UNAKIIDI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

Unakiit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Üldiselt tuleb Unakiidi kristalli ennustus kotist välja siis, kui sul palutakse enda eluga edasi minna ja mitte takistada uute asjade ellu tulemist.

- Unakiit ennustab suhte teemal uut algust, kui oled vallaline, siis võib sinu ellu keegi minevikust tulla ja kui oled suhtes, siis palub sul kõik halva selja taha jätta.

- Reisi küsimuse korral Unakiit annab sulle niiöelda "rohelise tule", öeldes sulle, et on hea ja soodne aeg uuteks ettevõtmisteks.

- Tööalaste küsimuste korral soovitab Unakiit sul edasi minna, kas siis alustada uut asja või minna vanast mugavustsoonist välja, kuna vana jama ei tööta enam.

- Unakiit tervise teemadel soovitab sul vaadata üle, mida sa sööd, kuna sinu menüüs on vähe rohelist ehk maitsetaimi.

- Unakiit võib ette ennustada viljastumist ehk lapseootele jäämist.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina annab Unakiit sulle teada, et ära muretse vanade jamade pärast, lase neil minna, need ei ole kohe mitte sinu aega väärt. Järelikult sinu elus on miski, mis sind painab, aga usu mind, see ei ole sinu emotsioone väärt.

Põhilised märksõnad: uus algus, eluga edasi minek, vana asi enam ei tööta, lapse ootele jäämine     
Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja