MOOKAITE - NÄDALA KRISTALL JA ENNUSTUS

by in UUDISED .

 

"MOOKAITE on kristall, mis aitab sul elu vabalt nautida ja suurendab elu suhtes usaldust. Mookaite aitab sul endal olla vabam, aidates eemaldada emotsionaalseid blokaade, mis takistavad sul elus edasi liikuda. Mookaite toob uusi võimalusi ja uut algust."

Mookaite on väga positiivse energia vibratsiooniga kristall ja selle värvus võib olla punasest kuni kollaseni ning pruunist kuni heleroosani. Mookaite on nii mitmekülgse tooniga kristall, et sellel ei ole võimalik öelda, mis on selle põhiline värvus. Mookaite pärineb Austraaliast ja see on kristall, mida kanda hetkedel, kus sa tunned, et sooviksid enda ellu uut hingamist.

MOOKAITE ENNUSTUS 8. MAI - 15. MAI

Mookaite on seekord saanud nädala kristalliks, kuna see sümboliseerib väga hästi selle nädala olemust ja annab just sellel nädalal igaühele kõige enam jõudu juurde. Just sellel nädalal, arvestades kuu seisusid ja astroloogilisi näitajaid, on sellel nädalal inimestel ootamatult palju energiat, soovi elus muudatusi teha ja on väga soodne aeg reisimiseks ning uue elu alustamiseks. Sellel nädalal on soodne ka suhtesse astuda.

"Uus algus, uued tuuled, energia tagasitulek ja Kuu esimese veerandi loomine"

 

- Väga soodne energia on õhus tervel sellel nädalal, inimesed on tavapärasest palju positiivsemad, elujõulisemad ja aktiivsemad. Tungiv soov on minna välja jalutama, aeda tööle, teha erinevaid aktiivseid ja tervislike tegevusi. Paljud soovivad täielikult välja vahetada enda menüü proteiini/valgu/süsivesiku vastu kõige rohelisega. Väga soodne periood on stressist vabaks lasta ja stressi üldiselt peabki sellel nädalal poole vähem olema. Seda juba seetõttu, et energiad, mis meid ümbritsevad, on tavapärasest positiivsemad. Kui sa suudad sellel nädalal olla positiivne, siis sa lähed energiatega kaasa ja ise ei takista enda õnne ehk see on ka märk sellest, et sa suudad eluga ilusti edasi minna ka tulevikus.

 

Mookaite sümboliseerib kõike seda, mis ma eelpool välja tõin. Mookaite on see kristall, mis aitab sul sellel nädalal kõige enam energiat endasse ammutada.

 

MIDA SA KINDLASTI PEAKSID TEADMA  Kindlasti ei ole sellel nädalal soovitatatv vanu asju meenutada, vanade probleemidega tegeleda, inimestega suhelda, kes on sulle minevikus haiget teinud ja kindlasti ei tohiks neid inimesi ka enda ellu tagasi lasta. Inimesed, kes on sulle haiget teinud ja kes soovivad selle nädala jooksul asju sinuga koos teha või arutada, siis soovitan sinu enda heaolu pärast neid olukordi vältida. Seda selleks, et sa ei tõmbaks neid probleeme endale tulevikku. See nädal sümboliseerib hea õnne endasse kogumist, seda saab teha vaid siis, kui sa ei lase negatiivsust teadlikult ligi.

 

Mookaite kristalliga saab samuti head õnne ammutada, selleks kanna enda Mookaite ehteid selle nädala vältel.

 

KUU ESIMESE VEERANDI LOOMINE ON REEDEL 13. MAIL

 

Kuu esimese veerandi loomine on alati rikastava väega Kuu faas, mis mõjutab inimesi positiivsel viisil. Üldjuhul on Kuu esimese veernadi loomine armastusega seotud ja sellel päeval täiendatakse armastuse kristallide komplekti. Eriti kasulik on 13. mail täiendada kristallivarusid neil, kes ootavad enda ellu armastuse saabumist, kuna selle nädala sõnumiks on "Uus algus". Kuu esimese veerandi kohta ja armastuse kristallide komplekti loomise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

 

MIDA MOOKAITE KRISTALL SULLE ANNAB?

 

Mookaite kristalli hoia positiivsete kristallidega koos enda kodus kõige läbikäidavamas kohas või kohas, kus nauditakse vaba aega. Mookaite toob positiivsust, huumorit, elu nautimist ja heaolu. Sobib külaliste juures hoidmiseks, et jututeemad oleksid võimalikult head, naljakad ja lõõgastavad.

 

Mookaite kristalli hoia kollaste Orhideede mullal, et need majja rõõmu tooks, mitte ei rööviks seda ära. Orhideedel on oskus anda jõudu ja võtta seda ära, seega kui sul on kollast tooni Orhidee taimi kodus, siis kindlasti soovitan Mookaite nende juurde panna, et need positiivselt sind teeniksid.

 

Hoia Mookaite kristalli lapse laua peal, lapse koolikotis või ehtena tema lähedal, seda selleks, et laps saaks olla tema ise. Mookaite õpetab lapsel end väljendama nii, nagu ta oma mõtetes mõtleb. Mookaite suurendab loovust ja aitab loominguliselt erinevatele asjadele läheneda.

 

Mookaitest tee endale vee-eliksiiri või kanna talismanina, kui soovid tervendust anda järgmistele probleemidele:

 

- Et keha omastaks kiiremini vitamiini, stress, depressioon, meeleolu kõikumised, refluks haigus, mao liigne happelisus, seede probleemid, Päikesepõimiku Tšakra probleemid, õnnetunde puudumine, pidev melanhoolia, väsimus, kevadväsimus.

 

Mookaite talismanid ehk ripatsid on kasulikud inimesele, kes soovib enda isikliku talenti ja oskust avastada. Mookaite avab sinus sulle saatuse poolt antud väe ja erilise oskuse. Mookaite aitab sul alati positiivne olla ja kui soovid sellega Päikesepõimiku Tšakrat tervendada, siis kanna seda võimalikult pika keti või paela otsas, et see saaks Päikesepõimiku kohal olla. Päikesepõimik on allpool rindkere.

 

Kanna Mookaite käekette, kui soovid tõsta endas enesekindlust ja oskust suurendada selles suhtes, et sa ei laseks mitte ühelgi inimesel end kamandada ning niiöelda "pähe istuda". Mookaite käe peal kandmine suurendab optimistliku ja positiivset suhtumist iseenda ning elu suhtes üleüldse. Mookaite kanna käe peal, et see tervendaks Päikesepõimikut. Päikesepõimiku tervenemise ajal avaneb Külluse magnet, mis toob sinu ellu häid võimalusi.

 

Väga paljud inimesed tunnevad huvi pendli suhtes ja järk-järgult on suurenenud ka huvi nende kasutamise suhtes. Viimasel ajal olen palju saanud pendli soovitusi jagada ja tüüpiline küsimus on see, et "millise pendliga alustada?". Vastuseks võib öelda, et Mookaite pendel on üks pendlitest, mis sobib ideaalselt alustamiseks, kuna sellel on oskus väga kiirelt inimese Aura omaks võtta ja kiiresti ka õigeid vastuseid anda. Seega hea viis pendeldamise alustamiseks on kasutada Mookaitet!

 

Mookaitest valmistatakse erinevaid võtmehoidjaid, nii Südame võtmehoidjaid, kui ka Elevandi võtmehoidjaid. Nendel mõlemal sümboolikal on tugev vägi, mis aitab sinu koju head õnne tuua. Võtmehoidjaid või kanda ka koos auto võtmetega.

 

Nädala kristall on alati -10% soodsam terve nädala jooksul.

Uuendatud: 08.05.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja