NOORE KUU LOOMINE 6. MAIL - ARMASTADA VÕI MITTE ARMASTADA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Noor Kuu loob end Sõnni tähemärgis täpselt 6. mail reedesel päeval. Noore Kuu loomine on ikka ja alati üks positiivne sündmus, kuna selle kuu faasiga on võimalik enda ellu kõike head tuua. Kui Täiskuu on seotud asjade ja emotsioonide võimendamisega, siis Noor Kuu on seotud uute algustega, olgu siis selleks tähemärgi mõjutus milline tahes.

Sõnni tähemärk annab Noore Kuu loomisele armastusega ja tundeeluga seotud omadused, mis teeb sellest kuu faasist hea perioodi enda tundeelus kord majja lüüa.

Noore Kuu loomine annab sulle ja kõigile teistele sinu ümber võimaluse enda tundeelu korrigeerida, kas siis paremuse poole või siis kehvade emotsioonide najal teisele poole. Noore Kuu loomise ajal on väga tähtis, võib öelda, et isegi ülioluline kontrollida emotsioone, mida sa tunned ja mõtteid, mida sa mõtled. Igal Noore Kuu loomise ajal, kui ma kellegiga koos aega veedan ja kuulen, et ta muutub negatiivseks, siis ma lausa palun või no lausa peatan ta mõtetelt, seda kõike selleks, et sa Noore Kuu väge kehvasti ära ei kasutaks. Noore Kuu ajal tuleb olla positiivne, eriti selles aspektis, millega on Noore Kuu loomine seotud. Antud juhul on Noore Kuu loomine seotud armastusega, seega küsi enda käest, kas soovid armastada või mitte armastada. Kas soovid edasi liikuda olemasolevast suhtest või soovid jätkata sealt, kus hetkel oled või hoopis oled vallaline ja sooviksid endale uue võimaluse anda. Mõtle selle peale enne 6. mai saabumist ja kui oled otsustanud, mida enda emotsionaalsema poolega ja tundeeluga peale hakata, siis võta 6. mail üks konkreetne mõte pähe. Kui soovid enda ellu kedagi erilist ja tunned, et sa oled valmis taas armastama, siis käi sellel päeval ringi mõtetega, et "tulgu minu ellu keegi, kes mind armastaks ja keda mina ka vastu armastaksin" ja kui soovid hoopiski suhtele lõppu saada, suhtele, milles mõlemad nii ehk naa piinlevad, siis sea endale mõte, et "Soovin, et me mõlemad läheksime rahus lahku ja leiaksime oma teed".

MIDA HEAD TEHA NOORE KUU LOOMISE PÄEVAL?

Teatud tegevustele antakse Noore Kuu loomisega jõudu juurde ja kui sul on vaja lisajõudu mõnele neist teemadest, siis kindlasti soovitan just sellel päeval see ette võtta. Noore Kuu loomine annab väge ja ka Sõnni tähemärk teeb seda.

- Hea päev abiellumiseks, seda siis ükskõik millisel Noore Kuu loomise päeval, aga Sõnni tähemärk annab romantikat suhetesse juurde.

- Lapseootele jäämine. Noore Kuu loomise päev on tavapärasest viljakam periood ja lapsed, kelle ema aurasse tulek on seotud Noore Kuu loomisega, neile antakse tugevamat tervist juurde. Kui sul on viljakuse kristallid olemas, siis kindlasti puhastada need sellel päeval Vanilje viiruki või Salvei suitsuga.

- Kui soovid perekonda harmooniat ja üksteisega suhtlemist tuua, siis korralda selleks päevaks perekonnale koosviibimine. Noore Kuu loomise päeval soovitan ma alati olla enda pereliikmetega koos.

- Kui soovid alkoholi või toidu liigtarvitamisest ja halbadest harjumustest lahti saada, siis sellel päeval ei tohi kindlasti neid aineid tarvitada. Alkoholi joomine Noore Kuu loomise päeval toob rohket vajadust terve kuu seda ka manustada, sama kehtib toiduga. Seega, kui soovid dieeti pidama hakata, siis 6. mail ole eriliselt tervislik, et see saaks sulle heaks alguseks.

- Kui tunned, et sa oled kodus väsinud, pereliikmed riidlevad või sul ei ole jõudu enda koduga tegeleda, siis Noore Kuu loomise päev on ideaalne aeg selle harjumuse muutmiseks. Põleta terves elamises Salveid, põleta valgeid küünlaid, puhasta voolava vee all enda kristalle, too kristalle majja juurde, too värskeid taimi enda elamisse, puhasta kapid, tee kodu korda ja tee üleüldist suurpuhastust sellel päeval. Noore Kuu loomise päeval nende toimetustega tegelemine toob energiat sulle terveks kuuks, et suudaksid jätkusuutlikult enda koduga tegeleda. (Põleta Basiiliku küünalt, Patšuli viirukit külluse nurgas ja viia sinna värsket münti poti sees. Põleta Roosi küünalt, Roosi viirukit ja vii värskeid roose armastuse kristallide kõrvale või kodu Lõuna poolsesse nurka.)

- Sellel päeval on soodne aeg ka enda Tšakrate ergutamiseks, kuna eeterkeha võtab Noore Kuu loomise ajal kiirelt tervenduse vastu. Tee enda Tšakratele vee-eliksiiri, kanna Tšakra kristalle ja mediteeri ning ole võimalikult palju sellel päeval ka õues.

Kanna sellel päeval armastuse kristalle, et tuua endale uut võimalust, kas siis uut suhet vallalisena või suhtes olles uut romantilist perioodi. Kanna armastuse kristalle koos kaitse kristallidega ehk soovitan kanda järgmisi kristalle: (vaata enda ehted üle ja leia mõni nende seast)
Roosa Kvarts, Kuntsiit, Roosa Opaal, Sugiliit, Tšaroiit, Smaragd, Sinine Topaas ja mõni kaitsev kristall, milleks on Must Turmaliin, Hüpersteen, Antofülliit, Oonüks, Šungiit, Hematiit ja nii edasi.

Valmista armastuse rituaali, millega saad enda ellu häid võimalusi ligi kutsuda ja kuna see maagia on sinu koduga seotud, siis see maagia pigem loob sinu enda elamisse paremat, romantilisemat ja armastavat energeetika. Pea meeles, et sinu enda Aura saab alguse sinu kodu Aurast.

ARMASTUSE MAAGIA JA KODU ENERGEETIKA PARANDAMINE

Rituaali jaoks võta üks roosa ja üks punane küünal, mis on veidi suurem kui teeküünal ehk soovitan suuremaid küünlaid kasutada. Küünaldeks võid kasutada ka Roosi küünalt ja Sidrunmelissi või Jasmiini ja Mango küünalt. Nendel küünaldel on armastusega seotud energia juba olemas, aga võid kasutada ka täiesti tavalisi küünlaid.

Aseta üks roosa ja teine punane küünal mõlemad enda magamistuppa sellel päeval ehk 6. mail peegli ette. Kui peeglit magamistoas ei ole, siis soovitan tuua selleks ajaks peegel sinna. Võta enda armastuse kristallide komplekt ja vii sinna küünale keskele. Vahet ei ole, kui palju kristalle selles komplektis on, see annab lihtsalt maagiale jõudu juurde ja võimendab seda komplekti paremasse töösse. Kui kristallikomplekti ei ole, siis soovitan vähemalt ühte Roosat Kvartsi ja ühte Vikerkaare Kuukivi selleks maagiaks kasutada, mille hiljem saad armastuse kristallide komplektiks muuta ning sellele komplektile algust teha.

Peale selle, kui kristallid on küünalde keskele asetatud, võta paber, millele kirjutad enda täispika nime, sünnikuupäeva koos märksõnaga "Armastus saabub, mure kaob" (Kui soovid kaaslasega koos maagiat teha, siis kirjuta ka tema nimi). Kui oled kirja pannud selle, siis tõmba punase niidiga see paber rulli. Alles siis süütad mõlemad küünlad ja ootad kuni küünalde vaha vedelaks muutub. Seejärel võtad vaha ja tilgutad mõlemast küünlast veidi selle rulli peale. 

Kui see on tehtud, siis jäta see rull kristallide peale terveks ööks. Põleta küünlaid järjest nii kaua, kui vähegi võimalik on ja hiljem, kui küünlaid kustutama hakkad, siis paned selle maagia rulli nende mõlema küünalde tulest põlema ja hiljem küünlaid kustutades lausud selle sama lause "Armastus saabub, mure kaob".

See armastuse maagia aitab võimendada armastuse kristalle ja koju armastuse energiat juurde tuua. See maagia suurendab armastuse tunnet, armastuse õnne, suhte õnne ja romantikat sellele inimesele, kelle nimi seal maagias oli.


SOODNE AEG ARMASTUSE TEEMADEL ENNUSTAMISEKS JA PENDELDAMISEKS

6. mail sea endale koju meeldiv altar ennustamiseks, võta enda intuitsiooni ning ennustamise kristallid välja, süüta lilla või sinine küünal ning ennusta kaartidega, pendliga või ruunidega. Kellel on Roosa Kvartsi pendel, siis just see on pendel, millega kõige enam saab vastuseid armastuse teemadele. Peale selle võib kasutada ka Kuukivi pendlit.
Uuendatud: 26.06.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja