INTUITSIOONI ARENDAMISE PÕHITÕED - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

juuni seanss

 

Esimene seansiõhtu pühapäeval 5. juunil algusega kell 17.00

 

Teine seansiõhtu neljapäeval 9. juunil algusega kell 19.00

 

Kolmas seansiõhtu pühapäeval 12. juunil algusega kell 17.00

 

Intuitsiooni arendamise põhitõdede üldseanss on mõeldud kõigile neile, kes soovivad teada saada, kuidas ja miks võiks intuitsiooni arendada. Räägime sellest, mis on intuitsioon, mida saab sellega teha ja kui tähtis on see inimesele. Üldseansile ootame kõiki uusi ja vanu spirituaalseid sõpru. Intuitsiooni arendamise põhitõdede üldseanss sobib nii algajale, kui ka väga kogenud spirituaalsele inimesele. Seda sellepärast, et me võtame teemadeks nii algsed ja vajalikud asjad, kui ka asju, mida võiks iga kogenud spiritualist teada.

 

Seansile võta kaasa enda nõiduslik märkmik või sobilik kaust, kuhu sisse siis kõik tähtis ja vajalik kirja panna, mida üldseansil teada saad.

 

Enne seansile tulemist soovitan juua Sodaliidist ja Lumikvartsist tehtud vee-eliksiiri juua vähemalt kolm päeva ennem, niiviisi saan ma seansil viibijate energiale paremini ligi ning hiljem ka nõuandeid jagada sinu spirituaalse arenemise suhtes.

 

Peale vee-eliksiiri soovitan seansil kanda vaid järgmisi kristalle (kui neid ei ole, siis ära kanna kristallidest ehteid) : Sodaliit, Lasuriit, Ioliit, Labradoriit, Mäekristall, Küaniit, Aqua Aura, Ingli Aura, Tansaniit või Angeliit.

 

ÕHTU TEMAATIKA:

 

- Intuitsiooni arendamise põhitõed, selle vajalikkus, kasutamise võimalused ja selle arendamisega kaasnevad energiad.       

     

- Kristallid, mis aitavad intuitsioonil areneda ja  nende kasutamine.  

                                                                                                     

- Kristallpendlite kasutamine, nende kaudu informatsiooni saamine ja kuidas need aitavad intuitsioonil areneda.  

                    

- Probleemsed tegevused, mis takistavad intuitsioonil areneda.    

                                                                                                       

- Kuidas eemaldada blokaade, mis takistavad õieti tunnetada enda elu ja õigeid otsuseid vastu võtta.

 

ja loomulikult palju muud, mis läheb intuitsiooni arendamisega kokku.

 

REGISTREERIMINE

 

Üldseansile registreerimiseks saada aadressile registreerimine@latene.ee enda seansile registreerimise soov, kirjutades meile oma nime, kindlasti ka telefoni number ja sobiliku seansi kuupäev. Kui sulle sobivad erinevad kuupäevad, siis kindlasti märgi ka see ära. Sellsel juhul seansigrupi kohtade täis saamisel saame me lisada sind teise gruppi.

 

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt ootatakse kinnitust seansil osalemise või mitte osalemise kohta.

 

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, soovime, et te sellest meile esimesel võimalusel teada annaksite, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi.

Uuendatud: 18.05.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja