AHHAAT - NÄDALA KRISTALL JA ENNUSTUS

by in UUDISED .
AHHAAT -  Kaitseb kõige selle eest, mis hingele või kehale halba teeb. Tugevdab kodu ja sinu enda Aurat"

Tavaline Ahhaat on kõige võimsam Ahhaadiline kristall, millel on äärmiselt võimsad kaitseomadused. Ahhaadi liike on väga palju erinevaid, alustades Crazy Ahhaadist, kuni lõpetades Sammalahhaadiga. Tavaline hallikat tooni Ahhaat on aga teistest Ahhaadilistest üks kõige võimsamaid kaitse kristalle. Kui ma pidevalt mainin Musta Turmaliini, et selle jõud käib kurjusest üle, siis Ahhaat on peaaegu et Musta Turmaliini energeetika vääriline kaitse osas.

AHHAADI ENNUSTUS 17. APRILL - 24. APRILL

Ahhaat on seekord saanud nädala kristalliks, kuna see sümboliseerib väga hästi selle nädala olemust ja annab just sellel nädalal igaühele kõige enam jõudu juurde. Just sellel nädalal, arvestades kuu seisu ja astroloogilisi näitajaid, on selle nädalal vaja kõigil lisakaitset juurde. Juba sellepärast, et 22. aprillil loob end Täiskuu.

"Täiskuu müsteerium ja lisakaitse vajadus"

- Esmalt peab ära mainima, et 22. aprillil on Täiskuu loomine ja seega soovitan ma kõikidel kristallide armastajatel enda kodu ilusti ära puhastada Salvei või mõne teise rituaalitaime suitsuga. Peale selle soovitan läbi lugeda ka Täiskuu artikli, mille leiate SIIT, et vähegi mõista, mida Täiskuu sulle anda võib.

- Peale Täiskuu mõjutuste on sellel nädalal ja juba täna pühapäevast alates inimestes väike ärevustunne, mis võib siin üle seitsme päeva vähemalt kesta. See ärevustunne on kõik seotud Täiskuu mõjutuste, astroloogiliste näitajate ja üleüldise Tule Ahvi aasta jõu pärast. Seega usu mind, sul ei ole reaalselt millegi pärast vaja niivõrd muretseda. See ärevustunne, mis sinu sisse tekib või juba eksisteerib, see on närvilisus, mida tunnevad pea enamus. Seega rahu, ainult rahu!

- Sellel nädalal ma soovitan kõigil liiklejatel eriti ettevaatlik liikluses olla ja kindlasti ka tähelepanelikum. Kuna närvilisus on õhus, siis võib tekkida ohtlikke olukordi, aga parem on end kaitsta suuremate õnnetuste eest. See on ka üks põhjustest, miks ma nädala kristalliks Ahhaadi valisin. Ahhaat on seotud auto kaitsmisega, liiklusõnnetuste ära hoidmisega ja üleüldiste füüsiliste õnnestuste eest hoidumisega. Hoia Ahhaati enda autos, et see kaitseks sind, sinu perekonda ja sinu autot teel olles. Riputa Ahhaadi päikeseratas tahavaate peegli külge, hoia Ahhaat geoodi lihtsalt autos või tavalist kristalli koos teiste autokaitse kristallidega koos. Ahhaat geood autos on seetõttu väga hea, kuna sellel ei kao väga kiiresti energia ära ja seda peab haruharva autost välja võtma ning puhastama viima. Samas aitab see ka teistel kaitse kristallidel autos paremini tööd teha.

- Peale närvilisuse ja liiklusohtude on sellel nädalal ka häid omadusi, milleks on armastus. Täiskuu ajal saab teha armastusega seotud rituaale ning avada enda Südametšakra armastusele vastuvõtlikumaks. Joo sellel nädalal armastuse kristallidest valmistatud vee-eliksiire, taime teesid ja söö armastuse taimi, nagu näiteks Granadilli ehk Passiooni.

-Soovitan sellel nädalal kanda armastuse ja kaitse kristalle korraga, et kaitsta end ohtude eest ning samas talletada endasse armastavat väge, mida see nädal sulle pakkuda võib.

- Sellel nädalal ma soovitan rohkem enda koduga tegeleda, mitte pidutseda eriti reedel-laupäeval, kus Täiskuu võib muuta inimesi tavapärasest agressiivsemaks ja ma soovitan iseenda heaolu jaoks palju ära teha.
 
Miks on närvilisus sellel nädalal meie hingedes? See on energialaine, mis sunnib inimesi enda eest hoolitsema hakata, närvilisena tunneb see end, kes käitub enda kehaga valesti, kes toitub valesti, kes käib valet radapidi. Kui sina tunned närvilisust, siis muuda suunda, muuda toitumisharjumusi jne.
Paljud inimesed võivad tunda enda füüsilises kehas probleeme ning nõrkust ja kui see nõrkus on, siis on see märk valedest harjumustest. Seega kuulake enda keha ja andke talle seda, mida ta väärt on, et ta teeniks sind hästi.

MIDA AHHAAT SULLE ANNAB?

Ahhaadi kristall on kaitsvate omadustega ja mina isiklikult hoiaksin seda kodukaitsekristallide komplektis, mille asukoht peab olema kodu välisukse kõrval. Ei ole vahet, kummal pool ust need kristallid sul kodus on, peaasi on see, et need oleksid kodus seespool ja võõraste inimeste eest varjatud ehk mitte nähtaval kohal. Sinna komplekti võivad kuuluda väga paljud erinevad kaitse kristallid, nagu näiteks Must Turmaliin, Must Ahhaat, Kalkopüriit, Antofülliit, Kullisilm, Tiigrisilm, Hüpersteen, Püriit jne. Ahhaat on selle komplekti üks põhikristallidest, kuna sellel on oskus kaitsta kodu sissemurdmiste eest, negatiivsete kogemuste eest ja kurjuse eest. See kaitseb sinu kodu, aga kodu kaitseb sind, pea seda meeles!

Täiskuu ajal saab valmistada kodu kaitse tugevdamise rituaali, mida saab teha ka juba olemasolevatest kristallidest, mis sinu kodu kaitse kristallide komplektis juba eksisteerivad. Selle Täiskuu rituaali leiad SIIT.

Ahhaat on reisimiseks väga hea kristall, mille võiksid kaasa võtta ja see kuulub reisikristallide komplekti. Ahhaat kaitseb sind teel olles, reisimise kristallide kohta saad lugeda lähemalt SIIT.

Ahhaadi kristall kuulub kodukaitse võrgustiku loomise kristallide hulka, mida peidetakse kodu välisnurkadesse. Nende kristallide kohta saad lugeda SIIT.

Ahhaat geood on mitmeid kordi võimsama väega, kui tavaline poleeritud kristall. Geoode kasutatakse energia suunamiseks, väeesemete laadimiseks, kodu energia parandamiseks ja kaitse võrgustiku tugevamaks muutmisel. Geoodid on ühed vajalikumad kristallid sinu kodus, kui sa tegeled kristallidega, kuna nendel on oskus teisi kristalle võimendada ning töös hoida.
Ahhaat geoodi hoitakse kodu kaitse kristallide keskel, et need tugevamalt tööd teeksid, kodu välisnurkades, kui soovitakse tugevamat kodu kaitset luua ja aknalaual, kui soovitakse ehteid laadida. Ahhaadi geood võiks olemas olla neil, kellel on erinevaid ehteid, mille toimeteks on kaitsmine. Ahhaat geood võimendab kaitse kristalle ja aitab nendel ehetel võimsad olla.

Ahhaadi poolkuu talisman suurendab tahtejõudu ja kui kannad Druzy Ahhaati, siis sellel on oskus sinu Aurat puhastada, tugevdada, energialekkeid kinni panna, tugevdada kaitset energiavampiirluse ning ärasõnumise eest. Ahhaat on võimas kaitse talisman, mis aitab sinust eemale hoida kõike halba. Ahhaat kaitseb vaimse ja füüsilise vägivalla eest. Ahhaadi kristalli soovitan lastele kaasa panna kotti või jope taskusse, kui neid kiusatakse.

Kanna Ahhaati käe peal, kui soovid samuti enda Aurat tugevdada või takistada sul endal välja rääkida asju, mida sa ei tohiks teiste inimestega jagada.

Ahhaat on võimsate kaitsvate omadustega, mida tasub enda elus hoida nii kodus, autos, kui ka endaga kaasas.

Nädala kristall on alati -10% soodsam terve nädala jooksul.
Uuendatud: 17.04.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja