KUIDAS VABANEDA AKNEST LÄBI KRISTALLIDE, ÕIGE TOIDU JA ÕIGE MÕTLEMISE

by in UUDISED, TERVIS .

 

Igal haigusseisundil on oma emotsionaalne põhjus peale füüsilise probleemi, miks see meie kehas eksisteerib. Kuna käimas on tervise temaatilised üldseansid, siis on minu elus vägagi aktuaalne erinev tervisega seotud teemad ja nende tervenemise võimalused. Esmalt ma soovitan kõigil võtta ükskõik millist haigusseisundit emotsioonide peegelpildiks, loomulikult on ka mõni tervise rike meil ka füüsiliste probleemide tagajärjel tekkinud, nagu näiteks kehv toitumine või halvad harjumused. Mina räägin sellest, kuidas võib akne tekkida läbi emotsioonide ja kuidas seda saaks kristallide, õige toidu ning õigete mõtetega enda kehast välja juurida. Nagu kõik akne käes vaevlevad inimesed teavad, et akne on üks paljudest haigusseisunditest, millega võibki võitlema jääda, seega suur probleem, millest valjusti ei räägita, aga sellele on ka lahendusi. Ennem ei tea, kui sa ei proovi!

MILLISED EMOTSIOONID PÕHJUSTAVAD AKNET
Akne on Kurgutšakra ja Kolmanda Silma Tšakraga seotud ning kui need Tšakrad on tasakaalust väljas, siis on akne kerge tulema. Peale seda mõjutab akne teket ka neljas Tšakra ehk Südametšakra, mis omakorda annab jõudu juurde selle probleemi ägenemiseks.

Akne emotsionaalses võtmes tekib neile, kes tunnevad järgmisi emotsioone :
 
- Neile, kes alahindavad end ja näevad endas palju vigu.

- Akne tekib pidevast enda kallal virisemisest ja enda keha üle või väljanägemise suhtes ebakindel olemisest.

- See haigus saab jõudu juurde enesehaletsusest ja tugevast enesekriitilisest meelest.

- Akne toitub kurbusest, jõuetuse tundest ja enese mitte aktsepteerimisest.

- Kui pidevalt ütled endale "ma ei saa hakkama, ma ei vääri, ma ei oska", siis see mõjutab akne vohamist.

- Kompleksid, läbi elatud traumad, mis on seotud keha alavääristamisega minevikus.

- Armastuses petta saanud ja sellest tulnud järeldus: "Ma ei kõlba, ma olen inetu" emotsioonist.

Aknest vabanemiseks pead sa iseendale sisendama järgmiseid emotsioone :

- See, kes kannatab akne all, peaks end aktsepteerima hakkama, enda üle õnnelik olema ja peeglisse vaadates korrutama: "Ma olen kaunis ja ma olen ilus täpselt nii nagu mind on siia loodud".

- Aknest vabanemiseks peab lõpetama vingumise iseenda suhtes, endast kehvasti ja halvustava alatooniga rääkimise.

- See haigus vabaneb, kui sa suurendad enesekindlust ja selle enesekindluse saavutamise peab võtma eesmärgiks.

- Peab vabaks laskma kurbustunde ja tunde, et sa ei ole midagi väärt. Peab endale sisestama, et me oleme kõik erilised ning ilu on meis kõigis olemas, ei ole olemas "standardset ilu", on olemas unikaalne ilu.

KRISTALLID JA TOIDUAINED, MIS AITAVAD AKNEST TERVENEDA
Esmalt pead sa mõistma, mida akne ei soovi saada ehk mis toitu võiksid vältida ja millistest tegevustest peaksid samuti loobuma. On olemas palju toiduaineid, mis füüsiliselt tekitavad sulle aknet ja teisi nahaga seotud probleeme, kuna sul võib olla nende suhtes talumatus.

MIDA SÜÜA EI TOHI?

Mina soovitan sul vältida liigset piima tarbimist, suhkru toidu sisse lisamist, nisujahu tooteid, erinevaid küpsiseid, igasuguseid krõpse, kooke, torte, erinevaid alkohoolseid jooke, šhokolaadi ning teisi maiustusi, loomulikult ka rämpstoitu või teiste sõnadega kiirtoitu, maitsestatud jogurtit ja valget riisi.

Need on need kõige tüüpilisemad toiduaineid, mida süüakse ja mis kõige enam tekitavad aknet füüsilises võtmes. Akne võib tekkida nii emotsionaalsete probleemide ja füüsiliste probleemide käigus, kui ka üksinda vaid füüsilise probleemi pärast, milleks võib olla halb toitumine.

MIDA SÖÖMA PEAKSID?

See nimekiri on väga pikk, mida peaksid sööma, aga ma panen kirja kõige tõhusamad toiduained, mis aitavad kiiresti aknel taanduda ja sellele tervendust anda. Kui soovid aknest lahti saada, siis kasuta õiget toitumist, õiget mõtlemist ja kanna endaga kaasas õigeid tervenduskristalle.

- Lõhe, linaseemneid ja seesami seemneid. Nendes on palju õigeid rasvhappeid, mida sinu nahk soovib selle haigusega võitlemiseks.

- Kõige lihtsam akne ravim on rohelise tee joomine ja ka üks hea viis on toa sooja Rohelise tee veega enda nägu pesta.

- Porgandist ja Sellerist valmistatud mahl on kasulik akne taandamisel. Soovitan neid kahte ka igapäevasel toiduvalmistamisel kasutada.

- Kõrvitsa seemnete söömine on samuti kasulik akne taandamisel.
- Mustikad, vaarikad, kirsid, maasikad, astelpaju ja teised marjad.

- Sidruni vee joomine igapäevaselt või võid kasutada ka Laimi vee valmistamisel.

- Maitsestamata jogurt või naturaalne Kreeka jogurt.

- Oregano, Kurkumi, Peterselli, Tilli, Koriandri ja Piparmündi toidus kasutamine.

Peale õige toitumise on tähtis ka hea uni ja piisavas koguses vee joomine.
 
Sidruni veega on hea ka nägu pesta tooniku asemel. Toonikud ja teised kosmeetilised ained võivad ärritada näonahka. Näonaha probleemide korral ei soovita ma eriti kosmeetika tooteid kasutada, eriti problemaatilises piirkonnas. Võib puhastada ka Teepuuõli ja vee lahusega oma nägu, et eemaldada liigne rasv nahalt. Teepuuõli ei kahjusta naha loomuliku kaitsekihti, vaid puhastab üleliigse rasu, mis on sulle kahjulik.

KRISTALLID, MILLEL ON AKNET TERVENDAVAD OMADUSED
 
On olemas kohe erilised kristallid, millel on jõud aknega võitlemiseks. Nende vägi on seotud emotsionaalses võtmes aknega võitlemiseks ja ka füüsiliselt aitavad need tervendust eeterkehasse edasi anda. Neid kristalle soovitan ma kanda kas ripatsina kaelas või naistel on lihtne ka kõrvarõngastena kristalle kanda. Akne kristallid peaksid olema selles piirkonnas, kuna siis need saavad võimalikult lähedal olla problemaatilisele piirkonnale. On olemas ka kristalle, millest saab vee-eliksiire teha, et sellega siis nahka pesta.

KANNA NEID KRISTALLE EHETENA: Roheline Aventuriin, Mäekristall, Mariami Jaspis, Krüsokolla, Apatiit, Verekivi ja mõningal määral teeb seda ka Rodokrosiit (aitab sul iseennast armastada)

Ühte või mitut neist kristallist võiks kanda ehtena. Kui kannate neid kristalle, siis saate ka teised omadused kätte, aga kui te esmakordselt võtate mõne neist kristallist kätte, siis kindlasti hoida seda ehet peos ja mõelda enda mõtetes: "Palun vabastage minu seest akne probleem või seda tekitavad emotsioonid", niiviisi aktiveeritakse kristalle raviks.

VEE-ELIKSIIRI VALMISTA: Rohelisest Aventuriinist, Mäekristallist ja Mariami Jaspisest vee-eliksiiri valmistamise kohta loe lähemalt SIIT.
Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja