KARNEOOLI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

 
KARNEOOL on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Üldiselt tuleb Karneool kristalli ennustus kotist välja siis, kui sulle on head uudised teel!

- Karneool ennustab suhte temaatilistele küsimustele ette head algust, uusi võimalusi, uut suhet, uut algust juba olemasolevas suhtes, aga siis ka head algust ja romantilisi hetki.

- Reisi küsimuse korral Karneool hoiatab, et sul on lisakaitset vaja inimeste eest ehk ole ettevaatlik, kellele mida usaldad, kellele mida räägid või kelle kätte oma asju jätad.

- Tööalaste küsimuste korral soovitab Karneool tööalalisi otsuseid kiiremas korras langetada, kui küsimus on sellega seotud, siis on see märk sellest, et liigu edasi, võta uus suund, võta riski ja ole ambitsioonikas. Kõik kaardid on hetkel sinu kasuks.

- Karneool tervise temaatiliste küsimuste korral soovitab sul end rohkem liigutada, olla aktiivsem ja süüa rohkem rauda sisaldavaid toiduaineid. Raua puudus võib olla sinu nõrkuse põhjus.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina annab Karneool teada, et sind on ees ootamas hea päev ja võid saada inspiratsiooni uuteks tegemisteks.

Põhilised märksõnad: uus algus, hea aeg, soodne periood erinevateks ettevõtmisteks, uus töö, riskide võtmise aeg.
Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja