ROSMARIINI VÄGI JA KASULIKUD OMADUSED

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .
 
Rosmariin on üks imetaimedest, mida iga eestlane saab enda majapidamises kasvatada. Alati ei ole vaja otsida kaugelt seda, mis terveks teeb ja aitaks. Seda kõike sa saad iseendale lubada, väetaimi kasvatada ja targalt nii tervise, kui ka nõiduse suhtes ära rakendada. Rosmariin on taim, millel on mitu palet ja mitmeid erinevaid häid omadusi.

Rosmariini kasutatakse üle maailma väga paljudes erinevates nõiduse ja maagia kultuurides rituaalitaimena. Ka mina armastan ja jumaldan Rosmariini, selle puhastavate ning armastusega seotud jõu pärast. Tark nõid hoiab alati Rosmariini enda majapidamises, kas siis värskena või kuivatatud kujul.

ROSMARIIN NÕIDUSTES JA KODU RITUAALIDES
Rosmariinil on väga pikk ja huvitav ajalugu ning seda on kasutatud sadades erinevates maagia rituaalides. Rosmariini on kasutatud halbade hingede majast välja saatmisel kuni armuloitsu peale panemiseni. Panen kirja siia kõik selle, kuidas sina saaksid või võiksid Rosmariini enda tarbeks ära kasutada.
 

HALBADE HINGEDE MAJAST VÄLJA SAATMINE

Rosmariinil on kodu puhastavad omadused, selleks, et halbu hingesid majast välja saada, selleks on sul vaja ise kasvatatud Rosmariini kuivatatud oksi. Selleks kasvata Rosmariini ja kui oksad on kuskil 7 - 9 cm pikad, siis lõika need maha ja keera mitmed oksad musta niidiga rulli. Moodusta endale analoogne tõrvik, nagu seda on Salvei tõrvikud. Selleks lase sellel kimbul ära kuivada ja seejärel saad sellega majast hingesid välja peletada. Hingede välja ajamist Rosmariiniga saab teha vaid Kuu viimase veerandi loomise päeval. Sellel päeval aseta majja palju põlevaid valgeid küünlaid, mis on soolaga täidetud aluste peal. Rosmariini tõrvikuga käi kodus ringi nii, et küünlad põlevad ja aknad oleksid kõik lahti. Põleta terve Rosmariini tõrvik ära ja käi kõik toad sellega läbi. Peale tõrviku ära põlemist kustuta küünlad ja viska sool metsa. Niiviisi saab halbadest hingedest kiiresti lahti, kes koju kinni on jäänud.

 

PEREKONNA TERVISE PARANDAMINE

Kasvata enda kodus poti sees Rosmariini ja aseta see haige inimese tuppa. Kui haiget inimest ei ole ja soovid lihtsalt perekonnale lisajõudu ning terviseõnne tuua, siis aseta see pott kodu Ida poolsesse tuppa mõne laua või kapi peale. Et Rosmariin õieti toimiks ja ikka perekonnale tervist tooks, siis selleks aseta Rosmariini mullale mitmeid Bretšastunud Jaspise kristalle. Bretšastunud Jaspis kombinatsioonis Rosmariini ja Feng Shui Ida piirkonnaga toob majja tervendust. Bretšastunud Jaspise kristalli lisatakse ka mulla sisse, kui Rosmariini taime seemneid külvatakse, et Rosmariin oleks mitmeid kordi võimsam tervendaja, kui see muidu oleks.

 

ARMASTUSE MAJJA TOOMINE JA ARMASTUSE KRISTALLIDE PUHASTAMINE

Rosmariinil on oskus armastust edendada ja sellega seotud väeesemeid puhastada. Lase Kuu esimese veerandi loomise päeval Rosmariini okstel olla armastuse kristallide peal ja all. Hoia neid värskelt lõigatud oksi kristallidel terve öö-päev. Hiljem viska Rosmariini oksad kodust välja. Rosmariin sellel Kuu faasi päeval aitab puhastada armastusega seotud kristalle. Väga lihtne viis! Peale selle aitab Rosmariin majja armastust tuua, selleks lõika värskeid Rosmariini oksi ja aseta need punase küünla ümber. Põleta punast küünalt, et suurendada armastuse ligi tõmbamist või kutsumist.

 

PUHASTAB ÕHKU, KODU AURAT JA VABASTAB KURJUSE

Rosmariini taime olemasolu toas aitab puhastada kodu Aurat negatiivsest energiat, aitab kaitsta negatiivse energia kinni jäämise eest ning peegeldab kurjuse tagasi sinna, kus see saadetud on. Istutage Rosmariini taim enda kodu värava juurde või asetage Rosmariini pott välisukse lähedale koos Püriidi kristalliga, et see majast ebaõnne eemale peletaks. Eriti kasulik on see siis, kui soovitakse kaitsta end teiste inimeste halbade sõnade ja kurjuse eest. Kui sul on olemas kuivatatud Rosmariini, siis põleta seda kodus, et vabastada üleüldine negatiivsus, mis kodu seinte vahele on kinni jäänud.

 

HALVAD UNENÄOD JA LUUPAINAJAD

Riputa kimp värsket Rosmariini enda unenäopüüdja külge ja lase sellel seal ära kuivada. Hoia seda kimpu ühest Täiskuust kuni teiseni ja seejärel võid uuesti korrata protseduuri. Vana kimp viska kodust välja ja seda ei tohi kohe kindlasti kodus põletada, et Rosmariini sisse kogutud negatiivsus mitte valla päästa. Rosmariini kimbu hoidmine unenäopüüdja küljes kaitseb sinu hinge une ajal.

 

Mehed, kellele Rosmariini lõhn on vastuvõtmatu, need mehed ei suuda tõelist armastust ühelegi naisele pakkuda. Rosmariin ei kasva nende hoovides, kodudes ega peenardes, kelle majas on mees domineeriv.

ROSMARIINI TERVENDAV JÕUD JA VÄGI
Kasuta Rosmariini toidu sees, valmista sellest teed või manusta seda ilma lisanditeta, et saada selle füüsilist keha tervendavad omadused endasse. Kõige parem on kui kasutad värsket Rosmariini enda tervise jaoks, seega istutage endale see peenrasse või ostke poest endale Rosmariini potitaim.
 

VÄHK

Rosmariin aitab väga paljudel erinevatel vähirakkudel taanduda, sobib vähi ennetusteraapiaks ehk kui pidevalt Rosmariini tarbida, siis vähendad vähi tekke riski.

 

JUUKSED

Sobilik meestele, kellel on kiilanemisega probleeme. Rosmariinis on palju vitamiine ja mineraalaineid, mis aitavad juustel kasvada ning väljalangemisel lõppeda. See on ka naistele hea, kellel on probleeme sellega, et juuksed ei kasva.

 

STRESS/DEPRESSIOON

Rosmariini tarvitamine aitab lahti saada vihatundest, see aitab tasakaalustada emotsioonide kõikumist ja on üks parimatest taimedest, mida stressiga võitlemisel kasutada, kuna Rosmariin hakkab väga kiirelt kehas toimima, kui seda manustada toiduga. Rosmariin aitab võidelda väga kiiresti ka depressiooniga, seega, kui sa tunned, et sa ei suuda õnnelik enam olla, siis tee endale korralik Rosmariini kuur ja lisa seda erinevatesse roogadesse.

 

MÄLU TUGEVDAJA

Rosmariini saab kasutada selleks, et mälu tugevdada. Rosmariin aitab mälul suureneda, faktimälu tugevdada ja aitab neid, kes tegelevad õppimisega või kellel on vaja enda töö tõttu palju meelde jätta.

 

IMMUUNSUS

Inimesed, kes on väga nõrga tervisega ja kes pidevalt haigestuvad erinevatesse haigustesse, nendel on immuunsussüsteem nõrk ning selle parandamiseks on kindlasti vaja lisajõudu. Rosmariin turgutab immuunsust ja aitab terveks jääda ka kõige haigusterohkemal perioodil.

 

KÕHU PROBLEEMID

Joo Rosmariini teed, kui sul on probleeme kõhuviirusega, ärritunud maoga või gaasidega.

 

MÜRKAINETE VABASTAMINE

Rosmariinil nii toiduna, kui ka teena manustades on oskus mürkaineid kehast välja viia. Rosmariin aitab väga kiirelt keha puhastada erinevatest toksiinidest, eriti ainetest, mis on lisatud meie söögi sisse ja mida meie keha tegelikult ei vaja ega ka suuda ära seedida.

 

Rosmariini ei pea tarvitama suurtes kogustes, et selle toimet kätte saada. Rosmariin on tugev taim, mis hakkab koheselt kehas toimima, seega lisa veidi enda roogade sisse seda, salatitesse, smuutide sisse või tarvita teena.

ROSMARIINI TEE TEEB NAHA TERVEKS JA JUUKSED SÄRAVAKS
Rosmariini tee joomine on kasulik neile, kes on oma näonahaga või üleüldse nahaga kimpus. Sobib neile, kellel on akne, liialt poorne nahk või mõni nahahaigus. Rosmariini teed soovitan juua ka neil, kellel juuksed väga hästi ei kasva või kellel kipub juuste alune nahk kiiresti mustaks minema. Üldjuhul siis sellel inimesel on ka akne ja siis see Rosmariini tee saab olla kasulik mitmesti.

Rosmariini teed valmista kuivatatud Rosmariinist või peotäiest värsketest Rosmariini okstest. Seega kindlasti ära kasuta teepakke või valmis teesid. Rosmariini jõud tuleb kõige paremini välja värsketest okstest.

ROSMARIINI KRISTALLEHETE PUHASTUS RITUAAL

Selleks lõigake peotäis värsket Rosmariini peeneteks tükkideks ehk hakkige see, segage kokku meresoola ja musta pipraga. Aseta see segu valgele alusele/taldrikule, mille keskele aseta üpriski kõrge valget värvi küünal. Aseta küünla ümber ja Rosmariini segu peale enda kristallehted, kristallsauad, kristallkuulid, päikeserattad, sõrmused jt. Pane valge küünal põlema ja põleta seda terve päeva vältel nii kaua, kuni see võimalik on. Mida kauem see järjest saab põletada, seda kiiremini kristallid puhastuvad. Küünalt ei pea lõpuni kasutama ja seda valget küünalt võib mõnel teisel eesmärgil edasi põletada. Peale ehete puhastamist viska Rosmariini segu majast välja metsa, mitte prügikasti. Kõige parem oleks ka see, kui sa ehete all hoiaksid Mäekristall geoodi, aga ilma selleta saab ka. Rosmariin koos soola ja pipraga aitab ehetest vabastada negatiivsuse ning anda neile jõudu juurde sinuga töötamiseks. Eriti kasulik on selline puhastus massaaži sauade või Tšakra kristallide puhastamiseks. Kõige parem rituaali tegemise aeg on Noore Kuu loomise päeval.

Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja