ROOSA KVARTS - NÄDALA KRISTALL JA ENNUSTUS

by in UUDISED .
 

"Roosa Kvarts - Loob armastuse sinu ümber, sinu sees ja loob selle jaoks tee, et see saaks ühel heal päeval tulla veel paremal kujul sinu juurde"

Roosa Kvarts on maailmas üks enimtuntumaid kristalle ja üks tuntumatest armastuse kristallidest. Roosal Kvartsil on väga palju häid omadusi ja kümneid põhjuseid, miks seda endaga kanda. Roosa Kvarts edendab armastust, toob ellu tingimusteta armastust ja sõprust.

ROOSA KVARTSI ENNUSTUS 24. APRILL - 1. MAI

Roosa Kvarts on seekord saanud nädala kristalliks, kuna see sümboliseerib väga hästi selle nädala olemust ja annab just sellel nädalal igaühele kõige enam jõudu juurde. Just sellel nädalal, arvestades kuu seisusid ja astroloogilisi näitajaid, on igas mõttes tegemist ülimalt emotsionaalse nädalaga. Emotsionaalsus tuleb heal ja halval kujul palju esile ning armastuse teemad on õhus tänu eelmise nädala Täiskuu loomisele. Seega, Roosa Kvarts on see, kes sulle sellel nädalal saab kõige enam toeks olla. Roosa Kvarts maandab pingeid ja toob positiivset suhtumist.

"Kuu viimase veerandi loomine ja eelmise nädala Täiskuu armastuse kanalite avamine"

- 22. aprilli Täiskuu toob parajaid segadusi ja mitmeid emotsioone suhete osas. Paljud inimesed on segaduses ja ei tea kellega suhelda, kellega mitte, keda armastada, keda mitte ja nii edasi. See on kõik seotud selle Täiskuu jõuga, mida see siis mitu kuud kajastab inimeste tundeeludes. Roosa Kvarts aitab seda kõike tasakaalustada ja kui sul on Roosa Kvartsi kristallidest ehteid olemas, siis võta need välja, puhasta need Roosi viiruki, küünla, õli suitsu kõrval või kasuta selleks Salveid. Peale puhastust kanna neid nädal endaga, et end hoida liialt emotsionaalsete tunnete eest.

- Valmista endale iga hommik vee-eliksiiri Roosast Kvartsist, et tagada endale positiivne mõju selle perioodi juures. Roosa Kvartsi vee-eliksiir aitab hoida sinu kogu Auras armastavat energiat, mis kaitseb sind ebameeldivate kogemuste ja olukordade eest, mis võib esile tulla suhtes või suhtlemises teiste inimestega.

- Kui sellel nädalal keegi sinu tuttav või lähedane käitub sinuga väga kummaliselt, ütleb asju välja, mida sa ei ootaks temalt või ei soovi enam sinuga kasvõi suhelda, siis ma soovitan mitte solvuda sellepeale ja anda talle lihtsalt aega. Sellel nädalal ei suuda paljud inimesed enda tundeid sõnadesse panna ja ei oska ka seletada enda segadusetunnet. Seega valesid valikuid võivad paljud teha. Anna andeks ja anna aega.

- Positiivne pool on see, et sul on võimalus muuta enda suhet paremaks ja tuua endale hingesugulane ellu. Kuna nädal keerleb tõsiselt ümber Südametšakra ja armastuse, siis seda saab kasutada ka enda heaks ära. Küsi enda mõtetes Inglite käest vastuseid, märke, soovi endale kaaslast ligi, kuna nad on abivalmid hetkel aitama armastuse temaatiliste küsimustega.
Hoia ise positiivset suhtumist, et armastus saaks sinu ellu tulla, seal olla ja kaitse enda suhet positiivsete mõtetega. Igasugune negatiivsus, mida sa annad tunnetesse kutsub seda sama esile, mida mõtled, kuna Inglid on valmis teed looma selleks. Las nad pigem loovad positiivse tee ja anna endale võimalust armastada või armastust leida.

30. aprill Kuu viimase veerandi loomine ja Volbriöö

Kaks väga huvitava energiaga sündmust langevad sellel korral kokku. Sellel päeval tehakse erinevaid rituaale, puhastusmaagiaid ja väga palju erinevaid maagiaid, mida tehakse tavaliselt vaid teatud Täiskuu ajal. Sellel päeval soovitan kõigil enda armastuse kristallid puhastada, kuna eelmine Täiskuu, mis end 22. aprillil lõi, aitab kaasa armastuse edenemisele või siis halvenemisele. Puhasta need kristallid selleks, et võtta sellelt perioodilt kõik see, et sul tundeelus kõik hästi läheks.

Selle päeva energeetiline väärtus on see, et see aitab paljud asjad sinu elus selgeks teha. Asjad võivad päevavalgele tulla, sõnumid saadetakse Inglite poolt ja sa suudad asju lahti analüüsida. Selleks soovitan ma sellel päeval keskenduda asjale, mis sulle muret pakub või mille suhtes sa segaduses oled. Selle peale mõeldes annad sa võimaluse sellel laheneda ja see selgeks saada.

MIDA ROOSA KVARTS SULLE ANNAB?

Roosa Kvartsi kristallil on nii mitmeid erinevaid kasutamise võimalusi sinu kodu Feng Shuis, lillede muldadele asetades, armastuse kristallide komplektidesse lisamiseks ja üleüldse kodu energeetika muutmisel. Roosa Kvarts ükskõik millisel kujul sinu kodus aitab tuua head armastuse, suhete, sõpruse ja heaolu õnne sinu koju. Roosa Kvarts kuulub armastuse kristallide komplekti, mille leiate Kuu esimese veerandi loomise artikli alt. Roosat Kvartsi hoitakse Valge Orhidee mullal, et see sinu perekonna armastust ära ei rööviks, vaid annaks seda teile.

Roosa Kvartsi küünlaalus on väga hea Feng Shui element, kuna see aitab kogu perekonnale, tervele kodule ja loomulikult ka sinule endale emotsionaalset heaolu tuua. Roosa Kvarts tõmbab ligi tingimusteta armastust ja aitab sul armastada kogu enda elu, sind ennast, sinu saatust ning inimesi, kes sinu kõrval on.
Ükskõik millised Roosast Kvartsist ehted on kasulikud igaühele, kuna Südametšakra on see Tšakra, mis on inimese Tšakrasüsteemis kõige nõrgem ning enim haavatum, siis Roosa Kvarts on see, mis aitab seda Tšakrat tasakaalus hoida.
Roosa Kvartsi päikeseratas on kõige tugevam, mis oskab Südametšakrat tervendada ja hea on üldse, et sellisel juhul, kui soovid seda teha, siis kannaksid ripatsid otse südame kohal. Kui kannad Roosat Kvartsi kõrvarõngastena, siis see aitab kriitika suhtes tugevam olla ja takistab igasuguste erinevate ebameeldivate emotsioonide kehasse kinni jäämise eest. Peale selle loomulikult aitab Roosa Kvarts vabastada stressi ja selleks on kõige parem kanda seda kristalli kõrvarõngastena ehk võimalikult lähedale Kolmanda Silma Tšakrale. Kolmanda Silma Tšakra on seotud stressiga. Roosat Kvartsi käepeal kandes aitab see kaitsta emotsionaalse pinge eest.
Roosa Kvartsi südame ripatsid toovad selle kandjale armastust, Roosa Kvartsi delfiin vabadust ja stressist vabaks laskmist, Kuusnurk ripats armastuse soovide täitumist, Roosa Kvartsi poolkuu aitab sõprusi luua ja hoida, Roosa Kvartsi elevant toob armastust ellu, Roosa Kvartsi karu takistab tunnete riivamise ja solvamise eest ja nii edasi.

Roosa Kvartsi kristallipuu on hea Feng Shui element, mis aitab majja armastuse õnne tuua. Kristallidest valmistatud puud on pärit Hiinast ja teistest Idamaadest, kus nende väärtus on suur, kuna usutakse, et puu sümboolika toob head õnne. Kui puu sümbol kombineerida kristallidega, siis toob see täpselt seda õnne, millise energiaga on kristall seotud. Roosa Kvarts toob armastuses õnne.

Roosa Kvartsi pendliga on kõige enam võimalik küsida vastuseid suhteteemade jaoks ja loomulikult on sellega võimalik ka kontrollida Südametšakra tööd.

Koduvõtmete küljes Roosa Kvartsi võtmehoidjat hoides aitab see majja head armastuse õnne tuua, uut algust armastusse ja kui perekond elab seal, siis perekonda koos hoida ja head omavahelist suhtlust luua.

Roosa Kvartsi massaaži saua ja lapikut kristalli ehk massaaži kristalli saab kasutada keha tervendamiseks.

Nädala kristall on alati -10% soodsam terve nädala jooksul.         
Uuendatud: 24.04.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja