PEAVALUDE PÕHJUSED - HINGEPEEGEL

by in UUDISED, TERVIS .
 
Igal valul on emotsionaalne põhjus olema, füüsiline probleem ei teki ennem, kui ei ole emotsionaalset probleemi selles samas piirkonnas. Emotsionaalse probleemi olemasolu avab füüsilise probleemi ja lõpuks ka haiguse. Iga valu on peegeldus energia blokaadist ja sisemisest hingelisest probleemist. Tihtipeale inimesed ignoreerivad valusid, arvates, et need lähevad üle ja arvates ka seda, et need on tühised valud. Üks asi on tõepoolest see, et kui sa oled end ära löönud ja sellest on tekkinud valu, aga teine asi on see, et see valu tekib pingetest või lihtsalt ilma füüsilise põhjuseta, siis see on see valu, millest ma sulle täna räägin. Ära alahinda oma füüsilist keha mitte kunagi, see on nagu suur märklaud, mille kaudu sinu hing enda probleeme väljendab. Ole tark ja kuula, mida sinu keha soovib sulle öelda, et saaksid muuta enda sees olevat probleemi ja edasi tervemana liikuda.

Kui inimesed ignoreerivad valusid, siis valu muutub krooniliseks ja see ei lõppe ennem, kui sa emotsionaalset tervenemist endale annad. Krooniline valu on vihje sulle selle kohta, et sul on tõsine energiate blokaad ja Tšakra ei tööta lihtsalt. Peavalud tekivad Kroontšakra kinnisest energiast, silmade kõrval või silmapõhja peavalu tekitab Kolmanda Silma Tšakra.

PEAVALUD LÄBI KROONTŠAKRA, SELLE PÕHJUSED JA TERVENDAMINE

Kroontšakra asub otse sinu pea kohal, see on seitsmes Tšakra kanal, mis töötab elusse uskumise, motivatsiooni, ambitsiooni, tuleviku peale mõtlemise, elu armastamise ja soov spirituaalsemaks muutumise alusel. Need on ühed peamised emotsioonid, mida Kroontšakra vajab, et see terve oleks. Läbi nende positiivsete emotsioonide aitad sa ise sellel Tšakral tööd teha. Kui tunned, et mõni neist märksõnadest puudub hetkel sinu elus mõnel põhjusel, siis võid oletada, et see konkreetne suund on sinu elust puudu ja Tšakra on seetõttu ka kinni.

Kroontšakra tervendaja ja peavalude vabastaja kristall: Neid kristalle tuleb kindlasti kas kõrvarõngastena kanda, ripatsina võimalikult lähedal kurgule või juua nendest kristallidest vee-eliksiire.
Suitskvarts, Rutiilnõeltega Kvarts, Turmaliinsuletistega Kvarts, Mäekristall, Ametüst. Need kristallid vabastavad energia blokaade sellel Tšakral.

Kuidas mõtetega tervendada Kroontšakrat ja vabastada valusid?

Keskendu tuleviku loomisele, unista, unista nendest asjadest, mida oma ellu soovid tuua, usu tulevikku, usu paremasse tulevikku, leia igast tegevusest motivatsiooni ja motiveeri end tegutsema, saa üle laiskusest, kuna laiskus või sõnad "ma ei jaksa, ma ei suuda, ma ei viitsi, mul pole vaja, see on mõttetu" - need samad emotsioonid panevad sul kiiremas korras Kroontšakra kinni ning pika Tšakra kinni olemise tagajärjel saad endale painavad peavalud.

EMOTSIONAALNE PEAVALU, MIS EI OLE VEEL FÜÜSILISSE KEHASSE ÜLE KANDUNUD HAIGUSENA

Esmalt muutub sinu emotsionaalne keha ja peavalud annavad tunda siis, kui inimene on stressis, muretseb tuleviku pärast, ei usu, et oleks midagi võimalik paremaks muuta, kardab muudatusi, kardab tulevikku, kardab hakkama saada, kardab tõde, kardab tõele vastu seista ja ei näe elus positiivsust.

KROONTŠAKRA NÕRKUS AVAB FÜÜSILISES KEHAS TERVISE PROBLEEME, MILLEL ON PEAVALUDE SÜMPTOMID

Kui Kroontšakra on väga pikalt olnud tasakaalust väljas, siis see hakkab füüsilisse kehasse probleeme tekitama ja sul võib olla alljärgnevalt mõni haigusseisund. Ainuke viis neid haigusi emotsionaalselt tervendada on Kroontšakra tervendusega tegelema hakata, kuna positiivne energia sellel kanalil avab tervenduse.

Hormonaalsed probleemid Ükskõik milline hormonaalne probleem ja kilpnäärme probleemid tekivad pikaajalisest Kroontšakra kinnisusest ning nende tasakaalust välja olemine toob esile peavalusid.

Kemikaalide ja lõhnade suhtes tundlikus See probleem on paljudel ja see on esimene märk sellest, et sul on ülimalt nõrk Kroontšakra. Ülitundlikusest tekivad peavalud, kui sa oled kuskil ruumis, kus on tugevad aroomid. Kui sa ei salli viirukite lõhna ega ka aroomiküünalde aurast tekkivat lõhna, on see märk Kroontšakra mittetöötamisest.

Unehäired, närvilisus ja paanika hood Kroontšakra populaarsed haigusseisundid on just need kolm, mis pika kannatamise tagajärjel toovad tugevaid peavalusid.

PEAVALUD LÄBI KOLMANDA SILMA, SELLE PÕHJUSED JA TERVENEMINE

Kolmas Silm asub otse laubal ehk otsmikul ja see on seotud intuitsiooniga ning enda füüsilise ning vaimse keha tunnetamisega. Selle Tšakra töötamine vajab ennekõike spirituaalset energiat ehk soovi intuitsiooni arendada, soovi olla teadlikum elu suhtes, soovi muuta end tervislikumaks ja mis kõige tähtsam, iseenda sisetunde usaldamine. Need on need positiivsed emotsioonid, mis tervendavad Kolmandat Silma ja aitavad sellel töös olla. Kolmas Silm läheb kinni siis, kui inimene kahtleb pidevalt iseendas, ei suuda otsuseid langetada ja eirab spirituaalsust. Kolmanda Silma peavalud on tavaliselt nagu kirvehoobid ja asuvad silmade lähedal. Kolmanda Silma peavalud tekivad ka siis, kui inimene surub alla mälestusi, mis on valusad ja ta ei soovi neid enda sees lahendada.

Kolmanda Silma tervendaja ja peavalude vabastaja kristall: Neid kristalle tuleb kindlasti kas kõrvarõngastena kanda, ripatsina võimalikult lähedal kurgule või juua nendest kristallidest vee-eliksiire.
Sodaliit, Küaniit, Ioliit ja Dumortjeriit. Need kristallid vabastavad energia blokaade sellelt Tšakralt.

Kuidas mõtetega tervendada Kolmandat Silma ja vabastada valusid?

Kolmanda Silma tervendamine algab ennekõike iseenda usaldamisest ja kõhkluste hajutamisest. Inimesed, kes pidevalt teiste käest nõu küsivad ja kellele on ülioluline teiste inimeste arvamus, siis see on suur tagasilöök Kolmandale Silmale. Ennekõike pead sa õppima otsuseid vastu võtma läbi iseenda sisetunde, sa pead kuulama, mis sinu keha ütleb, millised märgid tulevad ja mis on sinu esialgne sisetunne rääkinud sulle. Õpid ennast kuulama, arenda end spirituaalselt, tegele joogaga, meditatsiooniga, kristallidega, pendeldamisega ja teiste spirituaalsete tegevustega. Peale selle tekitab Kolmandas Silmas energia blokaade ka liigne huvi teiste inimeste elude suhtes, Kolmas Silm on terve siis, kui sa elad iseendale.


EMOTSIONAALNE PEAVALU, MIS EI OLE VEEL FÜÜSILISSE KEHASSE ÜLE KANDUNUD HAIGUSENA

Kolmanda Silma energia blokaadid tekitavad pearinglusi, tasakaaluhäireid, silmade ülitundlikust ja sellega kaasneb peadselt ka peavalud. Need peavalud on kõik seotud Kolmanda Silmaga.


KOLMANDA SILM NÕRKUS AVAB FÜÜSILISES KEHAS TERVISE PROBLEEME, MILLEL ON PEAVALUDE SÜMPTOMID

Kui Kolmas Silm on väga pikalt olnud tasakaalust väljas, siis see hakkab füüsilisse kehasse probleeme tekitama ja sul võib olla alljärgnevalt mõni haigusseisund. Ainuke viis neid haigusi emotsionaalselt tervendada on Kolmanda Silma tervendusega tegelema hakata, kuna positiivne energia sellel kanalil avab tervenduse.

Depressioon Depressioon on peamine haigusseisund, mis lööb välja koos peavalude ja tugeva Kolmanda Silma nõrkusega. Depressioon tekib siis, kui energia blokaad on juba eelnevalt väga kaua eksisteerinud ja enne seda võib olla käinud pidev võitlus peavaludega.

Silmade haigused ja silmenägemise järsk taandumine Silmad sümboliseerivad Kolmandat Silma ja need haigused tekivad Kolmanda Silma nõrkusega, millega eelneb pikk periood peavalusid.

Peavalud annavad sulle teada, et tegutse, liiguta ennast, muuda ennast, märka enda hinge ja toida seda õigete emotsioonidega. Vastasel juhul tekivad haigused, millest on väga raske lahti saada. Haigused tulevad ennekõike Aurasse ja seejärel siis füüsilisse kehasse.

Füüsiline probleem, mis tekitab peavalusid on vähene vedeliku tarbimine (seal juures vee, mitte kohvi ega teiste joodavate ainete tarbimine), toksiine täis toit, toksiine täis õhk ja kehale kahjuliku toidu söömine.
Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja