LASURIIT - NÄDALA KRISTALL, ENNUSTUS JA 20. JUUNI TÄISKUU VÄGI

by in UUDISED .

 

Lasuriit on selle nädala kristalliks saanud selle toetava väe tõttu. Igal nädalal on üks kristall teistest rohkem esile tõstetud. Igal nädalal on oma eriline energia laine, mida saab siis ka üks kristall rohkem toetada. Sellel nädalal on Lasuriit ja kes vähegi juba seda kristalli tunneb, siis teab, et võib tulla äärmiselt huvitav nädal. Lasuriit sümboliseerib intuitsiooni, spirituaalsust, Inglite prohvetlikke ennustusi ja ettekuulutusi. Lasuriit on spirituaalse energia suurendadaja ja samas aitab see mõista vähe paremini, mis sinu ümber siis ka toimub.

Kui ma tavaliselt panen nädala kristalli koos nädala ennustusega kirja, siis ennustan seekord veidi rohkem ette. 20. juuni on esmaspäev ja sellel on väga suur roll üle meie, sellel päeval loob end võimas Täiskuu. Aga see sobib ideaalselt siia nädala kristalli juurde, kuna Täiskuu mõju hakkab juba toimima paar päeva ennem ehk juba laupäeval, 18. juunil.

Seekorda nädala ennustus kehtib 12. juunist kuni 22. juunini. Seda kõike loomulikult Täiskuu loomise tõttu. Täiskuu annab oma kõige võimsamat väge 20. juunil, aga selle energia kajastub ka enne kaks päeva ning ka peale Täiskuu loomist kaks päeva.

12. JUUNI - 22. JUUNI "INGLID KÕNELEVAD"

- Soodne periood Inglite käest sõnumeid saada, mis tähendab seda, et Inglite jaoks on portaalid avatud. Seega nad liiguvad vabalt meie kõrval ringi ja on enamus aja ka meiega koos, loomulikult nendega, kes on Inglite kaitsele avatud. Ja kes on Inglite kaitsele avatud? Loomulikult need, kes on ise spirituaalsed, soovivad olla spirituaalsed, kes on enda spirituaalsust leidma hakanud, kes tegelevad intuitsiooni tugevdamisega ja loomulikult ka need, kes kannavad kristalle, mis on Inglitega seotud. Kui sa neid kristalle kannad, siis samalajal sinu spirituaalne energia kasvab ja sinu intuitsioon vaid järk-järgult ajapikku muutub tugevamaks. Seega, kui sa oled juba tükk aega näiteks Ingli Aura Kvartsi või hoopis Sodaliiti ja Lasuriiti kandnud, siis tead, et see Inglite portaali avanemine on täpselt sinu jaoks.

- Inglite jaoks on vaba maa liikuda ja nad on enamus aja meie kõrval, mis tähendab seda, et kindlasti ma soovitan kodu energia nende jaoks soodsaks muuta. Kuna Inglid liiguvad tihtipeale läbi peegelduste ehk peeglite, siis oleks hea ette võtta enda kodus peeglite puhastamine. Mida puhtam on peegel, seda kiiremini positiivsed energiad liiguvad selle sees. Peeglite ees põleta sellel nädalal valgeid-siniseid küünlaid või hoopis kristalliküünlaalust hoia nende ees.

- Sellel nädalal on võimalik läbi une endale väga olulistele küsimustele vastuseid saada, mis omakorda tähendab seda, et enne magama minekut esita endale küsimus. Korruta seda küsimust enda mõtetes senimaani, kuni sa magama lähed. Kui sul on tugev kontakt enda Inglitega, siis peaksid kohe öösel läbi unenäo endale vastuse saama. Kui kontakt on nõrk või küsimus on liialt materiaalne, siis nad ei vasta sulle ja sa ei näe üldse unenägu. Seega väga soodne aeg katsetada ka enda spirituaalse energia suurust, näha, kui spirituaalne ja avatud sa Inglite jaoks oled. Kui sul on juba olemas enda magamistoas Inglitega kontakteerumiseks loodud kristallide komplekt, siis kindlapeale puhasta korra neid kohe nädala alguses ja kindlasti ka Täiskuu loomise ajal. Niiviisi sa aitad nendesse kristallidesse veelgi võimsamat väge tuua.

Kirjutasin tükk aega tagasi artikli Inglite teemal, mille kohta võid samuti lugeda, kuna see käib rohkem kui küll selle nädalaga kokku. Loe "Inglite Aurasse ja koju kutsumise" artiklit SIIT.

- Kanna Lasuriidi kristalli endaga sellel nädalal, et prohvetlikke visioone tuua ja Inglite kaistet suurendada.

20. JUUNI TÄISKUU "INGLITE VÄRAV ON AVANENUD"

See Täiskuu on teistest Täiskuudest jälle erinev ja Inglid on sellega veidi tõsisemalt seotud, kui tavaliselt. Kuna Inglite portaal on avanenud, siis on kõik rituaalid, mida sellel päeval teha, kaasaarvatud kodu puhastus rituaal, mitu korda võimendatud.

Loe artiklit "Täiskuu vägi ja selle tähtsus" SIIT, kui soovid teada saada, kuidas puhastus rituaale teha ja miks see oluline on.

Sellel Täiskuul on soodne aeg keskenduda soovmõtlemisele, kuna Inglid võivad parasjagu sinu kõrval olla ja need kiiremini Aurast välja universumisse saata. Mõni aeg tagasi kirjutasin ma artikli "Soovide teele saatmine ja nende täitumine", mille leiad SIIT. Soovitan sul selle läbi lugeda, et sa mõistaksid, miks soovid täituvad ja miks mitte. Sellel korral 18. juuni - 22. juuni on Inglid eriti sinu poolt ja aitavad sinu positiivsust võimendada mitmekordselt. Seega hoia head suhtumist, ürita olla igatepidi positiivne ja keskendu sellele, mida sa enda ellu tahaksid, mitte sellele, mis elus valesti on.

Soovitan Täiskuu ajal põletada võimalikult palju sinist ja valget värvi küünlaid, et avada Inglite jaoks koju tulemiseks soodne energia, puhastada kõik Ingli kristallid või isegi luua Ingli kristallide komplekt enda majja. Samas on ka soodne aeg tegeleda kodu Põhja poolse ilmakaarega, mis on seotud tööedu ja stressi leevendamisega. Lasuriit sobib nii Inglite kristallide komplekti, kui ka kodu Põhja poolsesse nurka hea energia toomiseks.

Vabasta stress enda kodust ja eriti võta käsile peeglite puhastamine ning peeglite positiivseks aktiviseerimiseks. Peegleid saab puhastada Salvei suitsuga, reaalselt need ära puhastada ja samas ka Mäekristall geoodi lisada nende ette, et need headust majja tooksid, mitte kurjust.

Kindlasti mida ma ei soovita terve selle perioodi vältel, eriti siis Täiskuu loomise ajal, on mõelda negatiivsetele asjadele. Usu mind või mitte, kõik negatiivsus, mida enda sisse lased või mida enda sees sellel perioodil toodad, see saadetakse sinu Aurast välja, kui sõnum. Sõnum, mis selle halva sulle kohale toob. Seega jälgi enda mõtteid, jälgi enda suhtumist, jälgi seda, mida enda sisse lased. Kui keegi räägibki sinust halba, las ta räägib, sa tead ju ise täpselt mida sa väärt oled ja tead, et see nii ei ole ning ära lase sellel hinge tulla. Blokeeri negatiivsust maksimaalselt!

Sellel nädalal sa võid väga palju ühesuguste numbrite kombinatsioone leida, mis on samuti Inglite märguanded. Inglite sõnumid leiad SIIT.

LASURIIDI SPIRITUAALNE VÄGI JA JÕUD

Lasuriit ehk Lapis Lazuli, mis on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksinakat tooni kristall, mille seest käivad läbi valged kuni kuldset tooni mustrid. Enamus meie Lasuriiti tuleb Afganistaanist, kus pärineb maailma kõige väärtuslikum Lasuriit. Lasuriidi kristallil on väga võimas minevik, mis on seotud Pärsia ja Egiptusega. Lasuriit on olnud kaua aega nende piirkondade kaitse talismaniks ja usutakse siiamaani, et Lasuriidil on oskus sulgeda ligipääsemise võimalus "The Evil Eye" jaoks ehk kurja silma vastu. Lasuriit on võimas Aura kaitse kristall, mis kaitseb needuste, halva karma ja ebavajalike kogemuste eest. Lasuriidi puhul on minu jaoks veel üks lemmikomadus mis sellel on, ehk see aitab selgeltnägemise oskust tugevdada ja võimendada.

Lasuriit kõrvarõngastena kantult avab Kolmanda Silma, tugevdab seda, tugevdab intuitsiooni, avab selgeltnägemise andeid, suurendab visioonide nägemist, aitab tuua prohvetlikke nägemusi, kiirendab öösel Astraal-rännakuse minekut.  Aitab meenutada teadmisi, mille oled eelmistes eludes kogunud ja mäletad ka inimesi, kes on sinuga varasemalt kohtunud. Ehk saad aru sinu ja enda kaaslase eelmise elu sidemest.

Lasuriidi pendel on hea väeese neile, kes soovivad lahti saada pendlile ise vastuse suunamisest. Pendel aitab vastusel tulla sinu alateadvusest, mitte sinu soovmõttest. Lasuriidi pendliga on hea tulevikku ette ennustada.

Lasuriit talismanina aitab tõtt välja rääkida, iseenda sõnadele kindlaks jääda ja aus iseenda suhtes olla. Lasuriit on töö talismaniks neile, kelle erialaks on laulmine, kirjutamine, mingisugust sorti esinemine, näitlemine, ravitsemine või meditsiiniga seotud valdkond. Lasuriit aitab võõraste inimestega suhelda, võtab ära esinemishirmu, võta ära hirmu inimeste eest ja aitab sul oma tööd naudinguga teha. Avab iidseid teadmisi, mida me endaga eelmistest eludest kaasas kanname, aidates meil neid enda jaoks ära kasutada.

Tähemärgilt sobib Lasuriit kõige paremini kokku Amburitega ja Kaladega. Küll aga mõjuvad kõik kristallid igale ühele hoolimata tähemärgist.

FENG SHUI "PÕHI EHK EDU NURK"

Lasuriit kannab endaga kaasas vee elementi, mis sobib ideaalselt kodu kõige Põhja poolsemasse nurka. Seda selleks, et vee element aitab seal tuua positiivset energiat esile, mis omakorda toob majja ehk perekonda head tööedu. Feng Shui järgi on hea kristallidega kodu energiat sisustada, et majas valitseks hea õnn igas aspektis. Peale selle aitab Lasuriit tuua head ärilist õnne, kui seda Põhjas hoida. Luuakse kas eraldi Põhja kristallidele oma alus või hoitakse neid mõnda edu toova taime potis. Taimed juhivad kergelt kristallide väge kodu energiasse edasi.

Nädala kristall ehk Lasuriit on sellel nädalal 10 % soodsam. Nädala kristall kehtib alati pühapäevast pühapäevani.
Uuendatud: 11.06.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja