KÜÜSLAUK - IMERAVIM JA KAITSEV VÄGI

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .
 
Küüslauk on üks maailma kõige tervislikemast maa-andidest, mis on meile antud, et terved olla. Eestlase jaoks on küüslauk vägagi kättesaadav ja seda me saame ka ise enda kodupeenardes kasvatada. Niisiis soovitan kõigil ikka ennekõike ise endale küüslauku kasvatada, kuna taimed, mida ise kasvatame, nendes on mitmeid kordi rohkem tervendavaid energiaid, mida siis endale ka saame. Seega kõik küüslauku kasvatama või enda menüüsse, kui täiesti tavalist ja rutiinset toiduainet lisama. Küüslauk on minu üks põhilisemaid maa-ande, mis minu nõiaköögis eksisteerib, kuna sellel on tuhat annet ravida tuhandeid tervise probleeme. Seega, kui sa oled küüslaugu sööja, siis oled juba liikumas tervema ja tervislikuma elu poole.

Küüslauk ei meeldi neile inimestele, kellel on Kroontšakra ehk kõige ülemisem Tšakra tasakaalust väljas, see on väike vihje sulle, kui sa tunned end puudutatuna, et see Tšakra vajab sinu hoolt ning tähelepanu.

KROONTŠAKRA Kui ma üldse Tšakratest räägin, siis küüslauk on ka Kroontšakra taim, mis tähendab seda, et kui sa sööd küüslauku, siis see kohe ka automaatselt tervendab seda energiakanalit. Küüslauk vabastab ka väga tugevaid energia blokaade, mis seal Tšakral parasjagu eksisteerib. Eriti, kui on juba peavalud ja teised füüsilised sümptomid Tšakra kahjustusest ilmnenud, siis küüslauk võiks peale Mäekristalli kristalli esimene asi olla, mille poole pöörduda ja enda ellu tuua.

Küüslauku on aasta tuhandeid kasutatud inimvampiiride eest kaitsmiseks, kes siis ka reaalselt tarbisid inimese verd ja ka emotsionaalses mõttes nende eest, kes tarbivad sinu energiat. Seega küüslauk on sama väega nagu seda on ka Punane Tiigrisilm, mis kaitseb energiavampiirluse eest.

Avaldan ka ühe saladuse, mida enamus inimesi ei tea küüslaugu kohta. Need, kellel on küüslaugu allergia, kes ei talu absoluutselt küüslauku (mitte need, kellele lihtsalt see ei maitse), need kellel tekib täielik "jälestuse" tunne seda süües, neile on mul üks huvitav teade. Kui sina oled üks nendest, siis sinu eelmises elus võis olla probleeme päris inimvampiiridega või sa olid katkuhaige ning sinu surm võis läbi selle tulla.

VÕIMAS VITAMIINI JA TERVISE ALLIKAS

Kui rääkida küüslaugu vitamiini sisaldustest ja tervendavatest omadustest, siis seda võib süüa nii värskena, kui ka küpsetatult, mõlemat pidi on see väga tervislik. Mina isiklikult lõikan tavaliselt küüslauaugu küüne tükkideks ja lasen veidi sellel seista, seda sellepärast, et selles saaksi keemilised reaktsioonid toimuda, mis omakorda toovad veelgi suuremad imeväed välja. Küüslauku on soovitatav täiskasvanul süüa 1 - 3 küünt päevas ja lapsel vaid 1.

- Küüslauk tugevdab immuunsüsteemi, mis on väga oluline, et sa üldse terve oleksid. Küüslauk aitab hoida põhimõtteliselt kõiki haiguseid eemale ja kui aus olla, siis eks see sobib ka enamus haiguste tervenduseks. Seega ma ei näe põhjust, miks küüslauk ei võiks menüüs olla. Loomulikult kui sinu magu on tundlik, siis süüa seda toidu sees küpsetatult.

- Küüslauk aitab C vitamiini paremini omastada ja ka selles endas on seda väga palju. C vitamiin on üks tähtsamaid vitamiine, mida me peame igapäevaselt saama, et meie keha suudaks õieti funktsioneerida. Peale selle on vaja C vitamiini ka selleks, et me õnnelikud ja positiivsed oleksime.

- See ei ole uudis, et küüslauk on vähi ja kasvajate ennetaja ning nende tervendaja. Seega järjekordne põhjus küüslaauku süüa, et ikka eluterve olla.

- Küüslauk on südame tervisele väga hea, aitab veresoontel terve olla, puhastab verd, tugevdab verd, aitab seenhaigustest lahti saada (erinevatest seenhaigustest), aitab aknest vabaneda, erinevaid lööbeid aitab tervendada, sisaldab palju vitamiin B6, mis omakorda on oluline tugeva immuunsuse saavutamise jaoks. Küüslauk tasakaalustab ka veresuhkru ja kolesterooli taset.

KÜÜSLAUK JA SELLE NÕIDUSLIK VÄGI

Küüslauk on teada tuntud kaitse taim, mida kasutatakse kaitse tõstmiseks ja kui sa seda ka lihtsalt sööd, siis tea, et sinu Aura muutub tugevamaks. Küüslaugul on oskus Aurast välja juhtida negatiivne energia, ära sõnuv vägi, needuslik vägi, karma ja must maagia, mida sinu suhtes on tehtud. Aga musta maagiat saab vaid siis vabastada, kui see, kes seda tegi, tegi seda mitte pühendumusega. Küüslauk aitab pigem teiste inimeste negatiivsetest mõtetest lahti saada, mis on siis sinu poole suunatud ja ka kadedusest. Igatahes küüslauk on hea Aura puhastaja ja tugevdaja, mida ma soovitan enda menüüsse igal juhul lisada.

EBASIIRAD TUNDED

Küüslaaugu söömisel on ka üks väga huvitav vägi, mis see siis sinu Aurasse edasi kandub, selleks on vastu armastuseta armastaja eemale peletamine. See tähendab seda, et kui sa sööd küüslaauku, siis see aitab eemale hoida inimesi, kes sind siiralt ei armasta, kes soovivad sind emotsionaalses mõttes ära kasutada ja see aitab ka armastajat eemale hoida, kelle suhtes sul endal ei ole tundeid. Väga huvitav vägi tõepoolest!

KÜÜSLAUGU RIPUTAMINE VÄLISUKSE KOHALE VÕI SELLE LÄHEDAL HOIDMINE

Küüslauke on hoitud kodu välisukse juures rippus juba sajandeid selleks, et majast eemale peletada vargaid, sissemurdjaid, vandaale, agressiivseid inimesi, ebaõnne, needuslikku väge ja musta maagiat. Seda võid ka sina enda kodus teha, hoida seda välisukse lähedal, et halb õnn majja ei astuks.

Küüslaugu küüni võid hoida ka kodukaitse kristallide peal ja neid ära vahetada igal Täiskuul. Seda selleks, et küüslauk saaks sinu kodu kaitsta. Samas aitab küüslauk ka kodu kaitse kristallidest negatiivse energia eemaldada, mis omakorda juba puhastab neid energeetiliselt.

KÜÜSLAUGU MAHL PUHASTAB ENERGIAID

Kui küüslaugu küünte seest mahla välja pigistada ja selle mahlaga esemeid puhastada eriti nuge või metallist asju, siis selle mahlaga saab eemaldada sinna kogunenud negatiivsest väest. Küüslaugu mahlaga puhastavad nõiad enda rituaali tegemise nuge või neid nuge, millega küünaldele ruune kirjutatakse.

TEISED HEAD KÜÜSLALUGU KASUTAMISE VÕIMALUSED:

- Hoia küüslaugu küünt kodu taimede juures, et eemale peletada putukaid, haiguseid ja isegi juba olemasolevatest putukatest/täidest lahti saada. Selleks koori ka küüslaugu küüs ära ennem, kui sa selle taime lähedale paned.

- Kasuta küüslaluku kodupuhastus rituaalides, kui soetad endale uue kodu, et teiste inimeste energiast vabaneda, kes seal on siis ennem elanud või külas käinud. Selleks hoia seda põleva Salvei kõrval, sellisel juhul võiksid selle ka eelnevalt purustada, et küüslauk saaks võimalikult kiirelt toimida. Hiljem tuleb loomikult küüslauk kodust välja visata, kuna see neelab endasse vanat energiat.

- Hoia Täiskuu öösel kolme küüslaugu küünt enda armastuse kristallide peal, seda selleks, et eemaldada terve eelmise kuuga tekkinud suhte probleeme. Seejärel viska järgmisel päeval need majast minema.

- Mehed võiksid küüslauku süüa, seda selleks, et tõsta nende mehelikku energiat ja suurendada nende positiivset egoisimi. Küüslauk toob meestele ka head niiöelda naisteõnne. Naistel tõstab aga küüslaugu söömine libiidot ja see mõjub samamoodi, nagu seda teeb Vikerkaare Kuukivi kandmine, millel on täpselt see sama vägi olemas.

PAHA VAIM MAJAST VÄLJA KOOS KÜÜSLAUGU JA HEMATIIDI NING VEREKIVI SEFTONIIDIGA

Küüslauguga saab halbu hingesid, halba kodukäijat ja halba energiat majast välja peletada. Selleks on sul vaja tervet, suurt ja mahlast küüslauku, ühte Hematiidi ja Verekivi Seftoniidi kristalli ning ühte musta küünalt.

Täiskuu või Noore Kuu loomise ööl purusta või tambi korralikult küüslauk ära, leia sellele ka anum, mille sees sa saaksid seda hoida. Seejärel aseta need kaks kristalli küüslaalugu sisse.

Aseta must küünal keset enda kodu, välisukse või kodu loode poolsesse tuppa põlema. Sinna kõrvale aseta anum koos kristallidega, lase küünlal põleta südaööst vähemalt paar tundi ennem, kui sa selle kustu paned. See on aeg, kus kõige enam hinged liiguvad. Küüslauk aitab halval hingel enda juurde tulla ja need samad kaks kristalli aitavad püüda selle hinge kinni. Must küünal aitab puhastada hinge halvad kavatsused ja blokeerida tal kristallidest välja pääseda. Jätad küünla ja kausi ööseks omale kohale ning hommikul esimese asjana paned küünla põlema ning põletad selle lõpuni. Kui küünal on lõpuni põletatud, viid kausi täie küüslauku ja kristallid kadaka või kuuse metsa ning jätad need sinna. Kadakas ja kuusk aitavad vabastada hinge ning muuta selle suunda, et see sinu juurde tagasi ei tuleks.
Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja