AMASONIIT - NÄDALA KRISTALL JA ENNUSTUS

by in UUDISED .

 

"AMASONIIT aitab sul end avada end maailma nii, et sa iseendale haiget ei teeks, end ei kaotaks ja nii, et sa suudaksid enda hinges olevad probleemid vabaks lasta".

Amasoniit on väga rahustava toimega, aidates emotsioone vabaks lasta ja samas ka emotsioone Aurasse lasta. Amasoniit aitab sul end avada elule, eemaldada hirmu ja eriliselt hästi töötab see suhtlemise paremaks muutmisel. Seda selles mõttes, et Amasoniidil on oskus avada Kurgutšakrat tervenemisele ja selle tervenemine sümboliseerib oskust suhelda ükskõik kellega, ükskõik millal ja kuidas sa iganes ise soovid.

AMASONIIDI ENNUSTUS 15. MAI - 22. MAI

Amasoniit on seekord saanud nädala kristalliks, kuna see sümboliseerib väga hästi selle nädala olemust ja annab just sellel nädalal igaühele kõige enam jõudu juurde. Just sellel nädalal, arvestades kuu seisusid ja astroloogilisi näitajaid, on inimestel ootamatult palju vaja enda emotsioone jagada, abi saada, nõu kuulata ja teiste arvamust vaja. Astroloogilised näitajad annavad inimestele tõuke suhtlemiseks ja seda sümboliseerib ka Amasoniit. Sellel nädalal on sulle eriti toeks just see kristall.

"Vajadus suhelda, avaneda, emotsioonidest vabaks lasta ja nõu saada"

 

- Sellel nädalal on sul soov vanu asju kangesti lahti kiskuda, eriti neid, mis sinu enda hinges sind piinanud on. Millegipärast inimesed soovivad väga hakata enda probleemidest rääkima, aga mitte selleks, et lihtsalt tüütult "vinguda", vaid hoopis selleks, et nendest emotsioonidest vabaks lasta. Küll aga on see hea, kui sa sellel nädalal veidi enda seest emotsioone vabaks lased, kuna see nädal aitab neid emotsioone puhastada. Kuna Amasoniidil on oskus vanu ja kasutuid emotsioone vabaks lasta, siis kindlasti võta oma imelised Amasoniidi ehted aknalaua pealt laadimast ära ja hoia neid sellel nädalal endaga. Amasoniit aitab sul seda nädalat maksimaalselt enda kasuks pöörata ja vabastada hingest kõik ebavajalik. Kui sul on vee-eliksiiri kristallina Amasoniit olemas, siis kindlasti tee terve nädala vältel sellest endale vee-eliksiiri. Vee-eliksiiri valmistamise kohta saad lugeda SIIT vanemast artiklist.

MIDA TEHA VÕIKS JA MIDA MITTE?


See käib pigem esmaspäevast - laupäevani, mille ma siia kirja panen, kuna Täiskuu ajal ma soovitan ikka neid ettevõtmisi teha, mida oled Täiskuu artiklis kirja pannud. Loomulikult tuleb pühapäeval kogu oma kodu ja kristallid ära puhastada, ära seda ära unustada!

Aga, mida sa siis võiksid teha ja mida mitte - Esmalt ei soovita ma nendel päevadel väga suuri riske võtta. Kui ma üldiselt olen maininud ikka, et Tule Ahvi aastal ehk 2016 aastal on hea riske võtta, siis selle nädala jätan ma heaga välja. Kuna kõik asjad, mis sinuga nüüd siin lähipäevil juhtuvad on emotsioonide ajendil, võivad olla impulsiivsed ja läbimõtlemata ning riskantsed, siis pigem väldi riske. Ehk pole mõtet uusi asju alustada, oota selleks järgmine nädal ära! Peale selle ma soovitan palju puhata, koduga tegeleda, iseendaga tegeleda, lastega tegeleda, suhte nimel pingutada ja kõige sellega, mis on emotsionaalselt sulle tähtis. Sellel nädalal antakse sulle palju jõudu selleks, et enda eraelu korda seada, mitte materiaalseid ettevõtmisi tugevdada. Seega perega aega veetma, suhte nimel pingutama ja kodu korda tegema!

TÄISKUU LOOMINE 22. MAIL

Selle nädala sisse jääb võimas Täiskuu, millel on õitsvad omadused ja mis on ka sinine Täiskuu. Selle kohta saad lähemalt lugeda minu mõnda aega tagasi ilmunud Täiskuu artiklist, mille leiad SIIT. Peale selle lisasin sinna ka kuu ennustuse iga tähemärgi kohta. Tark spiritualist kasutab alati positiivselt ära Kuu mõjutusi!

 

MIDA AMASONIIDI KRISTALL SULLE ANNAB?

 

Amasoniidi kristall - sellel on väga palju erinevaid häid omadusi ja rakendusi, kuidas sa saaksid seda enda kasuks tööle panna. Näiteks üks võimalus on see lisada armastuse/suhet parandavasse/uut armastust otsivasse kristallide komplekti. Seda selleks, et see tooks abiellu või suhtesse tugevust juurde, uut algust, uus  energiat ja jõudu edasi liikumiseks. Teine võimalus on see uut armastust toovasse kristallide komplekti lisada, et see aitaks üksildustundest lahti saada senikauaks, kuni armastus on sinu ellu tulnud. Kui kristallide komplekti ei ole, siis võib seda enda voodi kõrval hoida või ehtena kanda.

Amasoniidil on samalaadne oskus, nagu on Šungiidil, Pietersiidil ja Mustal Turmaliinil, see on elektromagnetkiirguse ja võngete eemale tõrjumine. See on hea omadus, kuna just elektromagnetkiigus on see, mis lastele närvilisust, hüperaktiivsust ja agressiivsust toob ning täiskasvanutele sõltuvushaiguseid ning tervise rikkeid. Amasoniiti hoitakse elektroonika lähedal, arvuti laual, lille mullal, mis elektroonika kõrval on.

 

Hoia Amasoniidi kristalli oma lapse magamistoas (lähedal arvutile, kui see on, et see teeks kahel eesmärgil tööd), et laps muutuks korralikumaks, saaks lahti laiskusest ja lohakusest.

 

Kõik need, kellel on oma äri, kontori ruum või väike eraettevõtlus, nendel ma soovitan Amasoniidi kristalle äriruumi uksekõrval hoida mõne kuldset värvi klaasi/anuma või karbi sees. Amasoniit koos kullaga või kulla tooniga aitab sinna ruumi uusi kliente tuua. Amasoniit on külluslik kristall selles mõttes, et see aitab inimesi ligi kutsuda.

 

Peale ärilise külluse mõttes aitab Amasoniit ka töökaaslastega paremini läbi saada ja üleüldist materiaalset edu tuua, selle kohta saad lähemalt lugeda ka Amasoniidi kristalli alt.

 

Mulle endale väga meeldivat päikeserattad, kuna nende energeetika ei ole kerge kaduma ja seetõttu on neid hea ehtena kanda või sobiliku koha peale riputada. Amasoniidi päikeseratas on kasulik tervendaja, aidates vabastada erinevaid energia blokaade, mis takistavad südamel terve olla. Samas võib seda ka autosse riputada, kui töö tõttu sõidate pidevalt autoga. See aitab sul töö reise ja käike edukalt läbi viia.

 

Kellel on aga probleeme Kurgutšakraga ja kes ei suuda end väljendada päris nii, nagu soov on, siis kõige ideaalsem Amasoniidi kasutus on seda kanda talismanina. Amasoniit muudab sind enesekindlamaks ja aitab sõnu ritta seada nii, nagu sa soovid.

 

Valmista vee-eliksiiri sellest kristallist, kui soovid Amasoniidi kristallilt saada tervendavaid omadusi. Tervendavad omadused leiad Amasoniidi kristalli alt, kus ma olen täpsemalt kõik kirja pannud.

 

Käeehtena Amasoniiti kandes aitab see vabastada munasarjades või kõhus olevat valu, samas see aitab ka jõudu anda Juurtšakra tervenemisele mingil määral. Amasoniit aitab minevikust vabaks lasta, sellest vabalt rääkida ja uusi emotsioone ellu lasta.

 

Nädala kristall on alati -10% soodsam terve nädala jooksul.

Uuendatud: 15.05.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja