ELUTEE NUMBER JA ARMASTUSE SALADUS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Sinu sünnikuupäev on võimas tegur, mis valitseb üle sinu saatuse, iseloomu, soovide ja mis juhib sind alateadlikult. Numeroloogia ehk numbrite vaimne teadus annab vihjeid sinu elu ülesande, positiivsete ja negatiivsete külgede kohta. Täna kirjutan ma lühidalt sellest, kuidas sinu elutee number sinu suhtumist armastusse ja armastuse õnne mõjutab. Igal elutee numbril on aga enda ülesanne, mida ta peab teisele poolele jagama.

Juhul, kui me ei tööta enda ülesande poole, me ei näe vaeva selle täitmiseks, siis tekivad hinge sisse armastusega seotud probleemid, takistused suhtesse või isegi suhte purunemine.
Igal elutee numbril on omad positiivsed pooled, mida me peame jagama ja negatiivsed pooled, mida me peame õppima muutma. See on üks osa karmast, mis sulle on antud ja kui sa tunned iseenda teekonda selles elus, siis sul on lihtsam vabastada karma, elada õnnelikult ja armastatult.

"Armastus kogu elu, tervise ja õnne saladus."

Elutee numbri arvutamine:

Elutee numbri arvutamiseks kirjuta näiteks paberi peale enda sünnikuupäev, võtame näiteks 02.11.1990
Sellisel juhul liidetakse omavahel kokku 0 + 2 + 1 + 1 + 1 + 9 + 9 + 0 = 23, seejärel liidetakse kokku 2 + 3 = 5.
Antud inimese elutee number on 5, kes on sellisel kuupäeval sündinud.

ELUTEE NUMBRI MÕJUTUS SINU ARMASTUSELE, TUNDE ELULE, EMOTSIOONIDELE JA KARMALE

1. ELUTEE NUMBER


Number 1 on armastuse suhtes väga aktiivsed, neil on vaja nii füüsilist, kui ka vaimset tähelepanu mitmeid kordi rohkem, kui mõnel teisel elutee numbril. Neil on vaja pidevat arengut suhtesse ja nad ei suuda väga üksi eksisteerida. Neil on pidev tunne, et nad vajavad enda kõrvale kedagi ja kui nad seda "õiget" veel ei ole leidnud, siis tihtipeale neile meeldib ka ajutine tähelepanu kellegi teise poolt, keda hiljem siis kahjuks eemale tõugatakse. See tunne või vajadus tuleb alateadvusest ja seda on väga raske kontrollida. Kuigi number 1 elutee all sündinud just seda peaksidki tegema - enda elus tasakaalu looma.

KARMA: Sa pead õppima end jagama vaid ühele inimesele korraga, sa pead õppima truu olema, sa pead looma endale tasakaaluka ja harmoonilise perekonna. Kui number 1 elutee all sündinu ei tee seda, siis ei leia ta kunagi tõelist rahu enda sees ja lõpetab üksikuna. Üldjuhul on nii, et number 1 elutee all sündinud saavad enne 30. - 40. eluaastat palju võimalusi armastuse leidmiseks, aga hiljem, kui nad ei ole püsisuhet rajanud, tekib üksindus, mille vastu on raske võidelda.

Number 1 elutee numbri all sündinute armastuse õnne kristallid on: Rodokrosiit ja Granaat

ÕPETUS KAASLASELE: Number 1-d on kirglikud, aktiivsed, neile meeldib füüsiline lähedus ja nende ülesanne on õpetada enda kaaslasele nende aspektide väärtust. Number 1-d on väga avameelsed oma tunnete osas ja ei salli märtri mängimist, ka see oskus on see, mida nad teistele õpetavad või peavad õpetama.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuse õnne!

2. ELUTEE NUMBER

Ütleme nii, et number 2-d on kõige sügavamad armastajad, nad on armastamiseks loodud. Nad on väga kaastundliku iseloomuga, neile meeldib või nad lausa jumaldavad romantikat ja vajavad seda kõige enam enda ellu. Kui teistele märkidele on ka teised elu aspektid olulised, siis number 2-d elavad peaaegu, et armastusest. Kuigi nad on äärmiselt tundlikud, võivad kiiresti endasse tõmbuda ja tihtipeale ei näita enda tõelisi emotsioone välja, eriti negatiivseid. Kuigi elus tuleb ka negatiivsust välja näidata, et sellest vabaneda, mitte lasta sellel enda sees suureneda.

KARMA: Sa pead õppima enda tundeid ja vajadusi välja näitama, neid väljendama. Sa pead rääkima enda tunnetest, kui sa kedagi armastad või kui sa ka enam ei tunne armastuse tunnet. Number 2-d tihtipeale petavad iseennast või teisi sellega, et nad võivad kaastundest armastada. Karma on seotud aususega, ennekõike iseenda suhtes. Kui number 2 ei ole aus endaga või kaaslasega, siis lõpetab ta suhtes, kus ta on emotsionaalne vang.

Number 2 elutee numbri all sündinute armastuse õnne kristallid on: Kuukivi ja Vikerkaare Kuukivi

ÕPETUS KAASLASELE: Number 2 on äärmiselt armastavad, oskavad hinnata pisikesi asju, sõnu ja inimese olemasolu. Number 2 ülesanne on õpetada seda ka enda kaaslasele, armastama tingimusteta.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuse õnne!

3. ELUTEE NUMBER

Number 3-d on sündinud erilise karmaga siia ellu, mis puudutab armastust. Selles mõttes, et neil on tegelikult kõik olemas, et jagada enda seest väga palju armastust välja, aga alati miski takistab seda. Nad võivad tunda väga tihti, et emotsionaalne blokk on ees, eriti füüsilise lähedusega. Kuigi oma mõtetes, enda hinges nad võivad armastada nii, nagu keegi teine ei oskaks seda ealeski teha. Number 3-d on detailsed, nad mäletavad ja talletavad kõik selle, mis nendele kallile inimesele oluline on. Nad võivad mäletada ka asju, mida mainiti vaid kord esimesel kohtumisel - see on anne.

KARMA: Sa pead õppima jagama enda emotsioone füüsiliselt, sa pead jagama enda armastust nii, et teine pool sellest aru saaks. Sa ei tohi enda tundeid sulgeda enda sisse ja pead selle avanemise nimel palju siin elus tööd tegema.

Number 3 elutee numbri all sündinute armastuse õnne kristallid on: Smaragd ja Rodoniit

ÕPETUS KAASLASELE: Number 3 on sügavad armastajad, detailsed ja tähelepanelikud ning hoolitsevad kaaslase suhtes. Number 3 on need, kes teise haigestumise ajal põetavad ning teevad ette-taha kõik asjad ära. Number 3 peavad õpetama oma kaaslasele üksteise hoidmist ja toeks olemist.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuse õnne!

4. ELUTEE NUMBER

Number 4-d on sündinud siia ilma asju korda ajama ja armastuse suhtes peab neil alati asjad selged olema. Number 4 ei salli lahtisi otsi, kui on suhe, siis on suhe, kui on suhte lõpp, siis on ka lõpp. Number 4-d on väga konkreetsed enda tunnete osas ja pigem tähtsustavad armastust füüsilisel kujul, mitte vaimsel kujul. Seda selles mõttes, et nad pigem soovivad oma partneri poolt materiaalset kindlustunnet ja reaalset eksisteerimist, mitte sõnadega seatud suhet ehk emotsionaalseid tundeavaldusi.

KARMA: Sa pead õppima end armastada laskma, number 4-d tihtipeale blokeerivad tundeid ja ei soovi emotsioone vastu võtta, mida teine pool üritab jagada. Number 4 karma on lasta end armastada ja ise olla emotsionaalsem ning tundelisem.

Number 4 elutee numbri all sündinute armastuse õnne kristallid on: Sugiliit ja Tšaroiit

ÕPETUS KAASLASELE: Number 4 on füüsilise kindlustunde jagajad ja nad oskavad kooselu nii seada, et kõik oleks alati korras ning õieti seatud. Peale selle, et see on nende soov või nad oskavad seda, nad peavad õppima suhet looma nii, et ka teine pool teeb võrdselt sama palju kindlustunde rajamiseks. Number 4 kas organiseerivad kõik ise ära või kurdavad pidevalt selle üle, et teine ei tee seda. Selles suhtes peab looma tasakaalu, see on hea omadus, aga lase teisel seda sama teha. Üldjuhul on number 4 pikas suhtes ja nad ei salli lahkuminekuid ega ole ka sellega nõus kergekäeliselt.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuse õnne!

5. ELUTEE NUMBER

Number 5-d on armastuse suhtes väga leidlikud, nad soovivad väga palju romantilisi seiklusi enda tundeellu ja pidevaid väljakutseid nad armastavad samuti. Võivad olla suhteliselt rahutud ja kohati pilvede peal hõljujad ning eks teiste elutee numbritega inimestel on tihtipeale väga raske tema tõelisi tundeid mõista. Ühel päeval sa võid tunda, et soovid endale kümne lapselist perekonda, teisel päeval tahad olla üksik karjääri inimene või maadeavastaja. Sellisel seikleval hingel on õpetada päris palju teistele hingedele - õpetada elama nii, et igat päeva tuleb võtta kui õnnistust. Number 5-d on kerged armuma, mitte ainult igakord uude inimesse, vaid ka taasarmuda iseenda abikaasasse, elukaaslasesse, partnerisse!

KARMA: Sa pead õppima elama stabiilselt, looma kodu endale ja oma unistusi koos perekonnaga täitma, mitte üksinda. Pidev seiklemine ja iseendale korrutamine: "Küll ühelpäeval loon perekonna" selline suhtumine viib kurbusesse. Number 5 karma on seotud paikseks jäämisega ja samal ajal enda rändamise hinge sellega harmooniasse viimisega. Number 5-d peavad enda seiklushimu suunama töösse, hobisse või mõnda teise aspekti.

Number 5 elutee numbri all sündinute armastuse õnne kristallid on: Roosa Kvarts ja Kuntsiit

ÕPETUS KAASLASELE: Number 5 on väga kirglik ja soovib ellu pidevaid uuendusi tuua, oma kaaslasele peab ta aga õpetama end avama julgeteks ettevõtmisteks. Julgustama kaaslast koos reisile minema, koos erinevaid asju tegema ja rohkem üleüldse koos olema. Number 5 meeldib seltskond ja nad peavad õpetama oma kaaslasele seda, et üksteist tuleb võtta, kui õnnistust. Nad õpetavad ka oma kaaslast taasarmuma enda partnerisse.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuse õnne!

6. ELUTEE NUMBER

Number 6-d on tõelised kodu, perekonna, suhte ja sügava emotsionaalse sideme loojad. Nad on need hinged, kelle südame soov on maksimaalselt pühendada enda elu armastatud kaaslasele ja peale seda ka lastele. Kui sa elad koos number 6-ga, siis võid kindel olla, et sinu kodu Feng Shui asetatakse paika, lapsed on alati teretulnud ja sul on keegi kodus, kes sinu eest hoolt kannab. Number 6-l on ka negatiivne pool, nad võivad kalduda liigselt perearmastusele ja unustada ära, mis on kirg või romantika.

KARMA: Sa pead õppima armastama nii, et sa armastaksid ka iseennast või, et sa laseksid iseennast armastada nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Tihtipeale võib number 6 end ohverdada teiste inimeste jaoks või ka laste teenimisele ehk nende jaoks elamisele. Number 6 peab õppima seda, et ta on ka väärt armastama. Number 6 jääb õnnetuks, kui ta ei luba end armastada.

Number 6 elutee numbri all sündinute armastuse õnne kristallid on: Merevaik ja Ametüst

ÕPETUS KAASLASELE: Number 6 peab õpetama enda kaaslasele perekonda austama, üksteisele toeks olemist ja kodu tõelist väärtust. Number 6 peab õpetama armastada nii, et elaksid kellegi jaoks, nii nagu see keegi oleks sulle armastuseks loodud.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuse õnne!

7. ELUTEE NUMBER

Number 7-d võivad tihtipeale olla kohati endasse tõmbunud või armastuse suhtes väga skeptilised. Ühte pidi on hea olla alati ettevaatlik ja mõelda järele, kellele oma tundeid jagada. Teistpidi on number 7-d väga müstilise loomusega ja võivad enda kaaslase jaoks olla väga huvitavad isiksused. Tavaliselt on ka nii, et number 7 juures teiste poolt võlubki tema veider energia, mis kutsub selle inimesega üldse tutvuma. Eks number 7-d ole ka teiste inimeste valgustajad ja nii-öelda karma liikuma viijad, kuna neil on alati midagi rääkida ning oskus vestlusi luua. Vestlusi luua teistel teemadel, mitte tundeid jagada, kuna seda nad tihti ei oska. Number 7-d on nii, et kui nad lõpuks leiavad selle "õige", siis nad ei suuda ealeski teda enda hingest vabastada, nad on igavesed armastajad.

KARMA: Sa pead õppima armastust usaldama, sa ei tohi pidevalt kahelda selles, usalda elu, usalda enda kaaslast, usalda ka seda, et ühel päeval tuleb armastus sinu juurde, ära pidevalt sea endale emotsionaalseid blokaade. Number 7-d ei pruugi tihtipeale märgata seda "õiget" enda kõrval, kuna nad loovad enda unistuse armastuse suhtes suure pildi, tegelikult aga tuleks usaldada elu ja lasta elul korrektuure ise teha. Teisel juhul võib number 7 jäädagi armastust otsima.

Number 7 elutee numbri all sündinute armastuse õnne kristallid on: Akvamariin ja Amasoniit

ÕPETUS KAASLASELE: Number 7 peab õpetama oma kaaslasele seda, et suhtes on vaja väga palju suhtlust, kogemuste jagamist ja üksteisega rääkimine on osa tõelisest armastusest. Number 7 peavad aitama oma kaaslasel näha nende halvemaid omadusi nii, et nad suunaksid teda paranema ilma sundimata. Number 7-l on oskus suunata!

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuse õnne!

8. ELUTEE NUMBER

Number 8 on armastajad, harmoonia loojad ja kodu austajad, küll aga neis on väga palju materiaalsust, mis takistab neil tingimusteta armastada oma kaaslast. Number 8-d võivad armastada sama sügavalt oma perekonda, nagu seda teevad number 6-d, olla sama pühendunud nagu number 2-d ja sama suured kindlustunde loojad, kui number 4-d, aga vaid juhul, kui nende materiaalne seis on neile endale rahuldav. Kui nad tunnevad, et nad ei ole rahul sellega, mis neil füüsiliselt on, võivad nad pidevalt enda tunnetega pendeldada ühe juurest teise juurde. Nad võivad hakata otsima "miskit", mida tegelikult ei ole vajagi tema ellu.

KARMA: Sa pead õppima armastama nii, et sa ei mõtleks sellepeale, kuidas teie maja välja näeb, kes kui palju raha teenib ja kuidas te tulevikus hakkama saate. Sa pead õppima armastama südamega ja võtma kõike nii, et kõik asjad on siin maailmas muudetavad. Miski ei pea olema jääv ja miski ei pea olema lõplik. Sa pead õppima armastama nii, et südame soov on alati esikohal. Vastaseljuhul ei leia number 8 enda kõrvale tõelist kaaslast, kellega oleksid sügavad tunded.

Number 8 elutee numbri all sündinute armastuse õnne kristallid on: Malahhiit ja Mookaite

ÕPETUS KAASLASELE: Sa pead õpetama oma kaaslasele seda, et armastus koosneb erinevatest külgedest - tunnetest, kodust, enda eriala või enda tee leidmisest, suhtlemisest ja koos olemisest. Number 8-d on väga head harmoonia loojad ja nad oskavad teistele seda õpetada.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuse õnne!

9. ELUTEE NUMBER

Number 9 on ehtne sotsiaalne hing, meeldib talle suhelda, end avada, nalja teha, olla see inimene teistele, kellega saab alati end hästi tunda. Küll aga võivad number 9-d tihtipeale iseennast ära unustada või isegi ära unustada selle, et armastama ei pea mitte ainult vaid naeru või lõbuga, vaid seda peab tegema ka kogu hingega. Number 9-d on avatud kõikidele teistele eluteedele, nad on need, kes tahavad, et teistel oleks hea olla ja neile meeldib ka seda kuulda, et teistel hästi läheb. Siiski peab number 9 meelde tuletama seda, et tal endal peab hea olema ja ta kaaslane väärib sügavaid tundeid, mitte seda, et sa jagad enda armastust kõigile veidike.

KARMA: Sa pead õppima armastama nii, et sul oleks sügavad tunded konkreetse inimese suhtes ja sa pead õppima talle enda tundeid tõestama. Number 9-d tihtipeale võtavad teist inimest enesest mõistetavalt, nad ei pruugi aru saada, et see hing, kes sinu kõrval on, vajab tähelepanu, sügavamat sidet. Pealiskaudne armastamine võib viia üksindusse ja vaid luua sõprusi sinu ümber, aga mitte armastust.

Number 9 elutee numbri all sündinute armastuse õnne kristallid on: Larimar ja Türkiis

ÕPETUS KAASLASELE: Sa pead õpetama oma kaaslasele elus huumorit nägema, asju kergemalt võtma ja õpetama teda ka pisiasjadest mitte niivõrd välja tegema. Number 9-d oskavad elada muretumalt või oskavad ka elu võtta kergemalt. Number 9-d peavad õpetama enda kaaslasel nägema ilu kõiges, mis ellu on antud.

Õpetuse jagamine toob alati sellele numbrile head armastuse õnne!

Juhul, kui ollakse suhtes sama elutee numbriga inimesega, siis õpetatakse üksteisele nägema pigem üksteise vigu ning paralleelselt mõlemad peavad parandama iseennast. Sellisel juhul võib olla suhtes palju tülisi ja nääklemisi. Kõige parem on, kui sa oled suhtes erineva elutee numbriga inimesega, nii on alati lihtsam luua sügavat sidet, mis on nii emotsionaalselt, kui ka füüsiliselt tasakaalus.

Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja