VALGE HAULIIT - NÄDALA KRISTALL JA ENNUSTUS

by in UUDISED .
“Valge Hauliit vabastab selle, mis seab takistusi nägemaks seda, mis on võimalik saavutada”

Valge Hauliit on üks kõige võimsamaid kristalle, kui me räägime stressi maandamisest, rahu toomisest ja emotsionaalse pinge leevendamisest. Valge Hauliit on valget või kohati beežikat tooni kristall, millest jookseb läbi halle-tumedaid jooni.
Valget Hauliiti leidub peamiselt USA-st ja Kanadast.

VALGE HAULIIDI ENNUSTUS 27. MÄRTS - 03. APRILL

Valge Hauliit on seekord saanud nädala kristalliks, kuna see sümboliseerib väga hästi selle nädala olemust ja annab just sellel nädalal igaühele kõige enam jõudu juurde. Sellel nädalal, arvestades kuu seisu ja astroloogilisi näitajaid, on lausa vajalik pingeid maandada ja rahu koju tuua.

"Tuleb periood, kus sa võid tunda segadust enda sees või vajadust asju lahendama asuda."

- Energiaväljad on sellel nädalal äärmiselt seinast-seina ja tunded võivad käia pidevalt üles-alla. Seega hoiatan juba ette ära, et kui sa tunned, et oled ülihaavatav, tavapärasest veidi närvilisem ja emotsionaalselt kõikuv, siis tea, et see on kõik kuuseisude pärast ning enamus inimesi kogevad seda. Seega sa ei ole üksi ja see ei tähenda, et sinu elus oleks kõik pahupidi keeratud ning, et sa peaksid kohe asuma midagi muutma. Seetõttu on Valge Hauliit ka nädala kristalliks, kuna seda kristalli on sul sellel nädalal kõige enam vaja. Kui sul on Valge Hauliidi ehteid, siis kindlasti soovitan sul neid terve nädal kanda.

- Sellel nädalal on ka häid omadusi, näiteks on hea aeg tervislike muudatuste tegemiseks, hea aeg alustada uut toitumiskava või hakata rohkem taimseid produkte tarbima. Valge Hauliidi kandmine annab omakorda lisajõudu, et sa suudaksid enda harjumustes kannapööret teha.

31. MÄRTS NELJAPÄEV - KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE
Sellesse nädalasse jääb Kuu viimase veerandi loomine ja kuna energiad on niigi emotsionaalsed, siis seda päeva kasutatakse tavaliselt rahu, vabaks laskmise ja vanadest emotsioonidest vabaks laskmise rituaalide tegemiseks.
Kuna sellel päeval on samuti tugevam jõud üle inimeste hingede, siis annan sulle väiksed vihjed, mida teha ja mida mitte teha sellel neljapäeval.

- Kindlasti ei tohiks sa meenutada minevikku, mis on seotud halbade kogemustega.
- Ma ei soovita ka vanu asju päevavalgele tuua, riidu minna ega ka vaidlusi tekitada.
- Sellel päeval ürita anda endast kõik, et säilitada maksimaalne rahu ja stabiilsus.
- Tegele kodu koristamisega ja energeetilise puhastamisega, et saada lahti stressist.

Kui oled sellel päeval rahutu, stressis, närviline ja norid tüli, siis usu mind, sa tõmbad selle emotsiooni endaga nädalaks või rohkemakski kaasa ja tekistad iseendale lisapingeid.

"STRESSI LEEVENDAMISE RITUAAL KODULE" (Tehakse 31. märtsil)
Seda rituaali võib teha ka järgmistel Kuu viimase veerandi loomise päeval, aga sellel korral on see eriti kasulik, kuna närvilisus on juba kuu seisude pärast õhus. Järgmine kord, millal seda võib teha on 30.04 ehk Volbriööl.

Retsept:
- Valge küünal
(võib olla ka Piibelehe maagia küünal, kuna seda kasutatakse stressi leevendamise rituaalides)
- Meresoola
(võimalikult palju ehk terve kotitäis) ja mitmeid anumaid/aluseid selle jaoks.
- Valget Hauliidi kristalli,
mille võib võtta ka "rahu" või "hea une" komplektist. Kui seda ei ole, siis rituaalis peale uue kristalli kasutamist võib seda nendesse kristallikomplektidesse lisada.
- Ingveri juurt.

Aseta neljapäeval valge küünal kodu kõige enimläbikäidavasse kohta, sinna, kus pereliikmed ja ka külalised kõige enam aega veedavad. Lase küünlal terve päev põleda niipalju, kui seda on võimalik lasta teha. Valge küünla kõrval hoia terve päev Valget Hauliidi kristalli.

Tükelda terve ingver peenikesteks tükkideks ja sega kokku kotitäie meresoolaga. Ingveri ja meresola segu jaga nii mitmetesse anumatesse, kui sul kodus tube-ruume on. Arvesse lähevad wc, panipaigad ja ka koridori osa. Vii igasse ruumi anumitäis meresoola ja ingveri segu.

Õhtu lõppedes kustuta küünal ja vii Valge Hauliit enda voodi kõrvale (kui seal on hea une kristallikomplekt, siis pane see sinna). Hommikul korja kokku kõik anumad ja viska segu kodust minema. Peaasi, et sa saaksid selle kindlasti järgmisel päeval enda majast välja viidud. See segu aitab Kuu viimase veerandi loomise ajal võtta välja majapidamisest kõik sinna kogunenud stressi energia ja sa peaksid juba järgmisel päeval end paremini tundma. Valget Hauliiti on selleks vaja, et küünal aitab kogu maja aktiveerida energiat muutma just stressist vabastamise suunal.

MIDA VALGE HAULIIT SULLE ANNAB?

Valge Hauliidi kristalli
saab mitmel viisil enda jaoks tööle aktiveerida. Valget Hauliiti hoida enda magamistoas ja kui sul on juba loodud "hea une", "harmoonia" või mõni teine rahustav kristallide komplekt, siis kindlasti lisa sinna ka Valge Hauliit. Valge Hauliit on üks kristallidest, mis aitab sul lahti saada unehäiretest, magamatusest, lihaspingetest ja ülemõtlemisest. Valge Hauliit soodustab puhkamist ja närvilistest emotsioonidest vabaks laskmist. Võid hoida Valget Hauliiti ka külmkapis või köögis koos Apatiidi, Bretšastunud Jaspise püramiidi ja Musta Obsidiaaniga selleks, et see aitaks tervislikumat suhtumist majja tuua. Need kristallid kõik koos toetavad paremat toitumist ja tervislikumat ellusuhtumist. Valge Hauliidi püramiid on samuti hea tervise ja toitumise väeese, mida võib köögis või külmkapis hoida selleks, et sa õigeid toitumise valikuid teeksid.

Valge Hauliidi poolkuu ripats on kasulik kaasas kandmiseks, kui soovid lisajõudu endale anda tervislike muudatuste tegemiseks.

Valge Hauliidi südame ripatsitel on eriline vägi, kuna südame sümbol annab alati kristallile konkreetse suuna. Valge Hauliidi südame kandmisel aitab see ülitundlikel ja sensitiivsetel inimestel hakkama saada. Aitab toime tulla teiste inimestega, kriitikaga ja ülitundlikusega.

Ükskõik kuidas sa Valget Hauliiti endaga kannad, olgu siis see Valge Hauliidi käekett, kõrvarõngad või ripats, kõik need aitavad leevendada emotsionaalset pinget, stressi ja suurendavad rahu tunnet.

Valgest Hauliidist valmista vee-eliksiiri enne magama minekut, et tagada endale hea uni. Vee-eliksiiride valmistamise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Nädala kristall on alati -10% soodsam tervel nädalal.
Uuendatud: 27.03.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja