ROHELINE TEE JA SELLE SPIRITUAALE VÄGI

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .
 
Roheline tee on üks väärtuslikematest teedest, mida üldse iseenda tervise ja hinge jaoks valmistada. Roheline tee on üks osa minu elust, kuna see on üks teedest, mida ma igapäevaselt joon. Selleks on väga palju põhjuseid ja annan teile ka teada, miks just seda teed enda menüüs hoida nii spirituaalse kui ka füüsilise tervise pärast. Esmalt ma soovin öelda, et kõik see, mis ma täna siin Rohelise Tee kohta räägin, see kõik on kvaliteetse tee kohta. Soovitan Rohelise Tee ostmise juures kindlasti mitte odavat hinda leida, vaid just kallimaid sorte enda kööki tuua ja ka neid, mis ei ole pakendatud kotikeste sisse vaid ikka naturaalset puruteed. Seega jäta meelde, vali enda Roheline tee alati hoolikalt välja.

Roheline tee tuleb sellisest taimest nagu Camillia Sinensis ja kas sa teadsid ka seda, et Roheline tee, Must Tee ja Valge tee on kõik ühest ja samas taimest tehtud. Ma usun, et paljud, kaasaarvatud võib-olla sina ise, ei teadnuki seda huvitavat fakti. Seega jah, tõepoolest on see üks ja sama taim ning seepärast on neil kolmel teel ka väga võimsad tervendavad omadused. Kuidas tulevad need erinevad teed sellest ühest ja samast taimest? Seda sama taime Camillia Sinensist kuivatatakse ja käsitletakse lihtsalt erinevatel viisidel.

Rohelisel teel on väga pikk minevik ja see on tulnud meile Idamaadest. Rohelist teed on aasta tuhandeid kasutatud ja selle tervendavatest omadustest on inimkond täpselt samamoodi väga kaua teadlik olnud. Vahel on lihtsalt hea, kui me räägime üle kõikidest nendest lihtsatest viisidest ja taimedest, mis meile head on, et me oma kiirest elutempost suudaksime jälle välja tulla ja tervendavaid harjumusi taas üle korrata. Minu soov on see, et inimesed oleksid terved ja usun, et ka sina võtad teinepäev poeriiulilt selle Rohelise tee või enda kapistki välja ning teed endale maitsva "tervendaja tee" valmis.
 
Üks asi on veel, mida sa kindlasti peaksid teadma, see on see, et kõiki taimeteesid juuakse paljalt ehk ei mingit mett, agaavi siirupit ega ka suhkrut. Kui see kurvastab sind, siis tea seda, et kui sa segad kokku nii väärtusliku taimetee suhkruga, olgu siis see töödeldud või töötlemata suhkur, siis sa lihtsalt "tapad" selle väärtusliku väe. Seega harju lihtsalt ilma magusaineta teed jooma. Mina näiteks tunnen, et kui tee sisse mett panna, et see rikub maitse ära ja nii juhtub, kui harjud ümber. Minu meelest inimesed on muutustele kiired kaasa minema, tasub vaid proovida ja endale võimalus anda.

KOFEIIN

Üks peamisi põhjuseid, miks näiteks mina Rohelist teed igapäevaselt joon on see, et sellest saab kofeiini. See küll ei toimi päris täpselt nii nagu toimib Kohvi joomine, aga sealt saab energiat. Kui Kohvi energia suunatakse otse ajusüsteemi, siis Rohelise tee kofeiin läheb otse vereringesse ja närvisüsteemi. Seega, kui jood Rohelist teed, siis see ergutab sinu meeli, sinu tundlikust, aga samas eemaldab stressi ja närvilisuse. See aitab olla "ärkvel" nii, et sa ei oleks pinges. Näiteks liigne Kohvi joomine võib tekitada närvilisust, siis Rohelise Tee joomine eemaldab närvilisuse, aga suurendab füüsilist aktiivsust. Loomulikult ei ole Rohelises tees niipalju kofeiini kui on Kohvis, aga kui jood mitu tassi päevas, siis saad selle ühe tassi kohvi energia kätte.

SPIRITUAALSELT TOOB ROHELINE TEE INTUITSIOONI TUGEVNEMIST

Roheline tee tervendab meeli, kaasaarvatud intuitsiooni, selgeltkuulmist, selgeltnägemist, telepaatilisi andeid ja on kasulik spirituaalsetel sessioonidel või õpingutel tarbimiseks. Soovitan juua Rohelist teed kõigil neil, kes käivad minu seanssidel, et spirituaalne informatsioon kiiremini alateadvusesse talletuks. Roheline tee on minu lemmik tee, milleta ma ei kujutaks enda päeva ette.

ROHELISE TEE PÕHILISED TERVENDAVAD OMADUSED

Roheline tee on taimetee, mida alles uuritakse, kuna selles on väga palju erinevaid ühendeid, millele ei suudeta veel selgitusi leida, seega võib olla selles veelgi rohkem kasulike omadusi, kui tänaseks teada on.

Soovitan kõigil tervise peale mõelda ja ainult enda kehale kasulikke toite süüa ning ka taimeteesid juua. Haiguste ennetamine on tõhusam ja mõistlikum, kui nendega võitlemine.
 
1. KAALU ALANDAV TOIME/RASVADE PÕLETAMINE  Rasvade lagundamine on üheks peamiseks Rohelise tee väeks ja usun, et see on ka põhjus, miks paljud nüüd küll seda teed jooma hakkavad. Aga olen siiski õnnelik, kui sa valid selle juba sellepärast, teised head omadused tulevad nii ehk naa kaasa. Tõepoolest Roheline tee lagundab rasvu, eriti neid, mis kehasse on pikemat aega kinni jäänud, aga tuletan uuesti meelde ka selle, mis ma eelpool kirjutasin - et sa ei tohik seda juua magusainetega koos, vastasel juhul see number 1. omadus ei toimi.

2. VERESUHKRU TASAKAALUSTAJA Roheline tee on nende menüüsse, kellel veresuhkur on paigast ära või kellel see ka kõigub. Rohelist teed võiks juua ka selle probleemi ennetamiseks.

Mina aga soovitan seda teed kõigile, kellel on probleeme tujumuudatustega või äkilise energia kadumisega. Minu isiklik arvamus on see, et paljud inimesed ei teagi, et nende veresuhkur mängib nendega pidevalt. See kiire energia kadumine on märk veresuhkru äkilisest muudatusest.

3. SÜDAME HAIGUSED Roheline tee on ideaalne südamehaigustega võitlemiseks ja nende ennetamiseks. Eriti soovitan neil enda menüüsse võtta see võimas tee, kelle suguvõsas on juba südamehaigused levinud nähtuseks. Ka sina võid kanda seda nõrka geeni, aga sa võid alati ka enda südame jaoks kõike head teha, et see sinu kehas ei avalduks.

4. KOLESTEROOL Joo seda teed igapäevaselt, kui soovid enda kolesterooli taset normaalsena hoida. Roheline tee alandab kaalu ja eemaldab rasvasid, seega see aitab ka veresoonkonda tervendada, aidates veres oleval rasval laguneda.

5. MÄLU PROBLEEMID, MÄLU KAOTUS HAIGUSED, PARKINSON Roheline tee ergutab meeli ja kui seda teed juua terve enda elu regulaarselt, siis see aitab mälul olla erk ja see ei lase avalduda ka väga rasketel vaimsetel haigustel. Isegi kui need avalduvad, siis see taandab nende kiiret ägestumist.

6. AKNE, NAHK JA NAHA KAITSE Soovitan kõigil juua suvisel perioodil rohkesti Rohelist teed, kuna see aitab nahal terve olla, niiskust säilitada. See on hea selleks, et päikese võtmise ajal sinu nahk ei saaks kahjustada ja sa annaksid veidigi enda poolt tervendust nahakasvajate riski alandamiseks.

7. ANTIBAKTERIAALNE Roheline tee on tervendav igaühel, see aitab hävitada erinevaid baktereid, mis on meie seedesüsteemile kahjulik.

Roheline tee ei ole mitte ainult sinu füüsilisele kehale hea ja tervendav, see on ka sinu vaimsele kehale turgutav ning kasulik.

Roheline tee avab intuitsiooni arenemise jaoks, nagu ma seda ka veidi eelpool välja tõin. Mis kõige tähtsam, kui sa seda pidevalt jood, nii, et see sinu kehas pidevalt ka oleks ehk igapäevaselt, siis see avab sinu hinge veelgi sügavamaks kasvamiseks. Pidev Rohelise tee joomine kiirendab igasugust spirituaalset kasvamist ja arengut. See näiteks aitab lahti saada ka liigsest materiaalsusest, pidevalt raha peale mõtlemist ja aitab pikemas perspektiivis näha elus tähtsamaid asju, milleks on emotsionaalne heaolu. Mida spirituaalsemaks muutub inimene, seda rohkem ta oskab materiaalses ühiskonnas leida tasakaalu armastuse ja füüsilise elu vahel.

Olge terved, mõistke, et sinu füüsiline keha ei ole sulle antud selle "ära kasutamiseks", see on sulle antud privileeg, mida sa ei tohiks mitte ealeski võtta enesest mõistetavalt. Kui sa seda toidad heaga, positiivsete emotsioonidega ja vitamiinidega, siis see tänab sind. Kui sa rikud seda halvaga, negatiivsete emotsioonidega ja tühjade toitudega, siis see karistab sind. Olge terved! Tene L.
Uuendatud: 11.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja