ROHELINE AVENTURIIN - NÄDALA KRISTALL, ENNUSTUS JA RAHAMAAGIA

by in UUDISED .

 

"ROHELISE AVENTURIIN - Külluse kristall, millel on oskus tuua ligi head õnne, tööalast edu ja häid saavutusi"

Roheline Aventuriin on üks Aventuriini liikidest, mille peamisteks omadusteks on küllus ja materiaalsus. Roheline Aventuriin kuulub külluse kristallide hulka, millal on oskus head õnne ligi meelitada ja seda sinu juures ka hoida. Seda saab kasutada tööedu toomiseks ja materiaalse edu loomiseks. Peale külluslike omaduste toob Roheline Aventuriin emotsionaalset rahulolu ja leevendab südame probleeme.

ROHELISE AVENTURIINI ENNUSTUS 22. MAI - 29. MAI

Sellel nädalal on väga head astroloogilised näitajad ja hea uudis kõigile materiaalses valdkonnas. On soodne aeg hea edu kogumiseks, külluse magneti suurendamiseks ja edukateks tehinguteks. Loterii sõpradel soovitan sellel nädalal eriti unistav ja lootev olla, kuna külluslike soove võidakse kuulda võtta.

"Küllus, küllus, küllus on sinu poole teel, ole tark ja too see enda õuele"

- Soodne aeg äritehinguteks, ostmiseks, müümiseks, kinnisvara tehinguteks, kinnisvara leidmiseks, auto ostmiseks, tööle minemiseks, inimese tööle võtmiseks ja üleüldiselt soodne aeg rahalisteks ettevõtmiseks. Edu võib sinu poole teel olla või head tehingud õnnestuda.

- Soovitatav kanda Rohelist Aventuriini sellel nädalal, kuna see toob rahalist õnne ja aitab külluse kanalil avaneda. Peale Rohelise Aventuriini kanna ka teisi külluse kristalle.

- Ebasoodne aeg on tervise kokku võtmisel, kuna enamus inimestel võivad olla suured isud erinevate toitude järgi ja dieedi pidamisest ei pruugi midagi välja tulla, head õnne järgmiseks nädalaks!

- Soodne aeg külluse ehk kodu Kagu nurga värskendamiseks ja täiendamiseks.

RAHAMAAGIA "KÜLLUSE MAJJA TOOMINE"

Sellel nädalal on väga soodne aeg valmistada erinevaid rahamaagiaid või külluslikke rituaale, kuna energiad toetavad selliste ettevõtmiste edukust. Panen kirja siia ühe hea viisi, kuidas selle nädala energiat enda kasuks rakendada. Seda rituaali on soodne teha ükskõik millisel päeval sellel nädalal.

- Leia endale maagia tegemiseks sobilik koht kodu Kagu poolses toas.

- Võta roheline küünal ja kirjuta selle peale enda ees- ning perekonna nimi koos sünnikuupäevaga. Sobilikuks küünlaks on Koriandri, Basiiliku ja Aaloe küünal, aga võib olla ka täiesti tavaline roheline küünal. Küünla peale kirjuta noaga, mida söögi tegemisel ei kasuta.

- Aseta selle ette Kaneeli koort, tükike Ahvileivapuu ehk Turdlehe lehte/oksa ja Basiiliku värskeid lehti.

- Aseta taimede peale kolm münti (soovitatavalt eruone).

- Seejärel süüta küünal, samalajal lausudes :"Külluse magnet avagu!", korruta seda enda mõtetes niikaua kuni soovid. Kui küünal on põlema pandud, siis lase sellel küünlal esimesel päeval põleda võimalikult kaua.

- Põleta küünal vähemalt nädala jooksul ära ja iga kord, kui küünla põlema paned, siis lausu seda sama lauset "Külluse magnet avagu!".

See on lihtne viis avada enda kodus külluse kanalit, et majja hea õnn saabuks. Kui küünal on ära põletatud, siis kogu kokku taimed ja vii need kodust minema. Mündid aseta külluse karpi/külluse taime mullale või pane need külluse kristallide sekka. Neid münte ei tohi vähemalt aasta jooksul majast välja viia.

RAHAMAAGIA "ISIKLIK TÖÖEDU"

On ka veel üks lihtne viis teha rahamaagiat, et külluse kanalit avada sinu enda töö kaudu või tööd rohkem ellu tuua. Selleks läheb vaja kristalle (kui külluse karbis on need kristallid olemas, siis on hea neid kasutada, kui ei ole, siis uued kristallid selle rituaali jaoks saad hiljem külluse karpi panna).

- Sul läheb vaja Rohelist Aventuriini, Amasoniiti, Malahhiiti, Krüsopraasi ja Sammalahhaati (võib lisada ka Tsitriini, Rohelise Kvartsi ja Mariami Jaspise, aga neid ei pea olema.)

- Leia endale rohelist värvi kott või tee ise rohelisest riidest see (võib olla ka kuldset värvi).

- Otsi välja ka rohelist/kuldset värvi paberit, millele kirjutad "Töö saabugu, tasu tulgu". Seda kirjutades kindlasti tuleb ka enda töö peale mõelda või sellele, mis tööd sa sooviksid enda ellu tuua. Kui kiri on valmis kirjutatud, aseta kõige pealt kiri rohelist värvi kotti ja seejärel iga kristall eraldi. Kristalli kotti lisades lausu uuesti see lause "Töö saabugu, tasu tulgu", kui viimane kristall on kotti pandud, siis seo kott kinni.

- Kanna seda töömaagia kristallide komplekti endaga kaasas sellest hetkest saati, millal sa selle tegid kuni järgmise Täiskuuni. Järgmise Täiskuu saabumisel (Esmaspäev 20. juuni) ava kott, põleta silt tules ja puhasta kristallid külluse kristallide puhastustaime suitsuga ehk Patšuli, Aaloe viiruki või Salveiga ning aseta need kristallid külluse karpi või nurka (oleneb, kuidas sa oled enda koju selle loonud).

See on väike maagia kott, mis aitab sinu ellu tasuvat tööd tuua ja sellel nädalal on hea energeetika, mis laseb külluslikel rituaalidel, maagiatel ja erinevatel tegemistel õnnestuda. Kanna seda kotti enda käekotis, endaga kaasas, enda töölaual või kus iganes sa soovid seda hoida, peaasi on see, et see oleks võimalikult palju sinu lähedal.

 

MIDA ROHELISE AVENTURIINI KRISTALL SULLE ANNAB?

 

Roheline Aventuriin on kristall, mis kuulub külluse kristallide hulka ja seda on väge hea hoida mõne külluse taime mullal või poti sees. Külluse taimi on Feng Shui järgi mitmeid, üheks minu lemmikuks on Turdleht ehk Ahvileivapuu ja Sulgvõhk. Nendest mõlemast olen ma ka varasemalt kirjutanud, Ahvileivapuu kohta leiate lugemist SIIT ja Sulgvõhki kohta SIIT.

Peale selle sobib see rahakarbis hoidmiseks, et Roheline Aventuriin saaks majja rahaõnne tuua, rahakoti vahel hoidmiseks või töölauapeal õnne toomiseks asetada.

Roheline Aventuriin on hea ka lastele või lastetoas hoidmiseks, kuna see aitab leevendada põhjendamatuid hirmusid, sõpruse probleeme ja ülitundlikust.

Rohelise Aventuriini elevanti, kassi või mõnda teist kujukese talismani soovitan ma lastel kanda, kuna erinevatel sümbolitel on lisavägi veel omakorda kaasas ja Rohelisel Aventuriinil on oskus head sõpruse õnne tuua.

Rohelise Aventuriini pendel on äärmiselt kasulik tervendaja ja sobib ka algajale pendeldajale. Rohelise Aventuriini massaaži kristalli saab kasutada erinevate südame probleemide tervendamisel ja ehteid saab samuti kasutada selle tervendavate omaduste kätte saamiseks.

Kanna Rohelise Aventuriini ehteid, kui oled üliemotsionaalne, ülitundlik teiste sõnade suhtes või soovid südame tervist turgutada.

Nädala kristall on alati -10% soodsam terve nädala jooksul.
Uuendatud: 23.05.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja