TERVISE JA ELIKSIIRIDE ÕHTU

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

Esimene seansiõhtu neljapäeval 19. mail algusega kell 19.00

Teine seansiõhtu neljapäeval 26. mail algusega kell 19.00

Kolmas seansiõhtu pühapäeval 29. mail algusega kell 17.00

Kui seansile soovijaid on palju, siis tehakse ka lisaseanss, millest antakse kindlasti ka teada.

Tervise ja Eliksiiride õhtu on mõeldud vee-eliksiiride valmistamiseks, nende tutvustamiseks, tervise teemal suhtlemiseks ja tervendusteraapiate õppimiseks.
Seansile ootan ma kõiki enda uusi ja vanu spirituaalsete teemade huvilisi ning neid, kes soovivad enda tervisele head teha. Kristallidel on väga palju tervendavaid omadusi, mida me enda keha jaoks saaksime ära kasutada, andes läbi nende enda eeterkehasse tervendus. Pidage meeles, et sinu füüsiline tervis saab alguse tugevast Aurast ja hingest. Kui tunned, et sooviksid rohkem teada saada, miks üks või teine haigus eksisteerib, kuidas kristallidest valmistatud vee-eliksiiridega endale head teha ja sooviksid oma hinge rikastada, siis ootan sind Tervise ja Eliksiiride õhtule.

Seansile võta kaasa enda nõiduslik märkmik või sobilik märkmik, et saaksid kõik huvitava endale kirja panna.

Enne seansile tulemist soovitan ma kõigil looduses ära käia, jalutama minna, joogat või meditatsiooni praktiseerida. Seda selleks, et sinu alateadvus talletaks sellel õhtul endasse kõik vajaliku. Pealegi on see ka sinule endale kasulik, kui soovid üldseansi lõppedes minult spirituaalset nõu saada.

ÕHTU TEMAATIKA:

- Kristallidest valmitatud eliksiiride degusteerimine ja selle energia tunnetamine.
- Kristalli eliksiiride valmistamine ja detailsem mõistmine.
- Spirituaalsete ja Aura kaitse eliksiiride valmistamine.
- Tervendustest rääkimine, erinevatest haigustest kõnelemine ja nende haiguste vaimse tagamaa lahti seletamine.
- Erinevate kristallide erinevad tervendavad omadused.
- Tšakrate tervendamine läbi eliksiiri vee.

Seansi temaatikaks on tervis, seega sellel õhtul vastan ma meeleldi vaid tervise küsimustele. Igal seansil osalejal on võimalus peale üldseansi lõppemist minuga individuaalselt oma tervisest kõneleda ja nõu saada.

REGISTREERIMINE

Üldseansile registreerimiseks saada registreerimine@latene.ee enda seansile registreerimise soov, kirjutades meile oma nime, kindlasti ka telefoni numbri ja sobiliku seansi kuupäeva. Kui sulle sobivad erinevad kuupäevad, siis kindlasti märgi ka see ära. Sellisel juhul seansigrupi kohtade täis saamisel saame me lisada sind teise gruppi.

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt oodatakse kinnitust seansil osalemise või mitte osalemise kohta.

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, soovime, et te sellest meile esimesel võimalusel teada annaksite, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi. 
Uuendatud: 20.04.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja