LA TENE JA NÄDALA ENNUSTUS

by in UUDISED .

Igal nädalal on nädala kristalliks üks kristall, mis sümboliseerib selle nädala olemust, väge, jõudu ja iseloomu. Sellel nädalal on samuti oma hea ja Inglitega seotud energia, nii nagu ka eelmisel nädalal, aga seekord saab meie nädala kristalli au endale La Tene kõrvarõngad ja juukseehted.
La Tene ehted on Tene loodud kristallidest ehete seeria ja kuna sellel nädalal 14. aprillil on meie Butiigi perekonna jaoks üks tähtis päev, siis tähistame seda tervel sellel nädalal koos teiega. Sellel nädalal neljapäeval 14. aprillil on meie uue Butiigi ruumide sünnipäev, täpselt aasta tagasi avasime end uues kohas ja kolisime lõplikult välja oma väikesest pesast. Selle auks teeme enda La Tene kõrvarõngaste ja juukseehete sarjale 10 % soodustuse, mis kehtib terve nädal.

ENNUSTUS 10. APRILL - 17. APRILL

- Sellel nädala kõige võimsam päev langeb kokku meie uue Butiigi sünnipäevaga ja see päev on 14. aprill. Sellel päeval on Kuu esimese veerandi loomine, mis tähendab, et sellel päeval on võimalik palju maagiaid ellu viia, eriti, mis on seotud armastusega, suhete tugevdamise ja edu toomisega. Loe Kuu esimese veerandi loomise kohta SIIT.

- Eelmine nädal oli seotud Inglite ja nende ringi käimisega. Sellel nädalal on samuti tegemist Inglite nädalaga, aga sellel nädalal on võimalik enda Aurasse rohkem Ingleid kutsuda ning nende käest sõnumeid saada päise päeva ajal, mitte niivõrd unes. See tähendab seda, et nad võivad ühesuguseid numbreid sinu teele pidevalt tuua jne. Peale selle ava enda Aura nende jaoks, kanna Inglite kristalle, nagu näiteks Opaliiti, Küaniiti, Sodaliiti, Seleniiti, Aqua Aurat, Ingli Aurat ja teisi Inglite kristalle, et nad saaksid sind aidata ja et neid sinu Aurasse rohkem pääseks sind abistama. Selleks kanna neid kristalle ja soovi oma mõtetes, et Inglid kaitseksid ning hoiaksid sind.

- See on nädal enne Täiskuu saabumist, mis tähendab, et energiat hakkab kõigil juurde tulema. Usun, et paljud on hakanud talvest ärkama ja end aktiivsemalt liigutama hakanud. Astoloogilised näitajad soosivad energia suurenemist ja üleüldse elujõu tagasi tulemist.

- Kui soovid enda elus midagi uut käivitada, uue suuna saada ja uuesti alustada, siis tee seda sellel nädalal 13. - 15. aprilli vahel, kuna Kuu esimese veerandi loomine annab sellele väga palju jõudu juurde.

- 14. aprillil istuta enda nõidusliku aia jaoks vajalikud taimed ära, pane seemned mulda idanema või too majja uusi taimi, kuna sellel päeval taimetega tegelemine annab nendele taimedele konkreetse ja võimsa väe juurde. Näiteks, kui tood majja uue Orhidee ja asetad sellele Roosa Kvartsi kristalle, siis see Orhidee hakkab kiiremini oma väge sinu kodule andma. Loe Valge Orhidee kohta lähemalt SIIT.

- Sellel nädalal on õige aeg suhte teemadest rääkida, suhteid klaarida, korda teha ja oma tunnetest rääkida. Sellel nädalal on inimene rohkem avatud oma tunnetest rääkima positiivsemal viisil, mis tähendab seda, et negatiivsust ei paisutata üle ja üritatakse asju lahendada mõistlikult.
Uuendatud: 10.04.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja