NOORE KUU LOOMINE 7. APRILLIL - KÜLLUSE MAGNET

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Sellel korral on Noore Kuu loomine 7. aprillil neljapäeval ja seda mõjutab Jäära tähemärk. Noore Kuu loomise ajal on Kuu ja Päikese märk alati üks ja sama ning seega on alati konkreetne vägi igal Noorel Kuul. Täiskuu ajal on need märgid aga erinevad ja seetõttu on Täiskuu alati veidi närvesööv. Erinevalt Täiskuust aitab Noore Kuu loomine keskenduda ühele konkreetsele teemale.
 
NOORKUU JA JÄÄRA MÕJUTUS ANNAB SULLE SELLEL PÄEVAL:

NOORE KUU LOOMINE TOOB UUSI ALGUSEID
Iga Noore Kuu loomine annab värskendava alguse erinevatele ettevõtmistele, aga kuna on tegemist Jäära märgi mõjutustega, siis peamine mõju läheb küllusele ja isiklikele suhetele.
 
TEGUDE ROHKE JA KÜLLUSLIK NOORE KUU LOOMINE Sellel päeval on soovitav tegeleda enda igapäeva toimetustega ja mitte väga puhata, kuna Jäära märk annab palju jõudu selleks, et uuesti end energiat täis laadida. Märtsi kuu Täiskuu oli analoogse jõuga, küll aga sellel korral annab see jõudu konkreetselt sul enda tööga paremini hakkama saada.Seega soovitan kõigil 7. aprillil oma tööd täie rõõmu ja teotahtega teha, et sul järgmise Noore Kuu loomiseni seda soovi oleks. Need, kes ise firma omanikud, siis neil soovitan eriti aktiivselt sellel päeval enda ettevõttega tegeleda, et anda sellele erilist tempot ja head õnne kaasa.

Sellel päeval saab head materiaalset, külluslikku ja ärilist õnne tuua nii ettevõtetesse kui ka enda erialatööle. Kuna sellel päeval on võimalik koguda külluslikku jõudu.
 
KÜLLUSE MAGNETI AVAMINE Sellel päeval kanna vaid külluslikke kristalle endaga, et need sinuga paremini tööd teeksid ja kindlasti tuleb sellel päeval ka enda loodud külluse karpi või külluse nurka puhastada ning täiendada. Kui sul ei ole kodus külluse karpi või enda ettevõtes külluslikke elemente, mis tooksid tööedu ja õnne, siis 7. aprillil selle loomine annab omakorda väga võimsa väe kaasa.
Seega kandke sellel päeval Krüsopraasi, Tiigrisilma, Piltjaspist, Püriiti, Tsitriini, Rohelist Aventuriini, Mariami Jaspist, Variskiiti või näiteks Püriit - Rohelist Jaspist.

Loo endale külluse nurk või rahakarp enda kodu Kagu poolsemasse tuppa. Selleks alusta Tsitriin geoodi karpi või mõne kapi peale asetamisega. Oma ettevõtes võid samuti Kagu poolsemasse tuppa Tsitriin geoodi laua peale asetada. Peale selle too endale ka mõni Ahvileivapuu taim ehk Turdleht. See taim toob materiaalset edu ja on üks ärilise edu taimedest. Peale Tsitriin geoodi on heaks alustuseks ka Karneooli rahakarpi või Kagu nurka asetamine. Karneool toob samuti külluse majja.

Puhasta enda kodu Kagu nurk Salvei oksa suitsuga või veelgi parem Aaloe, Patšuli või Kaneeli viirukiga/küünlaga. Need viimased on konkreetselt seotud küllusliku energia liikvele laskmisega ja aitavad puhastada külluse kristalle, kui sul need juba olemas on. Peale puhastamise aitavad need ka külluse kristalle aktiveerida paremale tööle. Niiviisi õigetel aegadel õigete kristallide puhastamine/laadimine hoiab neid väeesemeid pidevalt töös sinu heaolu jaoks.
 
Peale selle soovitan ma juua 7. aprillil Krüsopraasi ja Roheline Aventuriini vee-eliksiiri enda külluse magneti avamise jaoks. Külluse magnet asub Päikesepõimiku Tšakra all ning see saab avaneda vaid juhul, kui sa Päikesepõimikut tervendad. See vee-eliksiir toimib sellel päeval väga kiirelt ja soovitan seda terve päevläbi juua ehk tee endale kohe mitu kannu päeva jooksul. Vee-eliksiiride valmistamise kohta saad lugeda täpsemalt SIIT. Pea meeles, et kui sul neid kristalle ei ole, siis pead need päev varem enda koju tooma ja hoidma ööläbi vee sees, et need üldse toimima hakkaksid.

Põleta rohelist värvi küünlaid terves kodus või kontori laua peal. Roheline küünal aitab aktiveerida selle Noore Kuu jõu positiivsete omaduste majja kinni jäämist. Sellepärast soovitangi just roheliseid küünlaid sellel päeval põletada. Kui soovid, võid münti hoida iga küünla kõrval, mida põletad ja hiljem need rahakarpi või küllusekarpi panna. Need mündid, mida küünalde kõrval hoiad saavad täpselt samamoodi laetud selle Noore Kuu küllusliku väega. Kui paned need hiljem õhtul rahakarpi, siis need hakkavad koheselt koos kristallidega tööle.

RIIUD MAJJA VÕI RIIUD MAJAST VÄLJA?

Jäära märk on äärmiselt tuline ja kui see langeb kokku Noore Kuu loomisega, siis võib juba oodata, et see päev võib sind kohati närvi ajada. Soovitan siiralt võtta iga inimese närviplahvatust või impulsiivseid sõnu ühest kõrvast sisse, ning teisest kõrvast välja lasta. Jäära märk annab tulise loomuse sellel päeval, mida tuleks kasutada just enda perekonna, iseenda või enda ja armastatu suhte taaselustamiseks, mitte probleemide majja toomiseks.
Sellel päeval tunnete väljendamine, sellest rääkimine positiivses võtmes aitab ergutada suhet. Sellel päeval igasugune riidu kiskumine võib pika mõju jätta sinu ja selle teise inimese vahel.
Seega, kui tunned, et oled veidi endast väljas ja soovid, et sinu privaattsoon oleks mitu meetrit laiem, kui tavaliselt, siis ütle see viisakalt välja, et soovid üksinda olla.
Isegi, kui juhtub midagi ebameeldivat sellel päeval ja muutud kurvaks, siis viska peale riidu meresoola uksest välja, samalajal endale lausudes "Negatiivsus vabanegu". Korruta seda niipalju, kui sa soovid seda teha. Seega otsi enda meresool välja.

RIIDUDE VABANEMISE TEE
Joo seda teed sellel päeval, et anda endale jõudu riidudest vabanemiseks ja erinevate suhteprobleemide lahenemiseks.
Tee endale teed Kummeli, Kaneeli puru ja Nelgi õitega. Selleks kuumuta vesi, lase Kummelil tõmmata ja kui tee on valmis, siis kalla see tassi sisse jahtuma. Joodava tee sisse pudista veidi Kaneeli puru ja mõned Nelgi õied. Nende kolme taimete segu aitab vabaneda erinevatest suhteprobleemidest ja riidudest. Need taimed annavad vajaliku jõu sinu sisse probleemidega tegelemaks ja lisaväge nende lahenemiseks.

ÜHE KUU SOOVIDE TÄITUMISE RITUAAL

Kui sul on olemas konkreetne soov, mida sa sooviksid kuu aja jooksul ära teha. See soov on pigem selline, et sa oled endale seadnud konkreetse eesmärgi ja oled juba selle poole oma mõtete või tegudega pürgima hakanud, siis sellele samale soovile saab lisaväge anda selleks, et see ei nurjuks. Pigem see rituaal aitab sul seatud eesmärki saavutada ja endast anda maksimum. See annab sulle jõudu ja aktiivsust juurde. Selleks leia endale rohelist värvi paber ehk värviline paber.

- Aseta laua peale roheline küünal põlema või tõsta küünal enda kõrvale, mis juba sul on mõnda aeg põlenud.
- Kirjuta sinna rohelise paberi peale oma eesmärk märksõnana, nagu näiteks "Olen tervislikum, joon rohkem vett ja liigun rohkesti" oleviku vormis. Või näiteks "Mul on kõik paberid aetud kooli jaoks" jne.
- Seejärel aseta paberi keskele tükike enda juukseid. Tean, et paljud pelgavad seda, aga kahjuks on paljude rituaalidega nii, et sa pead enda füüsilist energiat rituaaliga kaasa andma, et see paremini mõjuks. Selles rituaalis on seda kindlasti vaja.
- Keera paber rulli nii, et juuksed jääksid sinna rulli sisse ja soov jääks samuti sissepoole.
- Seo rituaalipaber rohelise niidiga kinni ja vala veidi rohelise küünla vaha niidi peale, et see niit kinni jääks.
- Peale kinni sidumist põleta rituaalipaber ära selle sama küünla leegiga. Viska see ahju, pliidi alla või mõnda teise tulekoldesse. Enne kui põlema selle paberi paned, lausu enda mõtetes "Unistused täitugu".

Jäta meelde, et seda rituaali saab teha siis, kui sul juba on tänaseks soov olemas ja see soov peab olema nagu kohustus, mille sa pead ära tegema, aga selle rituaaliga annad endale jõudu, et see õnnestuks ja et sul piisaks energiat selle ära tegemiseks. Jäära Noore Kuu loomine on ideaalne aeg selle tegemiseks ja seda võib 2017 aastal uuesti teha, kui Jäär mõjutab Noore Kuu loomist. 
Uuendatud: 30.03.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja