NOOR KUU 5. JUUNI - ISIKLIKU EDU JA VÄE SUURENDAMINE

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

NOOR KUU 5. JUUNI - ISIKLIKU EDU JA VÄE SUURENDAMINE

Tulevane Noor Kuu loob end pühapäeval 5. juunil ja seda mõjutab sellel korral Kaksikute märk, mis annab Noorele Kuule eriliselt palju jõudu inimestes segadustunnet tunda. See, et Kaksikute märk mõjutab Noore Kuu loomist niiviisi, selles ei ole mitte midagi uskumatut. Aga sina oled see, kes peab lihtsalt mõistma, et sellel päeval (5. juunil) on äärmiselt tähtis säilitada igas eluvaldkonnas tõeline rahu, kui keegi isegi soovib sinu tuju negatiivseks muuta, siis pead olema sina see, kes ei lase tal seda teha. Kui sa suudad olla sellel päeval rahulik, kannatlik ja positiivne, siis võid sellist mõnusat aega oodata järgmised kaks nädalat kuni juunikuu Täiskuu loomiseni.

Noore Kuu loomise energia on alati erinev, see sõltub tähtede seisust, aasta energiast (antud aastat mõjutab näiteks Tule Ahv) ja loomulikult ka see, mis nädalapäeval see end loob. Seega iga Noor Kuu on eriline ja omab endas konkreetset väge või nõrkust. Kui me räägime Noore Kuu väest, siis need on need, mis on võimalik sellel päeval korda saata, millist maagiat või rituaali oleks võimalik sellel päeval teha ja milliseid soove tuleks mõelda. Negatiivne Noore Kuu pool on aga see, mida sa ei tohiks sellel päeval enda ellu lasta, vastasel juhul positiivne ei saa tulla. Seega ma soovitan alati mõningaid kristall-ehteid kanda sellel päeval, et sinu soovid saaksid teele saadetud ja nendele ka tuleksid universumi poolt vastused.

AGA MIDA HEAD TOOB SEE NOORE KUU LOOMINE ?

Tulevasel Noore Kuu loomise päeval on soodne aeg teha isikliku edu rituaale, kuna vastavad energiad on õhus, mida saab enda ambitsioonide, unistuste ja soovide täide viimiseks teha. Kui ma räägin isiklikust edust, siis see edu võib olla tööalane või erialane peamiselt. See on soovide täitumise aeg, mis on vaid sinu endaga seotud. Mõtle, kas sa sooviksid enda praegusel ametikohal samm kõrgemale liikuda, kas sooviksid enda isikliku ande võimenemist või sooviksid, et sinu enda kätega tehtud esemeid ka teised hindaksid samamoodi, nagu sa ise seda teed. See on aeg, millal saad teha sellist rituaali.

Kanna sellel päeval mõnda neist kristallist, mille panin kirja allpool "isikliku edu" kristallide komplekti tekstis. Need kristallid aitavad sulle positiivset energiat ammutada.

MIDA SELLEL PÄEVAL TEHA, ET ENDASSE ELUJÕUDU JA ENERGIAT KOGUDA JÄRGMISEKS 2 NÄDALAKS ?

- Sellel päeval ei soovita ma kodus istuda ega rahulikult puhata. Kaksikute märk kannab endaga kaasas pidevat vajadust suhtlemise järgi ja kui sa selle Noore Kuu ajal ei suhtle, ei ava end, ei ole seltskonnas või sõpradega koos, siis võid enesekindlusest ilma jääda kuni juunikuu Täiskuu loomiseni. Seega, kui soovid sellest Noorest Kuust energiat ammutada, siis pühapäeval 5. juunil astu kodust välja, liigu ringi ja mida rohkem sa tegutsed sellel päeval väljaspool kodu, seda rohkem energiat sa endasse kogud. (Käi linnapeal ringi, mine sõprade juurde, külasta enda perekonda ja tee midagi põnevat enda lähedastega väljapool kodu).

- Nagu ma ka selle artikli alguses mainisin, et sellel päeval ei tohiks kohe mitte üldse riielda, negatiivseks muutuda, negatiivsust enda sisse lasta ja end ka lasta ärritada kuna see takistab Noore Kuu positiivsel väel toimimast, siis pead lihtsalt rahu säilitama igas olukorras, isegi, kui see on raske sinu jaoks.

- Puhasta kindlasti enda kodu Põhja poolsem piirkond viirukite/küünalde/rituaalitaime suitsuga ära ja täienda sealseid kristalle või loo endale "Isikliku Edu" kristallide altar. Feng Shui järgi on kodu Põhja poolsem nurk isikliku edu piirkond ja kuna Noore Kuu loomine on seotud sellel korral sinu enda väe suurendamisega, siis on selleks ka väga õige aeg.

KODU PÕHJA POOLNE PIIRKOND JA "ISIKLIKU EDU" KRISTALLIKOMPLEKTI LOOMINE

See on kristallide komplekt või edu altar, mis ei toimi vaid mõni nädal, mida teeb Noorest Kuust saadud energia, vaid see on altar, mis võib jääda sulle igaveseks. Lihtsalt soodne aeg on seda teha 5. juunil või lihtsalt täiendada, kui see juba olemas on. Isikliku edu altar on selleks, et isiklikku edu tuua, tööalast õnne, tööalast edu, need, kes teevad omal käel tööd, nendele annab selline Feng Shui altar kliente või märkamist teiste inimeste poolt, igatahes on see kõik seotud isiklike saavutustega. Kui selle koju lood, siis see mõjutab kõiki pereliikmeid, mis on veel omakorda positiivne.

- Esmalt pead mõistma, et Feng Shui järgi on igal ilmakaarel oma vägi ja Põhjas on tööedu vägi.

- Enne, kui seda looma/täiendama hakkad, puhasta see piirkond enda kodus ära ehk Põhjas asuv tuba / toa osa. Selleks puhasta tuba põleva Salvei tõrvikuga, oksaga või lase Salvei viirukil seal suitseda. Kui Salveid ei soovi kasutada, siis sobib sinna ka Sandlipuu viiruk. Lase seal sellel samal päeval sinisel küünlal põleda. Sinine küünal on ülioluline kodu Põhja poolse nurga aktiveerimisel ja puhastamisel.

- Kui puhastus on tehtud, siis otsi endale sobiv koht, kuhu saad luua "Isikliku Edu" altari, see võib olla kapipealne, aga võib ka olla mõni taim, mille poti sisse sa saad need kristallid panna (taimed juhivad lihtsalt seda energiat kiirelt edasi) või võid sinna ka hiljem taimi viia. Taimedeks sobib kõige enam Sulgvõhk, millel on edu toov energia juba endal olemas.

- Kui paned kristallid kapi peale, siis leia nende jaoks karp/naturaalne alus või taldrik, mis võib olla ka klaasist. Kõige enam sobib Põhja piirkonda metallist karp või alus, kuna metalli energia toob selles piirkonnas majja edu. Tööedu, isikliku edu kristallid on järgmised, mis kuuluvad kodu Põhja poolsesse edu nurka:

Mäekristall geood, mis aktiveerib teised kristallid tööle ja puhastab ka sealset energiat.

Akvamariin, mis aitab sul enda töös olla niiöelda "edasi mõtleja" ehk see aitab pidevalt uusi ideid tuua ja kõigega kaasa minna, mis elu sulle head pakub ehk võtab hirmud ära muudatuste osas.

Safiir toob kaitset loodud tööle, loodud karjäärile ja ei lase kellelgi teisel inimesel sinu karjääri sekkuda ega seda ka maatasa teha. Safiir kaitseb seda, mida oled ise saavutanud ja ei lase sul põruda ehk toob kaitset. Samas aitab ka neid, kes ei ole veel enda eriala leidnud, aidates selleni jõuda.

Azuriit on maagia kristall, mis aitab tööedu rituaalidel, maagiatel ja soovidel täituda. Kui see seal isikliku edu alatril on, siis see aitab sinu soovidel täituda ja kui hiljem teed neid rituaale, siis saadab see selle soovi teele.

Amasoniit tõstab ambitsioone, maandab stressi, mis tööga kaasa tuleb ja aitab energiat säilitada enda ambitsioonide täide viimiseks. Ühesõnaga ei lase sul alla anda, isegi, kui päike ei paista mitte üheltki poolt.

Hematiit aitab tuua kaitset isiklikule edule ja eriline kaitse on Hematiidil sulle tuleviku osas. Hematiit oskab kaitsta selle eest, et tulevikus ei juhtuks sul väga suuri tagasilööke, aidates sul ennetada probleeme, märgata probleeme ja mõista, kuidas neid lahendada hoopis ennem, kui need kohale jõuavad. Eriti kasulik neile, kes on endale tööandjad. Hematiit võib olla ka geoodi vormis.

Kullisilm toob head ärilist ja tööalast vaistu. Sodaliit aitab tööd teha nii, et sa ei unustaks selle käigus perekonda või armastust ära. Sinine Kaltsedon aitab sul enda ambitsioonide poole pürgida nii, et sa ei unustaks ära iseenda tervist ja märkaksid seda, millal on sinu aeg puhkamiseks. See on neile, kes kipuvad üle töötama. Draviit on see kristall, mis samuti loob tasakaalu eraelu ja tööedu vahele, aga samas annab jõudu rikutud Põhja piirkonda, mis toob ebaõnne. Aitab ebaõnnest lahti saada ja kui sa tunned, et sinul või sinu pereliikmel ei lähe mitte kuidagi tööalaselt, siis võiks olla seal ka Must Ahhaat ja Must Turmaliin, mis aitavad sellisest seisust vabaks saada.

ISIKLIKU EDU RITUAAL

Kui sul juba on Põhja piirkonnas väike kristallide altar, siis saad seda rituaali teha. Selleks võta paber, pliiats, sinine küünal, sinine niit ja otsi kolm õitsvat võilille. Võililli saab kasutada soovide täitumise rituaalides, mis on seotud materiaalsuse või eduga. Rohkem asju sul ei lähe vaja, kui sul on olemas kodu Põhja poole loodud isikliku edu altar või seal on mõnigi kristall, mis toob sulle isiklikku edu.

Enne rituaali tegemist puhasta see nurk eelpoolnimetatud viisil ära (Salveiga).

5. juunil leia sobiv koht rituaali tegemiseks seal samas Põhja nurgas, aseta küünal lauale ja kirjuta küünla peale noaga (mida sa söögitegemiseks ei kasuta) märksõna, mida sa sooviksid tööalaselt või erialaselt enda ellu tuua. See märksõna võib olla "oma äri", "eksami edukas sooritamine" või näiteks "töö tunnustamine". Kui oled selle kirja pannud, siis süütad küünla ja võtad paberi ning paned paberile täpselt sama märksõna kirja. Seejärel aseta selle paberi keskele kolm võilille, keera paber rulli ja seo sinise niidiga see kinni. Jäta rituaalipaber küünla ette ning lase küünlal põleda sellel samal päeval võimalikult kaua järjest.

Küünal tuleb ära põletada juunikuu Täiskuu päevaks, mis sellel korral loob end 20. juunil. Põleta küünalt iga päev kuni selle lõpuni põletamiseni, kindlasti ei tohiks mitte ükski päev vahele jääda. Iga kord, kui süütad küünla korruta enda mõtetes see sama märksõna läbi ja alles siis lase küünlal põlema minna. Viimasel päeval, kus küünal saab läbi, sellel päeval pane rituaali paber põlema sellest samast küünla leegist ja lase sellel lõpuni põleda.

See rituaal aitab sinu soovil teele minna nii, et sellele ka vastus universumilt tuleks. Tähtis on Põhja piirkonna kristallide olemasolu, kuna need aitavad sellel soovil kodust kaugemale jõuda ning täituda.

Pildi peal olev kristallide mandala on loodud Põhja poolsesse tuppa selleks, et sealt kinni jäänud energia ära viia, mis takistab isikliku edu saavutamist, selle tegin kunagi enda ühele tuttavale, et talle edu tuua ja järjepeale suunata. Tegelikult on seal kõrval ka eraldi isikliku edu kristallide karp. Mandala koosneb Mäekristall geoodist, mille peale on asetatud Must Turmaliin, et need kaks kristalli isikliku edu ebaõnne eemale tõukaksid ja nende kõrval Amasoniidid, Akvamariinid ning Draviidi kristallid. Need kõik selleks, et tuua head õnne, mis ka jääks püsima.
Uuendatud: 31.05.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja