NUMBER 3 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .
 
Ühes vanemas artiklis ma kirjutasin, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 3, 33, 333 ja 3333. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma sooviksin jagada teiega number 3 kombinatsioone ja anda teile vähegi vihjeid, mida Inglid sulle nendega üritavad öelda. Neid numbreid sa võid kella pealt näha, näiteks iga päev täpselt ühel ja samal ajal kella vaadates, näiteks 13:33 või 3.11 ajal jne. Paljud jälgijad on minu postkasti kirju saatnud justnimelt nende numbrite pärast ja siin on sinu Ingli sõnumid:

Esiteks ma soovitan meelde jätta, et numbrid hakkavad tulema ja jäämagi tulema senikaua, kuni sa mõistad, mida Ingel sulle soovib öelda. Kui sa seda numbrite müsteeriumit lahendatud ei suuda, siis hakkad neid kõikjal nägema ja sinu Ingel võib üsna lootusetult ennast tunda. Inglid ei suuda enamus inimestega suhelda mõtete kaudu ja sellepärast nad kasutavad märke, sümboleid, numbreid ja juhuste kokkulangevust, et sulle puust ja punaselt kõik ette teha.

NUMBER 3 JA INGLI SÕNUM KOOS TEISE NUMBRIGA:

3 ja 1, mis võivad moodustada näiteks 13:33, 11:31, 133 jne.

"SAATUSE POOLT SAADETUD KAASLANE" Kõik, kes näevad pidevalt täpselt number 13 kombinatsiooni (mitte 31), nendele on üks väga võimas sõnum Inglitelt. See on märk sellest, et keegi siseneb sinu eluteele kohe kohe ja see on saatuse poolt ettemääratud kohtumine. Sellega ei kaasne hoiatust kuna see inimene on nii ehk naa sinu jaoks abiline, olgu millised tema kavatsused tahes. Saatuse poolt antud inimesed on meie õpetajad, abilised või võimaliku hea lõpuga katsumused.

"VALI OMA LAHINGUID" Ülejäänud number 1 ja 3 kombinatsioonide tähendused on teise tähendusega. Inglid annavad sulle märku, et see teekond, mida sa üritad käia, ei toimi ja sa käid iseenda raja vastu oma soovmõtetega. Inglid tahavad sulle julgustust anda, et on olemas teine väljapääs ja teised võimalused. Nad paluvad sul järele mõelda, mida sa unistad ja miks see unistus sinu hinges eksisteerib. Inglid annavad märku, et nad on sinuga ja soovivad sind juhtida õigele teele, aga sellel hetkel sa pead ise laskma elul minna, mitte tegutsema ja võitlema. Peale selle annavad nad sulle teada, et iga sinu positiivne elukäik hakkab ennekõike mõtlemisest pihta: kui on raske, on seal taga sinu suhtumine või vale soov.

3 ja 4, mis võivad moodustada 3:44, 43, 334, 4343 jne.

"KAUA TEHTUD KAUNIKE" Inglid annavad sulle teada, et sind on ees ootamas või sa juba oled sellises eluperioodis, kus sa pead hakkama tegema väga palju füüsilist tööd ning kui oled endale mõne eesmärgi seadnud, siis selle saavutamiseks on sul vaja palju aega. Kui sa tead, et sinu elus on mõni suurem projekt käsil ja näed neid numbreid pidevalt, siis on see märk sellest, et pead loomingulisem olema, et asja kiiremini lõpuni saada. Number kolm nelja kõrval sümboliseerib lauset "Materiaalsus saabub, kui loovus tärkab". Peale selle annavad Inglid sulle teada, et sa ei tohi alla anda, kuna aeg teeb oma töö.

3 ja 5, mis võivad moodustada 5:33, 3553, 35, 353 jne.

"UUED VÕIMALUSED JA LIIGNE KRIITIKA" See on hea üllatus kõigile, kes neid numbreid kombinatsioonis näevad. Ükskõik millised 5 ja 3 kombinatsioonid, neil on sulle hea teada anne. Teade, mis sümboliseerib igal tasandil uut algust, uus töö, uus elukaaslane, uus projekt, uus algus tervise suhtes, uus peatükk või uue elu sünd ehk lapse ootusele jäämine. See, mida see sinu elus tähendab, seda näed ise!
Ainuke asi, mida Inglid soovivad sulle nende sõnumitega näidata on see, et kuna nad soovivad sulle kuhjaga head õnne ja võimalusi anda, siis lõpeta ära kritiseerimine ja negatiivsete sõnade välja ütlemine. Ehk Inglid toovad sinu õuele headust, kui sina annad vastu vähem kriitikat teiste suunas. Tavaliselt ka nii on, et 3 ja 5 nägemisel on inimene ise sarkastiline sellel perioodil.

3 ja 6, mis võivad moodustada 6:33, 36, 633, 3336 jne.

"ARMASTUS JA VABADUS" Inglid on taaskord sinu poolele asunud ja annavad sulle rõõmustamiseks hea sõnumi. Numbrid, mis sümboliseerivad head armastavat, romantilist ja õnneliku eluperioodi. Ole avatud uutele võimalustele, lase elul minna täna nii, kuidas see soovib minna. On aeg, kus sa ei tohiks tegelikult ise väga piire endale ega ka teistele seada. On aeg, kus sa pead võtma kõik vastu, mis elu sulle soovib anda. Ainuke asi, mida Inglid soovivad sinu käest, on see, et nad viitavad tähelepanu sinu perele, kallimale või lastele. Nad soovivad, et sa täna tegeleksid vaid enda perekonna ja koduga. Kas siis kodu loomisega, kodu puhastamisega, perega väljasõitude tegemisega või armastatuga aja veetmisega. Kõik ülejäänud asjad tuleb tahaplaanile jätta, et Inglid saaksid tagada tugev sideme sinu ja sinu lähedaste inimeste vahele. Ära kaota väärtusliku aega!
Kui oled üksik, siis on see märk uue armastuse ellu tulemisest.

3 ja 7, mis võivad moodustada 7:37, 37, 337, 7377 jne.

"KAITSE VAJADUS VÕI SPIRITUAALSUSE KASV" Need numbrid Inglite poolt tulevad vaid siis, kui sul on vaja teada, kas sul on vaja lisakaitset. Tavaliselt on nii, et spirituaalsuse kasvades sinu Aura kaitse kahaneb ja seega on vaja lisakaitset. Inglid annavad teada, et tegele iseenda kaitsmisega, järelikult võib olla sinu elus keegi, kes tegelikult ei tohiks sinna kuuluda või sa ise hoiad kellegist liialt sügavalt kinni, kes tegelikult peaks enda eluga edasi minema. Teisel juhul annab see teada, et sa oled spirituaalsemaks muutunud ja peaksid veelgi sügavamaid samme ette võtma, kas siis arendama ennast hakkama või mõne spirituaalse teekonna läbi käima, minema reisile, kuhu sinu hing on millegi pärast alati soovinu minna jne. Inglid annavad sulle hoiatuse - parem karta, kui kahetseda.

3 ja 8, mis võivad moodustada 8:38, 83, 38, 3338, 838 jne.

"MATERIAALSED VÕIMALUSED JA AVATUD SUHTLUS" Inglid annavad sulle teada, et sa pead täna eriti aktiivne olema ja näitama end teiste inimestele, kogu maailmale. Teised inimesed võivad sinu tee juhtida külluslikele võimalustele. Kui otsid täna tööd ja näed neid numbreid, siis sulle võib avaneda uus võimalus, aga selle võimaluse taga on keegi teine. Seega Inglid annavad märku, et vastuseid hoiavad teised inimesed enda käes. Inglid annavad ka seda teada, et tulevane eluperiood võib olla väga kiire, suure tempoga, materiaalsetele asjadele pühendatud, aga samas nad ütlevad ka seda, et selleks on õige aeg. Alati ei saa olla 100% spirituaalne selles ühiskonnas, mille on inimesed loonud.

3 ja 9, mis võivad moodustada 9:39, 933, 39, 923 jne.

"KARMA" Number 3 ja 9 kombinatsiooni puhul peaksid olema äärmiselt ettevaatlik kõige osas, mis sinu elus hetkel käsil on. Need kaks numbrit sümboliseerivad karmat, karma õppetundi ja väärtusliku informatsiooni. Kõik see, mis sinu elus hetkel on, mis juhtub sinu elus peagi ja mis mured sind vaevavad - kõik on karmaga seotud. Inglid annavad sulle mõista, et ära jookse probleemi eest, kui sa saad seda teha. Võta avasüli kõik vastu, mida elu sulle annab. Inimesed, kellega sa täna oled probleemsetes olukordades, nendega eelmises elus jätsid midagi lahendamata. Lahenda oma probleemid ja astu elus samm edasi paremuse poole ilma selle karmata.

3 ja 0, mis võivad moodustada 00:33, 3300, 003, 300, 03, 30 jne.

30 -  "Inglid astuvad sinu poole selle sõnumiga, kui nad tahavad sulle teada anda, et pead rohkem kuulama seda, mida sinu intuitsioon räägib. Ära kuula teisi, ära kuula enda materiaalset mõistust ja ära kasuta loogikat. Intuitsioon ja süda, lase neil end kõnetada. Vastasel juhul teed vea, suure, suure vea!".

300 - "On aeg, kus Inglid soovivad end sulle ilmutada, kui oled viimasel ajal tundnud, et "keegi" on sinu kodus või märganud veidraid asju juhtuvat sinu kodus, siis need on sinu Inglid. Inglid näitavad sellel perioodil ka end läbi une. Inglite sõnum on sulle see, et tegele enda intuitsiooni arendamisega, kuna see on hetkel avatud õpinguteks".

303 - "Vaata ringi ja mõtle hästi järgi kellele sa ennast jagad. Inglid annavad sulle märku, et jagad armastust vales suunas ja see, kes tegelikult sinu armastust vajab, jääb ilma sellest".

3300 - "On juba käes või tuleb äärmiselt positiivne periood. Tee tööd ja saad maitsta juba peagi selle vilja!".

"Jälgi enda ümbrust, kõik vastused tuuakse sinu ette, ole tark ja seleta need enda jaoks lahti! Tene L."
Uuendatud: 24.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja