KAKSIKUD - ÕNNE TOOVAD KRISTALLID

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

KAKSIKUD 21. MAI - 20. JUUNI

 

Kaksikud on äärmiselt kavala natuuriga, tähemärk, kellel on mõistust mitme tähemärgi jagu. Kui ma räägin kavalusest, siis see kavalus ei pea olema üldse negatiivses võtmes, vaid kavalus, mis annab neile oskuse olla vajadusel õigel ajal õiges kohas, õigel ajal öelda õigeid sõnu või õigel ajal märgata head võimalust. Kiire taibuga, kiire reageerimisega ja äärmiselt analüüsivad.

Kaksikute tähemärgi all sündinutele on iseloomulikuks vajadus suhelda, aga see suhtlemise vajadus on eriline. Seda selles mõttes, et Kaksik võib sinuga suhelda täna nii nagu ta oleks sinu parim sõber, aga samas homme jätta sind tühermaale tundega, et sind nagu ei eksisteerikski. Seda ta ei tee sellepärast, et tal oleks halbu kavatsusi, vaid tema tähemärgi energia annab talle soovi pidevas muutuses, liikuvuses ja erisuundades käimises olla. Kaksik võib aga mõne aja möödudes tagasi sinu juurde tulla ja suhelda sinuga täpselt sama positiivselt, kui ennem, nagu mitte midagi ei oleks vahepeal juhtunudki. See on Kaksikute omapära ja kes soovib selle ülienergilise tähemärgiga sõber või lähedane olla, siis see peab lihtsalt kannatlik olema. Kaksikute suhtlemises on veel üks eriline joon, mis on see, et nende mõttemaailm muutub pidevalt, vahest kümme või mitukümmend korda päevas ja see teeb temast alati huvitava "teistsuguse" kaaslase. Sa ei tea mitte kunagi, mida ta sulle rääkima hakkab, mis arvamus tal olla võib ja teised tähemärgid ei suuda ette aimatagi, mis tema mõistuses toimub, väljaarvatud Kalad, kes on piisavalt intuitiivsed ja mõistlikud teiste tähemärkide iseloomude suhtes. See sama mõttetegevuse kiire muutmine muudab Kaksikud heaks suhtlejaks, kuna nad rikastavad teisi tähemärke oma ülima informatsiooniga. Kaksikutele meeldib informatsiooni jagada, mis ei ole nende isiklik ja mis on seotud arvamusega. Jah täpselt, Kaksikud on kehvad eneseavajad, nad ei soovi seda teha ja kui teevad, siis kahetsevad mitu kuud, võib-olla vahel tuleb isegi viie aasta tagune teema meelde ning see põhjustab Kaksiku sees piinlikkust, et ta võis tookord sellise fakti lagedale tuua. Ühte pidi on see hea, et inimene hoiab iseenda elu kaitse all, teistpidi on Kaksikutel äärmiselt raske enda tundeelu täiel määral väljendada, kuna nad tunnevad lihtsalt mingisugust "emotsionaalset seina" iseenda, enda tunnete ja kaaslase vahel. Kõige lihtsam on teistel tähemärkidel siis lihtsalt Kaksikutele aega anda või intuitiivselt tajuda, mis seal peas toimub, seega Kaladel, Vähkidel ja Skorpionitel on ilmselgelt selle tähemärgiga kergem toime tulla, kellele on intuitsiooni kordades rohkem sünniga kaasa jagatud, kui teistele.

Kaksikute tundeelu kohta veel nii palju, et nad on armastaja hinged, aga kui armastavad, siis ennekõike iseenda jaoks ja isegi kui nad ei soovi endale seda tunnistada, siis neile väga meeldib, et nende jaoks väga palju ette-taha ära tehakse aga samas peab see kaaslane jätma Kaksikule mulje, et ta on iseseisev, tugev ja hakkama saav hing. Kaksikutele ei meeldi, kui neid alahinnatakse ja neile väga meeldib, kui keegi nende tugevust hindab. Kaksikutele on äärmiselt tähtis olla tugev, see on nagu missioon ja kui keegi "tembeldab" teda nõrgaks, siis on järgmine samm "tugevuse näitamine". Mitte mingil juhul ei tohi keegi arvata, ega ka teada, et ta võib olla emotsionaalselt nõrk. Seega kaaslaseks sobib Kaksikule väga hästi Sõnn, kes enda kaaslasele ei soovi pea mitte kunagi välja öelda tema nõrkusi ja Sõnnid üleüldse suhtes ei ole nii impulsiivse jutuga kui mõni teine tähemärk, nagu näiteks Lõvi.

Kaksikutele on tähtis nende väljanägemine, hoiak, nende elu üleüldine "välja paistmine" ehk kuidas nende eluraamat välja näeb, kus nad on käinud, mida nad on näinud ja nad on kogemuste järgi hullud. Kui Kaksikute tähemärgi all sündinud on enda elu heas perioodis on ta väga seiklushimuline ja ta võib elada nii, nagu homset ei eksisteeriks. Just see mulle meeldib Kaksikute juures, et nad soovivad elust võtta väga palju ja nende peamine soov on "mitte raisata elu". Ka see seiklushimu ja soov kogeda, annab neile palju jututeemat teiste inimestega. Aga kui Kaksikute tähemärgi all sündinud on oma negatiivses eluperioodis, siis sulgub ta täielikult endasse, blokeerib tuttavad, blokeerib iseennast ja satub lõksu. Lõksu, mida mitte keegi teine ei saa lahti teha, kuna Kaksikutele on omane lahendada kõik probleemid ise. Kaksikute eesmärk, see eesmärk, miks üldse Kaksikuna sünnitakse on see, et selles elus valisid endale soovi probleeme ise lahendada, enesekindlust koguda ja mõista inimese hinge jõudu.

Loomu poolest on Kaksikud temperamentsed ja kohati närvilised, mis annab neile oskuse ka väga kiirelt igale olukorrale reageerida. Kui me räägime tööst või töö tegemisest, siis Kaksikud on multifunktsionaalsed töö inimesed. Kaksikul on vaja mitut ülesannet korraga, mitut eesmärki, mitut suunda ja erinevaid väljakutseid. Üks töö, üks ülesanne ja rahulik elu ei tule kõne allagi. Kaksikud jagavad energiat igale poole, igasse ilmakaarde, see on lihtsalt nende loomuses. Ära oota kunagi Kaksikult kohest tööülesanne täitmist, ta teeb seda ainult siis, kui see on tema jaoks piisav väljakutse, kus ta tunneb, et ta peab ülesandega võitlema. Kaksikud on kohati äärmiselt manipuleerivad ja võivad isegi enda ülesanded väga hea jutuga kellegi teise kätesse anda, nii nad teevad tegelikult paljude asjadega, aga samas nad teevad seda nii hästi, et teised tähemärgid võtavad ülesannete jagamist preemiana, veider eksole.


ELEMENT: ÕHK

Õhu element annab Kaksikutele pideva liikumise, soovi muutusi ellu tuua, soovi kogeda erinevaid asju enda elus ja rahutuse tunde, mis ei lase neil paigal seista. Kui Kaksikute tähemärgi all sündinud on lapseeas, siis võib oodata temalt seda, et ta võib sinu silme alt põgeneda nii, et sa ei pane seda lihtsalt tähelegi, tal on ju vaja maailma avastada ja analüüsida, mis, kus, millal toimunud on. Kaksikute lapsed unustavad ennast igale poole ära ja võivad olla ühed suured "peavalud" oma tegemistega.
Kaksikutele üleüldiselt annab õhu element pidevalt muutliku mõttetegevuse, muutuva arvamuse inimeste suhtes, mis on ühtepidi hea, teistpidi halb, eks nad ise ka vahel sooviksid püsivaid tundeid saada kellegi suhtes, aga nad ei suuda. Ühel päeval armastad, teisel päeval tunned passiivsust, nii on sõprussuhte ja armastussuhtega.

TERVIS: SAMMALAHHAAT

Kaksikute tervise kristalliks on kindlasti Sammalahhaat, mis aitab neil erinevatest tervise probleemidest jagu saada. Kaksikute suurimaks tervise mureks on närvisüsteem ja enda füüsilise keha ära lõõmine/kukkumised ning teised füüsilised õnnetused. Sammalahhaat on see kristall, mis turgutab Kaksikute tervist ja toob head tervise õnne terveks eluks. Teiseks väga heaks tervise kristalliks Kaksikutele on ka Krüsokolla, mis aitab Kaksikutele omast hingamisteede probleeme tervendada.

PLANEET: MERKUUR

Merkuur annab Kaksikutele soovi pidevast lähedusest, soovi olla tähtis kellegi silmis, soovi sellest, et keegi neid kuulaks ja keegi nendega vestleks. Kaksikutele on inimeste suhtlus sama tähtis, kui on Neitsi tähemärgi all sündinutele organiseerimine või Amburitele töö tegemine, päris tõsiselt. Planeet Merkuur annab Kaksikutele sügava hinge, oskuse detailselt analüüsida ja soovi teisi õpetada oma teadmistega.

KRISTALLID KAKSIKULE Peale kristallide sobib Kaksikutele nii Hõbe kui ka Kuld ja nad on sellised, kes võivad kanda neid väärismetalle ka korraga ühel ja samal ajal.

MÕTTETEGEVUS: Kui me räägime mõttetegevusest, siis neile on sünniga kaasa antud juba ülikiire mõttetegevus ja pigem on see tähemärk, kellele oleks vahel vaja seda "stopp" nuppu, et ta saaks ka puhata ning selgeks enda meeled teha, kuna nad on siiski ülemõtlejad. Ülemõtlemise vastu aitab Kaksikule see, kui ta kannaks PUNAST JASPIST, see kristall aitab Kaksiku maa peale tagasi tuua ning mõista, mis on väärt muretsemist, mis mitte.

KÜLLUS: Külluse kristallideks Kaksikutele on kindlasti suurel määral TSITRIIN ja ORANŽ KALTSIIT. Tsitriin on tüüpiline külluse kristall, mis sobib paljude tähemärkide Aurasse ja ka Kaksikud võtavad selle energeetika kiirelt omaks. Küll aga ei ole Oranž Kaltsiit tüüpiline külluse kristall, aga samas Kaksikutega toimib väga hästi. Soovitan kindlasti Oranži Kaltsiiti kanda, kui mitte just neid mõlemaid kristalle isegi koos. Kaksikute jaoks on väga tähtis nende materiaalne olukord, nad võivad isegi vahel lugeda mitu korda üle enda rahalised varud sellepärast, et neile lihtsalt meeldib see, kontroll peab siiski majas olema. Nendel on omane ka tunda "vaesuse" tunnet isegi siis, kui neil on mitme kuu palk tagataskus, nad peavad lihtsalt alati olema valmistunud ootamatuks olukorraks. Oranž Kaltsiit on see kristall, mis aitab materiaalset stabiilsust luua ja Tsitriin läbi töö head teenistust tuua.

 

DENDRIITAHHAAT on Kaksikute jõukuse ja külluse talisman. Dendriitahhaat töötab ideaalselt nii meestega kui ka naistega, kes on Kaksikute sodiaagi all sündinud. See talisman toob neile tööedu ja materiaalset küllust. 


HEA ÕNN JA KAITSE: Kaitse kristalliks Kaksikutele on SERPENTIIN JAAD, TIIGRISILM ja BOTSWANA AHHAAT. Nad üldjuhul teavad, kuidas ennast kaitsta, aga nad ei oska pahatihti end iseenda eest kaitsta, mis tähendab seda, et nad kiusavad end emotsionaalselt. Kaksiku tähemärgi all sündinud seisab enda eest, kui keegi teine soovib liiga teha, aga tegelikult võib ta vahel ennast niiviisi kritiseerida ja maha teha, nii nagu keegi teine ei oskaks ealeski seda teha. Serpentiin Jaad õpetab Kaksikul end ise armastama ja samas kaitseb salakavalate naistuttavate eest ning toob õigeid inimesi ligi ehk on ka sõpruse õnne talisman. Tiigrisilm kaitseb head õnne, tööd, materiaalsust ja toob külluslikke võimalusi. Botswana Ahhaat kaitseb Kaksikuid nende enda negatiivse mõttetegevuse eest, mis neile endale kurja teeb. PILTJASPIS toob ärilist ja tööedu õnne.


SUHTLEMINE: Suhtlemist ei ole vaja Kaksikutel turgutada, aga samas aitab ARBUUSTURMALIIN Kaksikutel mõista, kellele energiat jagada, kellele mitte, keda ellu lasta ja keda mitte, nii sõpruses, ärilises võtmes kui ka armastuses.

INTUITSIOON: Intuitsiooni kristalliks on kõige tõhusam Kaksikutele TSELESTIIT, see on kristall, mis aitab Kaksikutel kiiresti emotsionaalses mõttes areneda ning avada Kolmanda Silma ehk intuitsiooni allika.

ARMASTUS: Esmalt soovin ma öelda, et kõige sügavamalt suudab Kaksikute hinge mõista, aktsepteerida ja armastada Kaalude või Veevalaja tähemärk. Nendes on see, et nad suudavad elada lainetava iseloomuga inimesega koos. Kaksikute armastuse talismaniks on AKVAMARIIN, SININE SAFIIR ja RODOKROSIIT.
 
ERILISED TALISMANID VASTAVALT SÜNNIKUUPÄEVALE ON KAKSIKUTELE JÄRGMISED: Olen esimesed ja viimased kuupäevad kirja pannud vastavalt uskumustele. Teatud uskumuste põhiselt algavad Kaksikud 21. teisel juhul 22. mail jne.

21. - 22. mai Suitskvarts
23. - 24. mai Punane Jaspis
25. - 27. mai Lumikvarts
28. - 30. mai Arbuusturmaliin
31. mai - 1. juuni Crazy Ahhaat
2. - 4. juuni Oranž Kaltsiit
5. - 6. juuni Sinine Kvarts
7. - 9. juuni Tansaniit
10. - 11. juuni Sinine Kaltsiit
12. - 13. juuni Kollane Kaltsiit
14. - 15. juuni Roheline Kaltsiit
16. - 18. juuni Dalmaatsia Jaspis
19. - 21. juuni Larimar

Kõik kristallid mõjutavad kõiki inimesi, aga mõned konkreetsed kristallid suudavad kiiremini teatud tähemärkide Aurasse jõuda.
Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja