OPALIIT - NÄDALA KRISTALL JA ENNUSTUS

by in UUDISED .

OPALIIT on puhas maapealne vägi, millel on oskus leida tee kaitseinglini”

Opaliit on üks vähestest kristallidest, mida inimene ise valmistab sellel eesmärgil, et Inglitega kontakteeruda. Opaliidil on tugev jõud olemas, millega see suudab avada inimese Auras teatud portaalid, mille kaudu Inglid saavad üldse meieni jõuda. Inglitel on vaja leida ligipääs, et aidata ja selle me peame nende jaoks ise avama.

OPALIIDI ENNUSTUS 03. APRILL - 10. APRILL

Opaliit on seekord saanud nädala kristalliks, kuna see sümboliseerib väga hästi selle nädala olemust ja annab just sellel nädalal igaühele kõige enam jõudu juurde. Just sellel nädalal, arvestades kuu seisu ja astroloogilisi näitajaid, on võimalik Inglitega kontakteeruda mitmeid kordi lihtsamini, kui seda tavaliselt on võimalik teha. Universumis on lihtsalt soosivad energiad nende liikumise jaoks ja seega tuleb seda aega maksimaalselt ära kasutada, et enda Inglit tundma õppida.

"Inglid, hinged ja teised energiad on liikvel, ole tark ja õpi enda Kaitseinglit tundma."

- Sellel nädalal on energiad vastavad, et Inglid ja teised hinged saaksid meie maailma tulla ja siin ringi käia. Küll aga saad sina ise endale anda rohkem võimalusi neid kohata, neid näha, nende käest läbi une sõnumeid saada või suurendada enda Auras lisakaitset läbi Inglite. Selleks soovitangi sellel nädalal kanda endaga kaasas Opaliidi kristalli ja kui sul on seal aknalaua peal Kuu energiat nautimas mõni Opaliidi ehe, siis võta ja lisa see endaga nädalaks ajaks kaasa.
Opaliidil on oskus avada sinu Auras kanaleid selleks, et Inglid saaksid sinu Aurasse mõneks ajaks peatuda ja vajadusel abi anda.

- Kui eelmine nädal oli väga paljudel uimane, väsimust oli tunda ja veidi melanhooliat, mida põhust ka Kuu viimase veerandi loomine 31. märtsil, siis sellel nädalal on selle väsimusega veidi teised lood. Sinus hakkad tagasi tekkima emotsionaalne tasakaal ja kui tunned, et oled ikka väga rivist väljas olnud siin nädal või rohkemgi, siis kindel on see, et Opaliidi kandmine aitab sul rahu tagasi leida. Peale Inglitega kontakteerumise on Opaliidil ka rahustavad toimed.

- Sellel nädalal on eriline aeg 7. aprillil, kus on võimas, külluslik ja veidi segadust tekitav Noore Kuu loomine, mille kohta saate täpsemalt lugeda SIIT. Aga selle päeva mõjutused ei kehti teistele päevadele sellel nädalal. Seega kasuta tervet nädalat maksimaalselt ära. Tegele Inglite kristallidega, kanna Opaliiti, et Inglid saaksid sinuga kontakteeruda ja 7. aprillil seadista oma mõtted külluse suurendamisele ja võimendamisele. Kindlasti tegele kodu puhastamisega ja külluse nurga aktiveerimisega.

5. APRILL "HINGEDE ÖÖ" Eriline päev sellel nädalal on 5. aprill, kuna tegemist on Inglite nädalaga ja universum on avatud hingedele ja inimestele nendega suhtlemise jaoks, siis 5.04.2016 numeroloogia on eriliselt soosiv Inglite portaalide avanemiseks.
Sellel päeval soovitan ma kõik kodu peeglid korralikult ära pesta, et need läigiksid, asetada valged küünlad nende ette põlema ja Salvei suitsuga peeglid energeetiliselt puhtaks teha. Salvei aitab vabastada peeglites oleva negatiivsuse, et need öösel avaksid portaalid, mis lasevad hingedel öösel läbi une sulle külla tulla. Et aga hinged ja Inglid, kes öösel külla tulevad oleksid head, mitte kurjad, selleks ongi vaja neid peegleid puhastada. Peeglid = Hingede portaalid, jäta see endale meelde!
Peale selle võid enda Ingli kristalli komplektist võtta Tselestiiti, Küaniiti või Opaliiti ja asetada need ööseks peeglite ette. Hommikul võid need tagasi omadele kohtadele panna. Need kristallid aitavad samuti Inglitel kiiremini sinuni jõuda.
5. Aprillil võid näha väga tähendusrikast und ja võid kohata enda Inglit.

MIDA OPALIIT SULLE ANNAB?

Opaliidi kristall
sobib magamistuppa, loo endale kristallikomplekt, millega aitad Inglitel enda lähedal olla, aitad neid unes endaga suhtlema ajada ja et ka sinu Aura oleks pidevalt kaitstud nende poolt. Selleks hoia erinevaid Ingli kristalle üheskoos valge või helesinise aluse peal oma magamistoas võimalikult lähedal voodile. Peale Opaliidi võib sinna komplekti kuuluda ka teised samalaadse energeetikaga kristallid, nagu näiteks Tselestiit, Küaniit, Ioliit, Lasuriit, Kiastoliit, Valge Opaal, Erinevad Aura Kvartsid, Sinine Kvarts, Sinine Kaltsiit ja paljud, paljud teised. Opaliiti võiks siiski alguses kõige rohkem olla.

Opaliit sobib ka lapse voodi juurde, et tugevdada lapse kaitset ning anda talle rahulikke unenägusid. Peale selle toob Opaliit rahuliku une ja leevendab üleüldist stressi.

Opaliidi südame talismani kandmine aitab ligi tuua rohkem Ingleid või hingesid, kes saaksid meile kaitset pakkuda. Seda võib kanda endaga kaasas või ka riputada näiteks unenäopüüdja külge, kuna ka läbi une on võimalik neid enda ligi kutsuda.

Opaliidi elevante kasutatakse Feng Shui elementidena, elevantide on külluslikud omadused ja kui valmistada neid Opaliidi kristallist, siis see aitab kaitsta inimese hinge une ajal erinevate halbade hingede eest.

Tihtipeale valmistatakse Opaliidi kristallist Ingleid või Ingli talismane, nendel on veelgi erilisem vägi, kuna kaks ühesugust elementi loovad veelgi võimsama Ingli kaitse selle kandjale. Opaliit on seotud Inglitega ja kui sellest valmistada Ingleid, siis selle väeeseme jõud on mitmekordne.

Opaliidi ripatseid on hea kanda, kuna see suurendab sisemist rahu ja Inglite kaitset.

Nädala kristall on alati -10% soodsam tervel nädalal.
Uuendatud: 03.04.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja