APRILLI TÄISKUU JA SELLE MÜSTEERIUM - 22. APRILL

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .
 

22. aprillil, reedesel päeval on aprilli Täiskuu loomine ja sellel korral erineb see kõikidest teistest Täiskuudest väga palju, mis sellel aastal on ära olnud või nendest, mis tulemas on. Täiskuu, mis peagi looma hakkab on kõige väiksem Täiskuu sellel aastal. Igal aastal on üks Täiskuu, mis on meist kõige kaugemal ja üks Täiskuu, mis on meie maale kõige lähemal ehk superkuu. Aprilli Täiskuul on eriline vägi juba seetõttu, et see mõjutab meid nii kaugelt.

APRILLI TÄISKUU ISELOOMUSTUS:

- Päike on Sõnnis, mis annab aprilli Täiskuule jõudu juurde olla kannatlik, tegeleda elu positiivsemate külgedega ja materiaalsema poolega.
- Kuu on Skorpionis, mis annab aprilli Täiskuule jõudu armastuse rituaalide loomiseks ja hirmutab ka kõiki sellega, et suhte probleemid tuuakse esile ning paljudele suhetele võidakse algus või lõpp teha.
Nende kahe märgi kombinatsioon 22.04.2016 numeroloogiaga soodustab sellel päeval veel omakorda armastuse maagiate tegemist.
- See, et Täiskuu on aprillis on Maast sellel aastal kõige kaugemal annab see Täiskuu oskuse kiiremas korras negatiivsematest asjadest vabaneda. See Täiskuu ei ole nii pingeline, kui teised Täiskuud on.

TULE AHVI AASTA HAKKAB 22. APRILLIL ENDA ARMASTUSE PROBLEEME VÄLJA TOOMA, SUHETE LÕPPU VÕI ALGUST TEGEMA

Aasta alguses olid mul üldseansid, kus ma rääkisin selle aasta energiast, iseloomust ja väest. Nüüd on siis see aeg käes, kus Tule Ahv hakkab välja tooma kõik selle, mis on armastusega seotud.
Skorpioni mõjutusega Kuu 22. aprillil avab päris palju probleeme suhetealal, kui oled suhtes inimesega, kes ei tohiks sinu kõrval olla. Seega tegelikult tuleb vastus sinu kõhklustele peagi. Kui tunned, et oled suhtes, aga sa ei ole päris kindel, kas sa peaksid selles suhtes olema või kas sellel suhtel on tulevikku, siis 22. aprilli Täiskuu hakkab sulle vastust andma.
 Alates 22. aprillist kuni ülejärgmise Täiskuuni, mis loob end Juuni kuus, kuni selleni võib ise enda mõtetes hinnata olukorda enda sees, seda olukorda, mida sa näed ja märke, mis sinu ellu sellel perioodil tulevad. Selle kahe kuu jooksul tegelikult see sama energia, mis meid ümbritseb, annab teada, kas sa oled õiges suhtes või ei.
Kui see periood sinu elus on äärmiselt negatiivne, riidude rohke ja paljud probleemid tulevad päevavalgele, siis on see ehtne märk sellest, et te ei kuulu kokku. Tule Ahvi aasta viib paljud inimesed meie eludest minema ja toob palju uusi inimesi asemele ning selle kahe kuu jooksul on palju tegemist armastuse korrigeerimisega.
 Kui sa ei ole õiges suhtes, siis te ei pruugi lahku minna, aga pidevad probleemid võivad õhus olla, nüüd on see sinu enda valik, kas võitled edasi või mõistad, mida universum sulle proovib öelda.

Kui sinu ja sinu kaaslase suhe aga hakkab ainult paremuse poole liikuma peale Täiskuu loomist ning kui teie vahel ongi probleeme olnud, siis on see märk sellest, et pinguta iseenda ja tema pärast, see suhe on õige ning saatuse poolt sulle ette määratud.

Alates 22. aprillist kuni Juuni Täiskuuni võid leida enda eluarmastuse, hingesugulase või väga hea sõprussideme. Sellel perioodil on inimesed avatud armastama, kui nende süda on vaba ja nad on nõus proovima armastusse astumist. Kui sina leiad endale sellel perioodil kaaslase ja te jääte kokku, siis sellest võib tulla väga pika tulevikuga suhe.

22. Aprillil kanna endaga kaasas erinevaid armastuse kristalle, et avada enda sees head armastuse õnne.

PUHASTA ENDA ARMASTUSE KRISTALLID      22. aprillil kindlasti puhastada enda armastuse kristallid. Kui tavaliselt tehakse seda igal Kuu esimese veerandi loomisel, mis aprillis on 14. kuupäeval ja peale aprilli Täiskuud 13. mail, siis see Täiskuu lausa soosib nende puhastamist. Sellel päeval enda armastuse kristallide, ehete, väeesemete ja kodu puhastamine armastusega seotud viirukite, rituaalitaimetega aitab ergutada nende tööd.

- Puhasta enda kodu Vanilje, Roosi, Sandlipuu või Kaneeli viirukitega/õli/küünalde suitsuga.

- Puhasta kodu vanilje ja meresoolaga, selleks hoia terve öö-päev vanilje koort meresoolaga kodu Lõuna poolsemas toas. Järgmisel päeval viska rituaalitaime segu metsa. Vanilje ja meresoola segu aitab eemaldada kodu Aurast Täiskuu mõjuga stressi energiat, mis takistab armastusel majja tulemist või suhtes õnnelik olla.

- Kui sul on Roosa Kvartsi küünlaalus, siis põleta selle sees 22. aprillil küünalt. Roosa Kvarts aitab sellel päeval samuti puhastada stressi energiat kodust, mis on seotud suhete probleemidega. Samas kui suhet ei ole, siis see aitab armastuse õnne majja tuua, et selle sama kuu aja jooksul anda võimalust õnnel naeratada.

- Puhasta terve enda kodu, kristallid ja ka iseennast võimsa puhastusrituaaliga. See rituaal on sobilik täpselt 22. aprillil tegemiseks, kus on Täiskuu seotud armastusega. See rituaal aitab anda uut võimalust armastusele, armastusele, mis juba eksisteerib ja ka sellele mida veel ei ole. Seega sobib nii suhtes olevatele inimestele, kui ka neile, kes soovivad endale kaaslast leida. Selleks leia endale mugav kauss, kus sees saad põletada Salveid või Salvei tõrvikut, selle sisse pane roosi õisi, kas kuivatatud või äsja nopitud koos meresoolaga. Seejärel hoia suitsevat Salveid roosiõite ja meresoola peal ning käi terve kodu selle suitsuga läbi. Nii aitab Salvei armastusega seotud probleeme lahendada, takistusi eemaldada, uusi võimalusi suhetesse tuua ja ka sinu enda Südametšakrat tervendada. 

- Valmista 22. aprillil endale armastuse eliksiiri. Kui oled suhtes ja tahad suhet tugevdada või uut ning paremat algust läbi Täiskuu väe sellesse tuua, siis valmista endale Roosa Kvartsi ja Smaragdi eliksiiri. Kui sa ei ole veel suhtes ja soovid Tule Ahvi aasta poolt antud armastuse võimalusest osa saada ning selle kuu jooksul enda eluarmastust leida, siis joo Roosa Kvartsi ja Roosa Opaali vett.

ARMASTUSE RITUAAL

Armastuse rituaal, mis aitab sinu enda Südametšakrat armastuse jaoks avada. Seda rituaali võib teha siis, kui oled suhtes või kui oled vallaline. See rituaal avab Südametšakra romantilistele emotsioonidele, aitab tervendada seda Tšakrat, avab sind uutele võimalustele ja uuele algusele.

RETSEPT:
- Akvamariin, Amasoniit ja Rutiilnõeltega Kvarts
- Samal päeval nopitud valge orhidee õit või õisi
- Valget riiet või riidest kotti
- Valget paberit ja tikke
- Valget suuremat küünalt
- Valge niidirull

Rituaali tee täpselt Täiskuu loomise päeval sellel ajal, millal sul on kõige enam aega sellele pühenduda.
Terve see aeg, kui rituaali teed, keskendu uutele võimalustele, armastuse ellu tulemisele ja iseenda avanemisele armastuse suhtes.
Rituaali jaoks pane endale sobivale kohale valge küünal põlema tikkudega ja selle ees olles lao lauale äsja nopitud Valge Orhidee õis, kristallid ning riie.
Esmalt kirjuta paberile vasakult poolt paremal Raido ruun, Kebo ruun ja Ansuz ruun. Ruunide alla kirjuta täpselt enda ees- ja perekonna nimi. Peale nime kirjutamist aseta lehe peale orhidee õis ning tilguta selle peale juba põlevat valge küünla vaha. Samalaja, kui vaha kallad, siis keskendu sellele, et sinu elus algab positiivne ning armastav periood ja sa oled avatud armastusele.
Kui see on tehtud, siis tõmbad valge niidiga paberi rulli, nii, et orhidee õis jääb paberi sisse kinni. Seo niiti nii palju sinna ümber, kui tunned, et vaja on. Peale selle kalla uuesti küünla vaha nüüd aga niidi peale, et see kinnitada.
Seejärel aseta maagia rull koti sisse või valge riide sisse ning pane ka kõik kolm kristalli sinna. Jäta see kott kuni südaööni valge küünla kõrvale, see on tähtis, et valget küünalt ei kustutataks enne südaööd.
Järgmisel päeval aseta maagia kott enda armastuse kristallide keskele. Seda rituaali tehes on väga oluline, et sul oleks armastuse altar või armastuse kristallide komplekt olemas.
Jäta see armastuse maagaikott sinna altarile järgmise Täiskuuni. Järgmisel Täiskuul ava see kott, aseta kolm maagia kristalli armastuse komplekti ja põleta maagiarull ära sellel samal päeval.
Maagia tegemiseks läheb aega kuu aega ja see mõjub sinu armastuse õnnele hästi. Need kristallid kannavad seda maagia väge ja on ülivõimsad sinu armastuse komplektis. Need on osa sinu heast õnnest, enesetundest ja armastusest.

ENERGIA TAASTUB, AGA KOHUSTUSED SUURENEVAD      22. Aprilli Täiskuu annab suure energia laengu kõigele ja kõigile, mis tähendab seda, et füüsiline ning vaimne energia suureneb. See on hea uudis, aga samas Tule Ahvi aasta mõjud käivad juba inimestel ülejõu, mis tähendab seda, et koguaeg on midagi vaja teha, kuhugile minna ja aeg kaob lihtsalt käest ära. Kui sa tunned, et aastavahetus just alles oli ja ei usu, et neli kuu on peaaegu läbi saanud, siis nüüd alles hakkab kiireks minema. Samas ma soovitan kõigil seda positiivselt ära kasutada, kuna väga palju materiaalseid võimalusi võib sinu teele tulla ja soovitan härjalt sarvist haarata, et mitte Tule Ahvi aasta magusamaid pooli maha magada. Igas aastas on siiski ka midagi head ja iga aasta annab meile mõningaid häid võimalusi. Seega, kui sinu teele tuleb peale 22. aprilli häid pakkumisi, siis võta riski.
Uuendatud: 12.04.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja