ASTRAAL JA UNENÄOD - ÜLDSEANSS

by in UUDISED .

 

Esimene seansiõhtu neljapäeval 7. juulil algusega kell 19.00

Teine seansiõhtu neljapäeval 14. juulil algusega kell 19.00

Astraal ja unenägude üldseanss on mõeldud selleks, et mõista, mis on astraal rännak, mida tähendavad sinu unenäod, kuidas oleks võimalik enda unenägusi suunata. See õhtu on mõeldud neile, kes soovivad veelgi enam ja sügavamalt teada saada selle sama teema kohta.


Seansile võta kaasa enda nõiduslik märkmik või sobilik kaust, kuhu sisse siis kõik tähtis ja vajalik kirja panna, mida üldseansil teada saad.

Enne seansile tulekut soovitan ma sul mediteerida, olla kasvõi vaikuses iseendaga pool tundi, et sinu hing saaks võimalikult palju lõõgastuda enne üldseanssi. See on kõik hea selleks, et sa suudaksid täielikult minna üldseansiga kaasa ja sellest endale vajalikku informatsiooni kaasa võtta.

Õhtul ei kanta energia kaitse kristalle, soovitan kanda Mäekristallist valmistatud ehteid või teisel juhul Küaniidist. Seda selleks, et sa ise ei takistaks üldsensil enda alateadvust õppimast.

ÕHTU TEMAATIKA:

- Mida tähendavad unenäod ja kus kohast need pärit on.

- Mida sinu hing teeb, kui sa uinud ja magad, mida sinu füüsiline keha teeb samal ajal.

- Paralleelmaailmad, inglid, energia deemonid, hinged ja sinu enda hing.

- Kristallid, mis aitavad astraalrännakut kogeda ja mis aitavad prohvetlikke visioone tuua.

- Prohvetlike visioonide kristallide komplekt.

- Kuidas vastuseid saada läbi une.

REGISTREERIMINE

Üldseansile registreerimiseks saada aadressile registreerimine@latene.ee enda seansile registreerimise soov, kirjutades meile oma nime, kindlasti ka telefoni number ja sobiliku seansi kuupäev. Kui sulle sobivad erinevad kuupäevad, siis kindlasti märgi ka see ära. Sellsel juhul seansigrupi kohtade täis saamisel saame me lisada sind teise gruppi.

Peale soovi saatmist võetakse teiega ühendust, antakse vastavad juhised üldseansi kohta ning teilt ootatakse kinnitust seansil osalemise või mitte osalemise kohta.

Juhul, kui olete üldseansi gruppi pääsenud ja te siiski ei saa osaleda, soovime, et te sellest meile esimesel võimalusel teada annaksite, et me saaksime koha edasi anda kellelegi, kes grupist välja jäi.
Uuendatud: 14.06.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja