22. MAI TÄISKUU, SININE ÕITSEV KUU JA ASTROLOOGILINE ENNUSTUS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

22. mail loob end selle aasta järjekordne Täiskuu, mida nimetatakse "Õitsevaks Kuuks" või ka "Lillede Kuuks", seda sellepärast, et mai Täiskuu loomise ajaks peaksid kõik lilled juba kasvama hakkama. Mai Täiskuu sümboliseerib looduse õitsengut ja roheliseks minemist. Peale selle toob mai Täiskuu viljakust, nooruslikku energiat, elujõudu ja veelgi suuremat tempot sinu ellu.

 

Mai Täiskuu hakkab end looma juba 21. mail, seega sul on kaks päeva antud maagiate ja rituaalide tegemiseks.

 

On soodne aeg teha erinevaid viljakusega ja elujõudu suurendavaid rituaale.

 

Mai Täiskuu ei ole mitte tavaline Täiskuu, seda nimetatakse SINISEKS KUUKS. Sinine Kuu on see Täiskuu, mis loob end kolmandat korda samal aastaajal, kui selle sisse jääb neli Täiskuu loomist. Eelmine Sinine Kuu oli eelmise aasta 31. juulil.

 

Täiskuud mõjutab Amburi tähemärk, andes sellele Täiskuule veel lisaomaduse materiaalseteks toiminguteks. Seda aga konkreetsetele tähemärkidele.

 

SOOVITUSED TÄISKUU LOOMISE AJAKS:

 

- Kui sul on Oranži Kaltsiiti või Punast Jaspist, siis kindlasti kanna neid ehteid sellel päeval. Need aitavad selle Täiskuu jõu läbi sulle väga palju energiat anda, aidates kevadväsimusest või üleüldisest kehvast enesetundest lahti saada. Kui sul kehv ei ole olla, siis see tõstab sinu positiivsust nii ehk naa.

 

- Sellel päeval mõtle enda elu suhtes järgi need punktid: "Mis on minu eesmärk täna?", "Kuhu poole ma sooviksin liikuda?" ja "Mis on minus ainulaaset?" Sellel Täiskuu loomise ajal võid sa saada endas selgusele ja nendele küsimustele vastuseid. Mõtle terve päev läbi nende küsimuste peale, kui sa neid vastuseid ei tea või esita see küsimus enda mõtetes enne uinumist, et inglid saaksid vastuseid tuua.

 

- Viibi võimalikult palju sellel päeval värske õhu käes, kuna Õitsev Täiskuu ja Päike teevad sellel päeval väga hästi koostööd. Kuu annab jõudu, et sa Päikese käest võimalikult palju positiivsust kätte saaksid.

 

- Alati, alati, alati! Alati puhasta kõik enda kristallid Täiskuu loomise ajal. See on spirituaalne seadus, mida järgides hoiad enda kristallid elujõulisena. Põleta küünlaid, Salveid, teisi rituaalitaimi, viirukeid ja eeterlike õlisid. Pane ehted ööseks Kuu kätte laadima ja puhasta kodu Aura.

SINISE KUU AJAL KÜSITAKSE ÖÖSEL INGLITE KÄEST NÕU

 

Iga Sinise Täiskuu loomise ajal on hingede piir õrnõhuke meie omaga ja seega nad on päris avatud suhtlema. Öösel küsi küsimus enne magama minekut ja vaata, mida inglitel sulle vastata on. Kui küsimus ei ole südamest ja nad näevad, et nad ei soovi sellele vastata, siis on unenägu tühi, aga kui sa küsid küsimuse, millel on ka varuks suur tähendus, siis näed vastust unes.

 

Kui sul on inglite kristallid juba olemas voodi kõrval või all, siis kindlasti enne seda puhasta need korralikult ära, et need aitaksid sul inglitega kontakteeruda. Võid sealt ööseks enda padja alla võtta mõne kristalli, et inglitega veelgi paremat sidet saada.

 

ISTUTA OMA TAIMED, TEGELE NENDEGA JA PANE NEED KASVAMA

 

Õitsev mai Täiskuu loomine annab lisajõudu juurde kõikide taimete istutamisele ja nendega tegelemisele. See Täiskuu, mis meil otse ukse ees on, see on kõige parem aeg uute taimede kasvama panemiseks. Kas siis seemnete mulda panemine, uute puude istutamine või ka lille amplite välja panekuks on soode aeg. Õitseva Täiskuu ajal taimedega tegelemine annab neile elujõudu juurde ja üldiselt need taimed hakkavad väga hästi kasvama ning püsitaimed jäävad ellu.

 

Soovitan enda aia suhtes ilmakaared paika panna, vaatates, kus on Ida, Lääs, Lõuna ja nii edasi. Kui taimi istutad, mis jäävad sinu aeda pikkadeks aastateks, siis soovitan Feng Shui kristalle nende mulla sisse lisada. Seda selleks, et majale-hoovile kaitsev võrgustik luua ja maja energiat tasakaalus hoida. Seda kõike selleks, et sinu kodus valitseks positiivne energialaine.

 

Toon välja paar näidet, mida saab taimedega ja kristallidega teha:

 

PÕHI - Must Turmaliin ja Sodaliit aitavad majja head tööedu tuua ja kaitsta sealsete elanike karjääri, saavutusi ning edu.     

                                                                                                                                                                      

KIRRE - Dalmaatsia Jaspis aitab leevendada kogu perekonna stressi ja tasakaalustab sealseid energiaid.      

          

IDA - Verekivi ja Fuksiit aitava perekonna tervist hoida ja positiivset ellusuhtumist inimestesse tuua.           

 

KAGU - Piltjaspis ja Tiigrisilm toovad läbi Kagu majale head küllusliku energiat ja häid materiaalseid võimalusi.

 

LÕUNA - Punane Jaspis ja Karneool aitavad perekonda tuua head armastuse õnne, elujõudu, energiat ja edasi liikumist.   

                                                                                                                                                                         

EDEL - Mango Kaltsiit ja Rodoniit toovad perekonnale head omavahelist läbisaamist, lapse õnne ja perekonna armastust.                               

                                                                                                                                         

LÄÄS - Roosa Kvarts ja Valge Opaal läbi Lääne aitavad tuua perekonnale häid tutvusi, sõprust ja head mainet.             

                                                                                                                                                                  

LOE - Ametüst lisa Ametüsti sinna, et majja saabuks loovust, stressi leevendust ja vanadest asjadest edasi liikumist.

 

VILJAKUSE RITUAAL ÕITSEVA SINISE TÄISKUU AJAL

 

Mai Täiskuu annab viljakuse tõstmisele jõudu kaasa ja on hea aeg teha sellega seonduvaid rituaale. Selle jaoks oleks hea, kui sul on olemas juba viljakuse kristallide komplekt, kuna sellel Täiskuu loomise ajal võiks ja isegi peaks seda puhastama. Kui sul see on, siis puhastada seda Vanilje viirukiga, pese kristallid ja lisa nende peale Kaneeli koori koos Vanilje kaunaga. Kristallid ja taimed tõstad ööseks voodi alla, et see viljakust majja tooks.

 

Teine asi, mida saab teha, on see, et tuua voodi alla Kuukivi ja Vikerkaare Kuukivi kristalle (võid need võtta ka viljakuse kristallide komplektist korra kasutamiseks). Pane need kristallid punase riide/koti sisse koos roosi õite, vanilje kauna ja samal päeval korjatud kadaka oksaga. Kadakat on selleks vaja, et see eemaldaks takistused, vanilje toob viljakust ja roos romantilist sidet. Kristallid toovad viljakust ja lapseõnne. Hommikul paned kristallid viljakuse kristallide komplekti ja taimed viid metsa alla.

 

Sellel päeval joo vee-eliksiiri Punasest Aventuriinist ja Karneoolist. Või tee endale puhast Ingveri teed, mille oled Ingveri juurest teinud ja lisa jahtunud tee sisse need samad kristallid. Ingver tõstab viljakust Täiskuu loomise ajal.

 

Viljakuse tõstmiseks kanna sellel päeval heledaid, roosaka tooniga või punaseid riideid. Need värvid Õitseva Täiskuu ajal tõstavad viljakust.

 

Lisa enda toidu sisse sellel päeval peterselli, kuna peterselli söömine Õitseva Täiskuu ajal suurendab samuti viljakust.

 

ASTROLOOGILINE ENNUSTUS 21. - 22. MAI KUNI JUUNI KUU TÄISKUU LOOMISENI 20. JUUNIL

 

SÕNN Sõnn tunneb, et tal oleks vaja lisamotivatsiooni juurde sellel kuul. See, kuidas Sõnn seda saab on tegelikult lihtne, tuleb enda kapslist korra välja astuda ja oma lähedaste või isegi võõraste inimestega rohkem suhelda. Kui tööalaliselt on vaja kokku puutuda inimestega, siis Sõnn peaks rohkem avatud olema. Sõnni mõjutab sellel kuul vaid teiste inimeste positiivsus, keegi temaga tüli ei hakka norima, pigem ootatakse tema avatavust. Kui see barjäär on ületatud, avab Sõnn endas energia ja jõu ning väsimus või stress kaob koheselt ära. Seega Sõnnid suhtlema ja teised tähemärgid neid tagant torkima.

 

KAKSIKUD Kaksikud on suhete klaarimise lainel, kõik peab nende jaoks selgeks saama selle kuu jooksul, vastasel juhul nad ei ole nõus edasi liikuma. Seega Kaksikud hakkavad enda elu korralikult korda seadma igas elu aspektis, nii tööl, kodus, armastuses, sõpruses, materiaalsuses jne.

 

VÄHK Kui teised tähemärgid, isegi Kalad ja Skorpion on kahe jalaga maa peal, mida nad tavaliselt koos Vähiga ei ole, siis Vähk hõljub endiselt pilvede peal. Ei saa teda ei liigutada, ega suunata, ega ka turgutada. Vähk naudib sellel kuul looduse ande, merevett, meditatsiooni, unistamist ja kasutab ära lõõgastumise võimalust. Vähk puhkab ega ei muretse üle ja isegi kui midagi peaks juhtuma selle kuu aja jooksul, siis see võib talle alles hiljem kohale jõuda ja siis selle murega tegelema hakata.

 

LÕVI Niigi aktiive Lõvi saab selle Täiskuu loomise käest väga palju füüsilist jõudu juurde ja on samasugused ärkajad nagu on sellel korral ka Skorpionid. Lõvi hakkab enda mõtteid füüsiliselt kehtestama, korda looda, uusi asju tegema oma kätega ja eriline vajadus on näha enda saavutusi füüsilisel kujul. Lõvi võib häält tõsta nõrkade inimeste peale, küsides "Mis sinu elul viga on, et sa niiviisi vingud?" Lõvid ei salli sellel kuul allaandmist ja enesehaletsust. Nad on hetkel sõjas, kus nad peavad kehtestama end igal viisil, et enda vajalikkust näha. See on kõik positiivne, kuna kui elad Lõviga koos, siis ta võib sul kõik kodus ära teha, sinu eest mõtted ära mõelda ja sinu unistuse kohe kohale tuua. Lõvide jaoks ei ole sellel kuul aega, kõik peab tehtud olema!

 

NEITSI Kui teised tähemärgid töötavad, liiguvad ja rassivad, siis Neitsi seisab paigal ja hindab olukorda. Neitsi võib tunda segatuse tunnet, mõeldes, mida peaks tegema, kuhu peaks minema, kellega peaks koos olema, samalajal tundes ja nähes, kuidas teised kõik nii aktiivsed on. Neitsitel on tegelikult emotsionaalne puhkeperiood tulemas ja mina soovitan lihtsalt enda mõtted selgeks saada. Ei ole hea aeg uuteks projektideks, väga suurteks elu muudatusteks ja kohustuste võtmisteks. Neitsi võib olla sellel kuul kodus kuninga kass.

 

KAALUD Kaalud, kellele meeldiks, et keegi teine nende eest asju ajaks, saab Täiskuu loomise käest paraja katsumuse. Ühtäkki on vaja Kaaludel olla iseseisev, enda peaga otsustav, enesekindel ja teotahteline. Vastasel juhul jääb ta lihtsalt rongist maha, kus teised peal istuvad. Kaalud saavad endale mustmiljon kohustust sellel perioodil, mille tulemus hakkab vilja näitama alles poole aasta pärast. Seega, kui sulle antakse kohtusi või sul ei ole muud valikut, kui teha need asja ära, mille oled endale juba kuhjanud, siis tea, et see on karma ettemaks, loomulikult positiivne!

 

SKORPION Skorpionid taastuvad tasapisi varakevadisest uimasusest ja avavad enda täieliku energia. Ühel päeval on Skorpion väsimuse etalon, viitsimaks mitte midagi teha ja peale Täiskuu saabumist tuleb Skorpion enda pesast välja, nii nagu mitte midagi eelpool nimetatud ei olekski olnud. Skorpionid ärkavad ja on valmis armastama. Vallalistele on soodne aeg kaaslase leidmiseks ja hõivatud Skorpionitele on soodne aeg enda suhet turgutada.

 

AMBUR Amburil on töö, töö, töö. Kui kõik teised tähemärgid saavad kergendavalt hingata ja täie väega kõike teha, siis Ambur on see, kes hakkab endale lisakohustusi võtma. Ambur ei suuda ei öelda, kuigi tavaliselt on Ambur konkreetne ja oskab sirge seljaga enda eest seista. Amburis löövad välja pehmemad, romantilisemad ja kaunimad pooled ning ta ei soovi ei öelda, tundes, et on aeg jagamiseks, mitte saamiseks. Amburite sõpradel ja lähedastel veab temaga!

 

KALJUKITS Kaljukitsede elutempo on see, mis tõuseb siin kuu jooksul kõige enam. Asi on selles, et Kaljukits soovib kümnel ringel korraga olla ja hea uudis on see, et astroloogilised näitajad on samuti Kaljukitse poolt. Tuleb väga palju kohustusi, tegemisi, üritusi ja eksprompt ettevõtmisi. Hea soodne aeg on Kaljukitsel uusi sõpru luua ja erinevate inimeste käest positiivset vastukaja saada. Kaljukits on see, kes on "õide löömas" ja tavapärane enesekriitika, mida ta teiste eest kiivalt varjab, saab tema enda poolt suure tagaslöögi ehk Kaljukits muutub enesekindlamaks ning hakkab eneses ilu nägema. Ja kõik teavad seda, et kui Kaljukits on endaga rahul, on ta väga hea armastaja.

 

VEEVALAJA Veevalajad on armastuse, armumise ja romantika lainel. Töö ei ole see, mida nad soovivad täna teha, pigem nautida kõike seda, mida maailm annab või ka hea kaaslane. Ja kui Veevalaja on vallaline, siis ta on avatud uuteks väljakutseteks ja see energia on väga positiivne sees, mis võibki armastuse õuele tuua.

 

KALAD Tavapärane Kala, kes elab hõljudes ja omaette oaasis, mida ta on endale loonud, saab sellelt Täiskuult hoopis uue tuule ning suuna. Kala hakkab tööd tegema, äri ajama, tuleviku suhtes kindlust looma, projekteerima ja füüsiline aktiivsus kasvab. Kõik teavad, et Kala pigem hõljuks läbi elu ja ei ole tema füüsilist jõudu niivõrd märganud. Sellel kuul näitab Kalade tähemärgi all sündinu enda tõelist kirge elu suhtes. Hea ja soodne aeg materiaalseteks ettevõtmisteks.

 

JÄÄR Kui ma eelpool mainisin, et mõnele tähemärgile mõjub selle Täiskuu loomine materiaalselt külluslikult, siis üks nendest märkidest on kindlapeale Jäär. Aga selleks, et Täiskuu ja astroloogilist väge enda kasuks tööle panna, selleks tulebki see materiaalne ratas sõna otseses mõttes tööle panna. Ehk Jäärad, mida rohkem nad selle kuu jooksul pingutavad ja end liigutavad, seda suuremalt nad materiaalse õnne liikuma panevad. Jäärale töö meeldib ja arvan, et see ei ole suur väljakutse, pigem annab veelgi suurema naudingu töö tegemiseks. Suhete teemal Jääral on sama seis, mis enne Täiskuu loomist.

Uuendatud: 10.05.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja