SININE KVARTS - NÄDALA KRISTALL JA SELLE AASTA TEMPO SUURENEMINE

by in UUDISED .

Igal nädalal ma kirjutan selle kohta, mida terve eelpool tulenev nädal meile toob. Eelmise nädala artiklis "Lasuriidi nädala kristalli" juures ma tegelikult juba mainisin ühe väga tähtsa osa selle nädala alguse kohta ära, milleks oli Täiskuu loomine. Need kaks nädalat lähevad sujuvalt kuidagi väga sarnase energiaga edasi ka selle nädala lõpuni välja.

Sellel esmaspäeval 20. juunil on väga tugeva ja võimuka Täiskuu loomine, mis tõepoolest loob soodsad tingimused Inglite jaoks. Inglid kõnelevad sinuga, nad ootavad sinu tähelepanu ja nad kuulavad sinu soovmõtteid. Soovmõtete kohta soovitan ikka ja jälle selle artikli läbi lugeda "Soovide teele saatmine" SIIT. Ja loomulikult soovitan ka läbi lugda "Täiskuu väe" artikli SIIT, et mõista, miks Täiskuu jälgimine oluline on.

Sinine Kvarts sai selleks korraks minu väljavalituks, kuna see aitab leevendada selle nädala stressi, väga palju stressi võetakse üles lisaks sellele, et Inglid meie ümber on ja kõik juhtuks nagu ühekorraga. Tõepoolest stress eksisteerib nagu ikka, aga seda kuidagi teisel kujul. Tempo lihtsalt tõstetakse lakke, nagu terve see Tule Ahvi aasta on olnud, aga usu mind aina kiiremaks läheb ja ma usun siiralt, et see Täiskuu, mis end siin 20. juunil loob, see tekitab veelgi suurema liikumise ratta. Ehk stress ei tule mitte inimsuhete pärast sinu hinge, vaid sellepärast, et sul hakkab lihtsalt meeletult kiire. Kiire, kiire, kiire, sa ainult toimetad, jooksed ühest punktist teise ja kui on tunne, et nüüd saad korra hinge tõmmata, siis antakse sulle kuskilt selgest taevast uus ülesanne. Selle kohta ma tahan öelda "Tere tulemast Tule Ahvi aastasse" ja võin sulle lohutuseks öelda, et nüüd alles hakkab kiireks minema. Rääkisin ma sellest juba selle aasta alguses enda üldseanssidel,olge valmis, et  see aasta on tempokas ja sa saad selle lihtsalt läbi joosta. Nüüd on käes see hetk, kus sa reaalselt ei leia aega enam iseenda jaoks. Seega Sinine Kvarts mitte ainult ei sobi sellesse nädalasse, vaid ka terveks selleks pooleks aastaks sinu lähedale. See aitab selle meeletu tempo keskel iseendaks jääda ja hoida stressi taset võimalikult madalana.

Kuna sellel nädalal toimub pöördepunkt selle aasta osas tänu Täiskuu loomisele, siis terve nädala kokkuvõtteks võin öelda, et sinuga võib juhtuda palju ootamatuid asju, võid tutvuda täiesti uute inimestega, sulle võidakse pakkuda väga palju uusi võimalusi igas erinevas valdkonnas ja sa võid ise avastada enda sees väga palju uusi külgi, mida sa ennem ei ole endas näinud. Tempo tõstetakse lakke ja see nädal läheb silmapilguga ning loomulikult ka järgmised kuus kuud.

Sellel nädalal on samuti Inglid väga aktiivsed meie ümber, seega soovitan ka peale Sinise Kvartsi enda lähedal hoida teisi Inglite kristalle, et nende käest võimalikult palju jõudu endasse ammutada. On aeg soovide soovimise jaoks ja seda juba terve selle nädala lõpuni.

SININE KVARTS "RAHU, AINULT RAHU KRISTALL"

Sinine Kvarts on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud või mustrid. Sinist Kvartsi leidub peamiselt Brasiiliast ja usutakse, et Sinise Kvartsi loob see, kui Mäekristall on kokku saanud Turmaliini, Tsoisiidi ja Rutiilidega. Sinise Kvartsi peamiseks märksõnaks on "rahu ja stabiilsus".

Sinine Kvarts on tõepoolest energeetilises mõistes rahustava toimega, see on stressi leevendaja seda igas mõttes. Sinine Kvarts on kõigile neile kasulik, kes tunnevad, et nad ei suuda lihtsalt kõigega toime tulla. See on neile, kelle elus toimub kõik ühe korraga. Sinine Kvarts õpetab aega maha võtma ja iseennast selle kiire tempo juures märkama ning mitte ära unustama.

FENG SHUI "PÕHI JA KODU STRESSI LEEVENDAMINE"

Sinine Kvarts kannab endaga kaasas vee-elementi, mis omakorda sobib ideaalselt kodu põhja piirkonna energia tervendamiseks. Sinine Kvarts toob stressi leevendust kõige ennem, küll aga on see piirkond seotud ka karjääriga, aga Sinisel Kvartsil on pigem oskus leevendada emotsioone, mis kahjustavad perekonna head läbisaamist ja üksteise austamist. Sinine Kvarts loob kodu atmosfääri põhja nurgas olles hea energia, tänu millele suudetakse kodus ka välja puhata. Loomulikult on see kristall kõige kasulikum neile, kes pidevalt kodus on või kes töötavad kodus. Seda enam stressi koju ka jäetakse, millest siis Sinine Kvarts aitab vabaneda. Kristalli võid hoida lihtsalt selles piirkonnas, hoida mõne taime peal või luua spetsiaalse kodu põhja poolse nurga kristallide komplekti, kuhu saad ka teisi põhja kristalle lisada.

KODULE INGLITE JA RAHU VÕRGUSTIKU LOOMINE

Olen kirjutanud sellise artikli nagu "Kodule kaitsevõrgustiku loomine", mille te leiate SIIT. Sinist Kvartsi saab täpselt samamoodi kasutada kodu välisnurkadesse asetades, aga sellel on oma unikaalne vägi, mille siis see sinu kodule edasi annab. Kui Seleniit on see kristall, mida tavaliselt kodu Inglite võrgustiku loomise juures kasutatakse, siis täpselt samamoodi saab seda teha ka Sinise Kvartsiga. Sinine Kvarts aitab Inglitele soodsa energia luua, et need saaksid läbi sinu kodu liikuda, Täiskuu, Samhaini või Beltane ajal sinu juurde tulla. Sinine Kvarts aitab majast stressi eemale hoida ja seda takistada kinni jäämast. Kuidas seda võrgustiku teha, siis seda loe Kodu kaitsevõrgustiku artikli alt.

Sinise Kvartsi ehteid kanna kui soovid tervendust järgmistele probleemidele:

- Sinisel Kvartsil on oskus tervendada KURGUTŠAKRAT ja stimuleerida KOLMANDAT SILMA töösse.
- Kopsudega seotud haigused, ülemised hingamisteed, astma, hingeldamine, pidev õhupuuduse tunne, stress, unetus.
- Suurendab vitamiin B omastamist ja aitab verel tugevamaks muutuda.
Üks parimaid kristalle, mis aitab just lapsi tervendada, kui neil mõni eelpool nimetatud tervise probleem eksisteerib. Sinine Kvarts jõuab väga kiirelt lapse Aurasse tervendama.

Nädala kristall ja sellest valmistatud ehted-väeesemed on alati 10% soodsamad tavahinnast. Sinine Kvarts on nädala kristalliks 19. juuni - 26. juuni.
Uuendatud: 19.06.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja