AKVAMARIIN - NÄDALA KRISTALL JA ENNUSTUS

by in UUDISED .
 

 

"AKVAMARIIN on kristall, mis kannab endaga kaasas armastust, rahu, stabiilsust ja harmooniat."


Akvamariin on puhta energiaga kristall, mis avab armastama ja kaitseb hinge kurjuse eest. Akvamariin on romantiline kristall ja kui seda talismanina kaelas kanda, aitab see avada Südametšakra, puhastada seda ning suurendada armastuse tunnet. Akvamariin on aegade algusest peale olnud kaitse talismaniks neile, kes reisivad üle mere. Akvamariin kaitseb kõige selle eest, mida vesi võib meile halba teha.

AKVAMARIINI ENNUSTUS 1. MAI - 8. MAI

Akvamariin on seekord saanud nädala kristalliks, kuna see sümboliseerib väga hästi selle nädala olemust ja annab just sellel nädalal igaühele kõige enam jõudu juurde. Just sellel nädalal, arvestades kuu seisusid ja astroloogilisi näitajaid, on sellel nädalal põhiline küsimus inimeste mõtetes "Sooviksin olla tervislikum, mida teha?", "Sooviksin muuta enda elu, mida teha?" See nädal tuleb paljugi ennast otsiv ja endas selgusele saamist.

"Noore Kuu loomine, emadepäev, tervislikud muudatused ja eneseotsimine"

- Sellel nädalal hakkavad väga paljud inimesed enda tervises suuremaid korrektuure tegema ja niiöelda talvisest laiskusest tõeliselt välja astuma. Need, kes tajuvad energia vibratsioone kiiremini, kui mõni teine inimene, need on juba teel sinna poole. Aga samas on ka väga soodne muuta end tervislikumaks, mitte just sinu enda pärast, vaid ka sellepärast, et 6. mail reedesel päeval loob end selle kuu Noor Kuu. Noore Kuu loomine annab jõudu juurde erinevateks toitumisharjumuste ja treeningharjumuste muudatusteks. Kindlasti soovitan selle päeval olla eriti tervislik ja aktiivne enda suhtes, kuna Noore Kuu loomine annab väge juurde selleks, et suudaksid emotsionaalselt olla tervislike muudatuste juures vähemalt kuni järgmise Noore Kuu loomise päevani. Ehk see annab sulle tuge selleks, et sa alla ei annaks.

 

- Akvamariin sümboliseerib enese tervendamist ja abistamist ning see on ka põhjus, miks ma selle kristalli nädala kristalliks valisin. Akvamariin aitab harmooniat sinu ellu tuua ja soovitan kõigil Akvamariini ehete omanikel seda kristalli terve nädal kanda.

 

- Peale selle kõige võib esile tulla vanad emotsioonid, vanad mõtted, vanad läbielatud probleemid ja inimesed võivad kohati ise kiskuda vanu haavu lahti. Kuna me siiski elame hetkel Tule Ahvi aasta mõju all, siis on see täiesti normaale ja kui sina nokid neid haavu, siis usu mind, pea kõik sinu ümber teevad seda. Tule Ahvi aasta põhimõte on vabastada minevik, mis enam meid ei teeni ja seetõttu tuleb vanades asjades tuulamist ette terve aasta jooksul. Sellel nädalal on vastavad energeetilised lained, mis avavad ka selle osa meist. Akvamariin sümboliseerib vabaks laskmist ja aitab sul sellel nädalal või ka terve aasta vältel vanadest asjadest vabaneda.

 

- Soodne aeg on reisimiseks ja suuremateks väljasõitudeks või kui sul ei ole võimalik kaugele sõita, siis võta aeg maha ja puhka enda kodus. Sellel nädalal on vaja sul tempot ise vaigistada, et võtta sellest nädalast endasse vaid kõik positiivne.

 

- 8. mai on emadepäev, päev, millal me anname au enda emadele ning tunnustame neid. Akvamariin sümboliseerib emadust, naiselikku väge ja teiste pärast elamist. Soovitan kõigil enda ema tunnustada ja teda veelgi õnnelikumaks teha. Elus on tähtis armastus, hoolivus, üksteisele toeks olemine ja positiivsete emotsioonide jagamine. Peale Akvamariini kristalli sümboliseerib emadust Merekarp, Pärl, Tšaroiit, Ametüst, Roosa Kvarts, Punane Jaspis ja Mango Kaltsiidi kristall. Need on põhilised kristallid, mida emadele kingitakse oma armastuse väljendamiseks.

 

MIDA AKVAMARIIN SULLE ANNAB?


Akvamariini kristalli kasutamiseks on väga palju erinevaid viise. Esiteks on see väga hea tervendus kristall, millest võib vee-eliksiire valmistada. Kui soovid allpool välja toodud tervise probleemidele eeterkeha tervendust anda, siis kindlasti valmista eliksiiri selleks või teisel juhul kanna seda kristalli ehtena enda lähedal. Vee-eliksiiride valmistamise kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT artiklist. 

 

Akvamariin tervendab: Seedehaiguseid, mao happelisust, refluksi, hormonaalseid probleeme, ekseemi, nahahaiguseid, aitab kaasa allergiliste reaktsioonide leevendamisele, mis on tekkinud toidu talumatusest.

 

Akvamariin on armastuse kristall, millega saab suhteid muuta tugevamaks ja paremaks. Akvamariini kristalli saab kasutada niiöelda "paaris kristallina" ehk kui naine või mees kannab kahte enam-vähem ühesugust kristalli enda lähedal Noore Kuu loomise päevast 7 öö-päeva endaga, siis selle sisse kandub selle kandja armastuse vägi. Peale seda kingitakse üks Akvamariindest enda kaaslasele ja teine hoitakse iseendale. Need võib lisada ka armastuse kristallide komplekti. Akvamariin aitab eemaldada riidusid, mõttetuid tülisi ja suurendab üksteise mõistmist. Samamoodi tehakse Kuukiviga, kui soovitakse suhet tugevdada ja Granaadiga, kui soovitakse kirge tõsta.

 

Aseta Akvamariin enda ingli kristallide komplekti või hoia seda padja all, et öösel läbi enda Teejuhi tema käest kasulikke vihjeid ja sõnumeid saada. Võid aeg-ajalt inglite kristallide keskelt ka võtta selle kristalli ja ööseks padja alla panna, et sellel öösel just erilisi unenägusid näha.

 

Isegi tükikese Akvamariini käes hoidmine aitab leevendada emotsionaalset stressi ja pinget sinu kehas.

 

Akvamariin auguga ja Akvamariini talismanid nendel on eriliselt harmooniline ning emotsionaalne energia väärtus. Akvamariini kandmine talismanina aitab ligi tuua romantilisi hetki ja aitab suhtesse luua harmooniat ning üksteise mõistmist. Kui sina kannad Akvamariini, siis see aitab parteril paremini mõista sind ja armastust rohkem välja näidata. Akvamariin avab suhtlema ja on kasulik neile, kes soovivad ebameeldivates olukordades enda arvamust väljendada nii, et ärevust tekitav olukord ei paneks mõtted lukku.

 

Akvamariini kandmine käe peal aitab eemale viia stressi, eneses kahtlemist, kaitseb negatiivsete tunnete eest ja kogemuste eest.

 

Kanna Akvamariini kõrvarõngastena, kui soovid sellelt kristallilt veelgi konkreetsemaid energiaid vastu võtta. Kandes Akvamariini võimalikult lähedale Kolmanda Silma Tšakrale aitab see avada sinus soovi iseennast tervendama hakata, enda tervise eest hoolt kandma hakata, teisi aidata ja näha ka vigu, mida sa iseenda suhtes teed ning mis võivad sulle kahjulikud olla. Akvamariin loob selguse majja sinu enda elu ja tervise suhtes. Akvamariin aitab üle saada hirmust, mis takistab rääkida ja vabalt suhelda. Akvamariin on kasulik neile, kes tunnevad, et nende ees on barjäär, mis tekitab ebamugavust kas või siis, kui on vaja lihtsaid asju ajada teiste inimestega suheldes. Aitab avameelne olla inimestega ja tervendada Kurgutšakra probleeme, mis tekitavad sellist suhtlemise hirmu või kompleksi.

 

Nädala kristall on alati -10% soodsam terve nädala jooksul.
Uuendatud: 02.05.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja