KODULEHE SÜNNIPÄEV, NÄDALA ENNUSTUS JA NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .

 

Tavaliselt on meil iga nädal üks kristall teistest veidi rohkem esile toodud. Seda sellepärast, et igal nädalal on oma konkreetne energia ja nädala kristall sümboliseerib seda nädalat või annab siis sellele nädalale kõige enam jõudu juurde, et võimalikult positiivne olla. Nädala kristall on igal nädalal ka 10 % soodsam.


Sellel korral on nädala kristalli positsiooni endale võitnud meie enda tehtud ehted, milleks on "La Tene" tooted. Need on käeketid, komplektid, kõrvarõngad ja juukseehted. Olen kombineerinud kokku kristallid, mis omavahel sobivad ja loovad unikaalsemaid vägesid. Iga ehte või kristallide komplekti juurde olen ma kirja pannud selle väe ning toime sinu Aurakehas.

Meie kodulehel on sellel nädalal sünnipäev ja see väike maagiline kohake saab laupäeval 4. juunil kõigest ühe aastaseks. See aasta on lennanud väga kiirelt ja suure inspiratsiooniga. See, miks see nii kiirelt ja maagiliselt on läinud, on loomulikult osa võib-olla ka sinu enda panustatud positiivsuse tõttu, mille minu poole enda mõtetega saadad. Maailm on täis müsteeriumeid, müstilisi lahendusi ja täis energiat ning selle jagamine sinu või kellegi teise spirituaalse hingega on rohkem kui positiivne, see on fantastiline, see on lausa suurepärane! Olen tänulik kõikide positiivsete mõtete osas, kes soovivad minu artikleid jälgida. Ütleme nii, et sa annad mulle selleks põhjuse ja ma tänan sind selle eest, loodan, et ka sina tunned seda positiivsust. See maagiline lehekülg ei ole ainult väike poeke minu jaoks, selle suurem tähendus on võimalus avada enda spirituaalset maailma vaadet.

Meie saame aastaseks ja sellega soovime jagada nädal aega võimalust La Tene ehetega rohkem tuttavaks saada ning nende võlu lihtsmalt endani saada.

Kõik La Tene käeketid leiate SIIT, tähemärgi ehted SIIT, kõrvarõngad SIIT, kristallide komplektid SIIT ja taimedele mõeldud kristallid SIIT.

Kõik La Tene ehted ja kristallide komplektid on 29. mai - 5. juuni 
10 % soodsamad.

MIDA TOOB SEE NÄDAL SULLE ?

Laupäevases artiklis 5. juuni Noore Kuu loomisest ma kirjutasin ja selle kohta saad lugeda lähemalt SIIT. Noore Kuu loomine toob palju head energiat, mida saad enda isikliku edu võimendamiseks kasutada.

Ülejäänud nädal on äärmiselt kiire tempoga, võib öelda isegi, et nädala lõpus sa tunned seda, et sul jäi lihtsalt üks nädal vahele. Astroloogilised näitajad panevad inimesed täiel tempol liikuma, töötama, asju ajama ja loomulikult suhtlema. Tulemas on suhtlust täis nädal, mis tähendab seda, et see suhtlus on igal erineval tasandil.

Sellel nädalal on hea enda vanu asju klaarida ja lõpetada, mis on materiaalsed. Seega, kui sul on mõni tegemata töö sind ootamas, lõpetamata leping või remont on lõpule veel viimata, siis tee see ära. Seda sellepärast, esiteks on sul endal jõudu selleks ja ka sellepärast, et sa neid lõpetamata asju endale kaugesse tulevikku ei veaks. Sellel nädalal on päris jõulised energiad sind ümbritsemas, mis lõpetamata asjad soovib kangesti kaasa võtta vähemalt tulevase Täiskuuni, mis loob end 20. juunil.

Mida sa ei tohiks sellel nädalal teha ? Kindlasti ei ole soodne aeg armuasjade korda ajamiseks, pigem väldi konflikti, vastasel juhul tirid suurema probleemi sellest vestlusest välja, kui endale suudaksid ettegi kujutada.

Mida sa võiksid teha sellel nädalal ? Suurepärane aeg on reisimiseks kuna, kui üldine Tule Ahvi aasta on täis autoõnnetusi ja teisi erinevaid liiklusega seotud õnnetusi, siis sellel nädalal on tervis rohkem kaitstud selles valdkonnas.
Uuendatud: 30.05.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja