INGLID - ÜLDSEANSID APRILLIS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .
 
 
Esimene üldseanss pühapäeval 3. aprill algusega kell 17.00
 
Teine üldseanss neljapäeval 7. aprill algusega kell 19.00
 
Kolmas üldseanss pühapäeval 10. aprill algusega kell 17.00
 
vajadusel toimub ka 17. aprillil, aga sellest anname hiljem teada.
 

INGLI SEANSIL TOIMUV:
Inglite seanss on mõeldud selleks, et rohkem teada saada nende olemasolust, mõista nende tegevust, jõudu ja olla ka teadlik, kuidas enda Ingli käest abistavaid sõnumeid saada.

- Tene räägib üldseansil Inglite, kaitseinglite, teejuhi, tumedate hingede ehk deemonite ja kodukäijate olemasolust/erinevusest. Räägib sellest, kuidas oleks võimalik kahjulike hingesid enda juurest eemale tõugata ja kuidas häid ingleid enda kõrval hoida.

- Räägime Inglite kristallidest, kuidas need toimivad, kuidas neid käsitleda ja kuidas luua enda koju Inglite kaitse jaoks kristallivõrgustik. Sellest, kuidas avada Inglite jaoks vastavad portaalid, et nad saaksid üldse sõnumeid tuua.

- Milliste Tšakrate tervendus on vajalik selleks, et Inglid saaksid sind kaitsta ja sinu lähedal olla.

- Vaatame Opaliidi, Ingli Aura Kvartsi, Aqua Aura Kvartsi, Sodaliidi või Lasuriidi pendliga, kuidas on võimalik Inglite käest sõnumeid saada ja nende pendlitega Ingli kaitset Auras näha.

Kellel on olemas üks nendest pendlitest, siis kindlasti see üldseansile kaasa võtta, et Tene saaks sinu enda pendliga vaadata sinu Inglite poolt loodud kaitsekihti jne.

- Juttu teeme kõigest sellest, mis on seotud Inglitega, nende ellu tulemisest, miks nad eksisteerivad, kuidas teada saada enda kaitseingli kohta midagi ja millal nad elust lahkuvad ning palju muud.
 
REGISTREERIMINE

Üldseansid on mõeldud 12 - 16 liikmelistele gruppidele.
Üldseansil osalemiseks tuleb end eelregistreerida, saates oma sooviavalduse registreerimine@latene.ee koos enda kontaktandmetega, kindlasti tuleb ära märkida ka telefoni number, kuhu me saame vajadusel helistada. End üldseansile registreerides tuleb ära märkida vastavad kuupäevad, mis sobivad.

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt oodatakse kinnitust seansil osalemise või mitte osalemise kohta.

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, tuleks sellest esimesel võimalusel teada anda, et me saaksime koha edasi anda kellelegi teisele, kes grupist välja jäi. Seansil osaledes võta endale kaasa märkmepaber ja pliiats.
Uuendatud: 21.03.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja