoses võib see unenäopüüdja tuua prohvetlike unenägusid, mis aitavad näha isiklike saavutusi, tööd jne.

HELEPRUUN / BEEŽ
Helepruuni värvi Unenäopüüdja on üks rahustavamaid unenäopüüdja värve üldse. Helepruun värv sümboliseerib rahu, tasakaalu, head und, rahustavaid unenägusid ja töötab kõige paremini just kaitseinglite käest prohvetlike sõnumite saamisega. Helepruun unenäopüüdja on väga sobilik ka lastele, kuna see rahustab enne uinumist ja aitab luupainajate vastu väga hea vastuenergia anda, et need ei tekiks terve öö vältel. Helepruuni unenäopüüdja värv on neutraalne ja seega aitab unenägudes igasugusel informatsioonil läbi tulla, kuid aitab ära hoida samas väga tormakad ja närvilised unenäod.

PRUUN
Pruun unenäopüüdja sümboliseerib tarkust, teadmisi ja iidseid saladusi. Pruuni värvi tehakse kõige rohkem unenäopüüdjaid ja sellel on ka konkreetne põhjus. Pruun unenäopüüdja aitab väga kiirelt kogeda astraalrännakut ja läbi selle iidsete esivanemate käest vajalikke sõnumeid saada. Pruun unenäopüüdja aitab und selgemaks muuta ja aitab otseseid sõnumeid tuua.

PUNANE
Punane värv unenäopüüdjal sümboliseerib armastust, ettekuulutusi, loomingut, projekte, tulevikku jne. Punase unenäopüüdja all magades aitab see lapsele tuua väga kirevaid, positiivseid ja värvilisi unenägusid. Aitab lahti saada pimeduse kartmisest ja luupainajatest. Punane unenäopüüdja täiskasvanul võib tuua ettekuulutusi armastuse ja suhte teemal. Toob ettekuulutusi ärilises mõttes ja seega väga hea unenäopüüdja ka meestele.

MUST
Must unenäopüüdja on väga võimsa jõuga ja seda soovitan neile, kes tõesti soovivad sellist jõudu enda unenägudesse tuua. Esmalt on must värvus unenäopüüdjal väga võimas, kuna see kutsub sinu esivanemaid, kadunud lähedasi ja eelmiste eludega seotud hingesid unenägudesse. See on hea, kuna nad tulevad sulle sõnumeid tooma ja aitavad nii mõnelegi küsimusele vastuse saada, kui sul vaja on. Selleks, et neid näha, ei pea sa tegelikult midagi tegema. Nad tulevad siis, kui neil midagi öelda on, aga kui sa ise soovid teada saada midagi nende käest, siis enne uinumist mõtle sellele, et täna öösel saad vastuse. Teine hea omadus mustal unenäopüüdjal on see, et see aitab lahti saada luupainajatest ja kaitseb nende nägemise eest.

Unenäopüüdjate puhastamise, laadimise ja nende külge kristallide riputamise kohta saate lugeda SIIT. Tulevane Kuu esimese veerandi loomine on 14. aprillil.

PÄIKESERATTAD JA KRISTALLIDEST VALMISTATUD TALISMANID

Unenäopüüdjate külge lisatakse ja riputatakse erinevaid kristalle selleks, et kaitsta end une ajal, et tuua selgemaid visioone või näiteks selleks, et inglite käest sõnumeid saada. Igal kristallil on omapärane jõud, mida see oskab läbi Unenäopüüdja edasi anda. Kõikide Päikeserataste juures on kirjas selle eriline omadus Unenäopüüdja külge riputatult. Vaata ja tutvu Päikeseratastega SIIT.
Uuendatud: 20.03.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja