NÄDALA KRISTALL JA ENNUSTUS - KODU PUHASTUSE VÄGI

by in UUDISED .

Sellel korral ei ole samuti vaid üks kristall esile tõstetud, vaid kohe mitu erinevat, millest on valmistatud küünlaaluseid. Küünlaalused, mis on kristallidest valmistatud, nendes on palju väge ja jõudu, need on võimsad väeesemed sinu kodus. Miks see nii on? Kui kristallide keskel põletada elavat tuld, siis see tuli aktiveerib selle kristalli tööle. See tähendab ka seda, et selle kristalli vägi mitmekordistub ja see energia saadetakse sinna ruumi laiali, kus siis see kristallidest valmistatud küünlaalus parasjagu on. Esiteks on see kasulik selleks, et kristallid saaksid kodu energeetikat parandada, positiivsust tuua ja kristallile omaseid probleemide lahendamise väge kasutada. Ehk kristallid suudavad kodust atmosfääri muuta, energiaid liigutada ja vabastada negatiivsust, mis see kristall parasjagu suudab teha. Seega kasulikud sinu kodule ja kui sinu kodu energia on paigas, siis kasulik ka kõigile neile, kes seal siis elavad.

ENNUSTUS 5. JUUNI - 12. JUUNI

Sellel nädalal on väga head astroloogilised näitajad just kodu energeetika puhastamise osas, suurtemateks muudatusteks on soodne aeg ja ka hea aeg rituaalide tegemiseks. Kui tavaliselt ma soovitan lähtuda Kuu faasidest, siis see nädal on veidi erilisem teistest. Terve selle nädala jooksul soovitan ma kodus erinevaid puhastus rituaale teha, erinevaid kristalli komplekte puhastada või värskendada. Peaasi, et sa sellel nädalal tegutseksid vanast energiast vabanemise ja ellu värskenduse toomise nimel. Kui teed sellel nädalal mõne elu muutva lükke, siis usu mind, sellel on pikka iga tulevikus.

5. juuni on Noore Kuu loomine, mis tähendabki seda, et sellel päeval on soodne aeg teha erinevaid puhastus rituaale. Noore Kuu loomise kohta loe SIIT.

12. juuni on Kuu esimese veerandi loomine ja sellel päeval on väga soodne puhastada armastuse kristalle, ehteid ja tuua armastust ligi toovaid elemente koju, ka täiendada enda armastuse kristallide komplekti. Kuu esimese veerandi kohta saad lähemalt lugeda SIIT artiklist.

Terve selle nädala vältel on soodne aeg ka vanadest halbadest harjumustest vabaneda, seega, kui tunned, et võiksid enda toitumist korrigeerida ja loobuda paljudest asjadest, mis sulle tegelikult kahjulikud on või võtta endale harjumuseks mõni uus ning tervislik tegevus juurde, siis selleks on soodne aeg. Seega, kui soovid dieeti pidama hakata või regulaarset trenni enda ellu tuua, siis alusta kindlasti sellega sellel nädalal.

Kui kannad või kui sul on tervislike harjumusi toetavaid kristallehteid, siis kindlasti puhasta-lae neid eelnevalt (Valge Hauliit, Apatiit, Must Obsidiaan jne.)

Soodne aeg on mõne suurema projekti alustamiseks, olgu selleks projektiks siis tööalane väljakutse või hoopis enda kodu rajamine. Energiad, mis meid ümbritsevad, on julgust andvad ja samas nad aiatavad ka uutesse tegemistesse palju energiat ning liikumist tuua. Ehk asjad ei pruugi seisma jääda, kui sa need selle nädala jooksul käsile võtad.

Mida sa kindlasti peaksid teadma on see, et selle nädala jooksul võib tulla väga palju ootamatuid sõnelemisi, mingisuguseid kriitilisi vihjeid sinu pihta või väga kaheti mõistvaid ütlemisi. See on kõik sellepärast, et Tule Ahvi aasta võtab pöördeid juurde ning lisab elule veelgi rohkem tempot juurde. Tempot juurde? Täpselt nii, veel kiiremaks läheb ja usu mind, see nädal lendab sinu käest veel kiiremini, kui eelmine nädal. Olen kindel, et paljud inimesed ei mäletagi enda eelmist nädalat, kuna ka see lendas lihtsalt käest ära.

Kuna energiad annavad uutele tuultele võimaluse tegutseda, siis tuleks kindlasti enda kodu energeetiliselt puhastada. Seda selleks, et sa saaksid maksimaalselt sellest energia lainest positiivsust saada.

NÄDALA KRISTALLIKS ON KÕIK KRISTALLIDEST KÜÜNLAALUSED

SODALIIDI KÜÜNLAALUS "SPIRITUAALSUS JA STRESS"


Sodaliidi sees küünla põletamine aitab selle kristalli aktiveerida keskkonna Aurat puhastama. Sodaliit aitab lahti saada stressist, liigsest ärrituvusest, unehäiretest, negatiivsusest ja liigsest materiaalsusest. Sodaliit annab kodu Aurale spirituaalsust juurde, mis omakorda aitab erinevatel kristallidel kiiremini kodus tööd teha (eriti Feng Shui järgi asetatud kristallidel).
Hoidke aegajalt selle küünlaaluse juures intuitsiooniga/inglitega/selgeltnägemisega/ennustamisega seotud väeesemeid, et need saaksid selle kõrval laadida. Ning loe kindlasti veel lähemalt Sodaliidi väe kohta.

VALGE KALTSIIT KÜÜNLAALUS "INGLID MAJJA"

Valge Kaltsiit
toob rahu majja, aitab energiaid tasakaalustada nii, et pinged saaksid minema minna, hea uni saaks tagasi tulla ja Inglid saaksid majja pääseda. Valgel Kaltsiidil on väga palju spirituaalseid võimeid ja oskusi avada teatud kanaleid, mille kaudu siis Inglite käest oleks võimalik sõnumeid saada.

ORANŽ KALTSIIT KÜÜNLAALUS "ENERGIA JA ELUJÕU TAASTAJA"

Oranž Kaltsiit
sobib kõigi koju, kes soovivad enda ellu rohkem jõudu, energiat ja motivatsiooni tuua. Kõige enam sobib see näiteks kodu Lõuna poolsesse tuppa selle sama energia majas hoidmiseks. Lõuna poolsem tuba sümboliseerib jõudu ja Feng Shui järgi peab olema seal elemente, mis tooksid seda jõudu sinna, vastasel juhul kaobki vägi hingest ära.

ROHELINE FLUORIIT JA MÄEKRISTALL KÜÜNLAALUS "PINGED JA TÖÖEDU"

Rohelise Fluoriidi ja Mäekristalli
küünlaalus on kasulik väeese, kuna sellel on oskus perekonna tervist tugevdada. Seda küünlaalust hoia enda kodus selleks, et see aitaks kodust puhastada stressi energiat. Kõige enam sobib Mäekristalli ja Rohelise Fluoriidi küünlaalus neile, kes kalduvad üle töötama või kes teevad tööd kodus. Seda selleks, et need kristallid saaksid eemaldada tööga seotud pinge, aidates samas ka tööd paremini teha ja stressivabalt.

APOFÜLLIIT KÜÜNLAALUS "ARMASTUSE EDENDAJA"

Apofülliit
on väga tugeva energia vibratsiooniga armastuse kristall ja samal ajal ka inglite kristall, seega sellel on kaks väga head omadust olemas ning olemas ka põhjus, miks just see kristall võiks sinu kodus olla. Apofülliit tõmbab ligi head armastuse õnne, kustutab negatiivse informatsiooni kodu Aurast, mis on seotud armastuse ebaõnnega ja samal ajal aitab inglitel majja pääseda.

MÄEKRISTALL KÜÜNLAALUS "KODU AURA PUHASTAJA"

Mäekristall
on kõige universaalsem kodu Aura puhastuse kristall, millel on oskus kodust eemaldada negatiivset energiat. Mäekristalli küünlaalus võiks olla üleüldse esimene küünlalaus kodus, mis on valmistatud kristallist. Sellel on ka oma põhjus, nimelt Mäekristall oskab kodu Aura avada tervendusele ehk sellel on oskus luua soodne energia pinnas teistele kristallidele. Kui kodus on Mäekristalli, siis teised kristallid hakkavad kiiremini tööle. Ükskõik milline positiivne energia hakkab kodus kiiremini liikuma, kristallehted säilitavad endas jõudu, kristallikomplektid töötavad võimsamalt ja igakuised kodu puhastus rituaalid töötavad paremini.

ROOSA KVARTS KÜÜNLAALUS "ARMASTUS JA ROMANTIKA"

Roosa Kvarts
on universaalne armastuse edendaja, aidates armastust majja tuua, suhteid parandada igal tasandil ja edendada emotsionaalset heaolu tunnet.

ROOSA KVARTS JA MÄEKRISTALL "ARMASTUSE ENERGIA PUHASTAJA"

Kombinatsioon kahest võimsast kristallist, millel on oskus majast välja viia energia, mis takistab suhtel areneda ja ka näiteks emal-isal lastega läbi saada. See edendab ka perekonna armastust või näiteks ka sõprussuhteid.

FLUORIIT KÜÜNLAALUS "HEA MÕTE JA OSKUS SUHELDA"

Fluoriidi
küünlaalused on väga kasulikud neile, kes on sellised tüüpilised ületöötajad, neile aitab rahu tuua ja samas mõista, millal võiks tööd teha ning millal enda jaoks elada. Peale selle on see väga kasulik lastele, seda selleks, et see aitab õppida ja mõttetegevust tugevdada. Fluoriidil on oskus ka majast riiud välja viia ja pidevaid vaidlusi taandada.

AMETÜST KÜÜNLAALUS "STRESSI VABASTAJA JA UND TOOV"

Ametüst
geoodi küünlaalus on väga kasulik neile, kes maadlevad juba pikemat aega une probleemidega, olgu siis selleks kehv uni või väga sügavad unehäired. Ametüst on see kristall, millele on antud oskust uinutada ja suunata sinu meeled tasandile, mis meil on uinumiseks vaja. Ametüst küünlaalus on kasulik, kuna see aitab kodu Aurat puhastada. Kindlasti põleta selle sees küünalt igal Täiskuu, Noore Kuu, Kuu esimese veerandi ja viimase veerandi loomise ajal. Need on need neli perioodi, kus Kuu annab meile kõige enam jõudu juurde uuteks algusteks ja vana energia puhastamiseks.

AHHAAT KÜÜNLAALUS "KODU KAITSJA"

Ahhaadi
küünlaalust kasutatakse kodu energeetika kaitse tõstmiseks. Ahhaadil on oskus atmosfääri saata kaitsvad signaalid, mis omakorda hakkavad selle ümbrust kaitsma. Kui põletad küünalt selle sees, siis Ahhaat toimib mitmeid kordi võimsamalt ja see aitab samal ajal ka puhastada energiat majast, mis on halb ja ebaõnne toov.

SELENIIT KÜÜNLAALUS "INGLID JA KAITSE"

Seleniit
on kristall, millel on oskus kodule Inglite kaitse peale panna. Sellel on oskus luua energeetiline võrgustik sinna ruumi, kus see parasjagu põlema on asetatud. Seleniit on äärmiselt rahustava toimega ja seda on väga hea hoida magamistoas. Seda selleks, et see saaks unega seotud probleeme tervendada, ülemõtlemisest lahti saada ja samas läbi une Inglitel sinu juurde sõnumeid saata.

SUITSKVARTS JA MÄEKRISTALL KÜÜNLAALUS "RIIUD MAJAST VÄLJA"

Sellel väeesemel on oskus kodu energeetikast vabastada energia, mis on sinna tekkinud riidlemise tagajärjel või halbade sõnade väljaütlemise kaudu. Kui kodus räägitakse halbu asju, isegi probleemidest pidevalt, siis kodu energeetika neelab selle informatsiooni endasse. Ajapikku see "lumepall" vaid suureneb ja lõpuks sa ei suudagi enda kodus end hästi tunda, kuna see energia on ära rikutud. Suitskvarts koos Mäekristalliga ja tuleelemendiga ehk küünla valgusega aitab vabastada kodust selle sama kahjustava väe. Suitskvarts aitab lahti lõhkuda ükskõik millise negatiivsuse ja Mäekristall saadab selle kodust minema. Seega need kristallid töötavad omavahel väga hästi.

TSITRIIN KÜÜNLAALUS "RAHAMAAGIA JA POSITIIVSUS"

Tsitriin
toob majja külluslikku väge ja seda kristall-küünlaalust sobib hoida Kagu poolsemas toas. Seda selleks, et see saaks külluse energial aktiveeruda ja edendada üleüldist positiivsust ning heade võimaluste ellu tulemist.

Nädala kristall on alati -10% soodsam terve nädala jooksul.
Uuendatud: 05.06.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja